RUOŠIAMA SPAUDAI

Barbara Ann Brennan

GYDYMAS ŠVIESA.Mano asmeninė kelionė ir pažangaus gydymo koncepcijos, kad žmonės susikurtų trokštamą gyvenimą

Manau, Barbara Brennan dabar yra žinomiausia iš XXI amžiaus ekstrasensų ir gydūnų, kurie gydo rankomis. Jos pasiekimai tiriant energinį žmogaus lauką (EŽL) iš tiesų labai dideli ir ji plačiai cituojama. Barbaros teorijos puikiai dera su visa energinio gydymo koncepcija ir pagrindžia daugelį dabar taikomų energinio gydymo metodų. Barbara Brennan išsiskiria iš kitų gydūnų. Ji stengiasi suderinti dvi pozicijas. Pirma, Barbara yra mokslininkė. Antra, ji gydo žmonės energiškai. Ir visa tai puikiai atspindėta šios knygos puslapiuose. 

„Gydymas šviesa“ kalba apie kūrybinį procesą, kurio tikslas yra padėti žmonėms įgyvendinti savo svajones.

Pirmojoje knygos dalyje autorė aprašo energinės žmogaus sąmonės struktūros (EŽSS) konfigūraciją ir jos sąsajas su mūsų kūrybinėmis galimybėmis. Šios galimybės atsiskleidžia, kai pašaliname kliuvinius, blokuojančius energijos tėkmę. Deja, tokių kliuvinių turime visi ir dauguma jų yra atsiradę dėl vaikystėje patirtų dvasinių ir emocinių traumų. Šie kliuviniai trukdo mums realizuoti kūrybines galimybes ir verčia mus kartoti vis tas pačias klaidas. Esame įstrigę ydingame rate ir Barba Brennan padės mums iš jo ištrūkti. Kai tai pagaliau įvyks ir kai energijos srauto kelyje kliuvinių neliks, mūsų gyvenimas taps kitoks, jame atsiras daugiau šviesos, mes galėsime įgyvendinti ilgai puoselėtus širdies troškimus.

„Gydymas šviesa“ – nepaprastai novatoriška knyga. Ji atskleidžia, kaip energinės žmogaus sąmonės struktūra (EŽSS) padeda patirti šią fizinę tikrovę.

Antrojoje knygos dalyje autorė kviečia mus pakilti į ketvirtą, astralinį EŽSS lygmenį. Tai – nepaprasta kelionė į paslaptingą ir nepažintą erdvę. Ją atlikę, mes pradedame suprasti, kokią įtaką astralinė sfera daro pasauliui, kaip ji veikia mūsų tarpusavio santykius ir kitas gyvenimo sritis. Ketvirtas lygmuo yra tiltas tarp materialios sferoje ir aukštesniųjų dvasinių pasaulių. Ketvirtasis lygmuo aprėpia viską nuo daiktų ir gyvų būtybių iki nematerialių minčių formų. Šiame lygmenyje mes sąveikaujame tarpusavyje kaip bendrakūrėjai ir būtent čia veikia traukos dėsnis („panašus traukia panašų“). Kadangi astraliniame lygmenyje materiali tikrovė baigiasi, šis lygmuo plika akimi nėra matomas. Tačiau nuo neatmenamų laikų įvairios pasaulio kultūros turi savų metodų, kaip pasiekti astralinį lygmenį. Esama netgi aprašymų, kaip šis lygmuo atrodo. Vadinasi, mūsų pojūčiai galį jį užfiksuoti. Apie tai kalbama antrosios šios knygos dalies pradžioje. Barbara Brennan detaliai ištyrinėjo astralinę sferą ir dabar mums atskleidžia jos ypatumus bei pabrėžia, kuo ji skiriasi nuo trimatės tikrovės. Kat tema būtų aiškesnė, Barbara pateikia konkrečių pavyzdžių iš savo praktikos: kaip ji energiškai gydė žmones, bendravo su astralinėmis būtybėmis, lankė žemesniąsias astralinės sferos sritis ir kaip susidūrė su juodosios magijos reiškiniais.

Kliuvinius, kurie blokuoja energijos tėkmę ir stabdo kūrybinį procesą, Barbara vadina laiko kapsulėmis, nes šie dariniai dažnai lydi mus iš vieno gyvenimo į kitą, todėl kiekvienoje naujoje inkarnacijoje mes kartojame tas pačias senas klaidas.

Astraliniame lygmenyje formuojasi įvairūs nematomi saitai, kurie suriša žmones tarpusavyje ir lemia jų santykius. Saitai gali būti pozityvūs ar negatyvūs. Būtent per šiuos saitus mes esame pririšti prie negatyvių savo protėvių įsitikinimų bei elgesio modelių, kurie dabar menkina mūsų kūrybines galimybes. Taip pat šie saitai lemia gebėjimą energiškai gydyti žmones.

Knygoje rasite puikių poetinių intarpų, kuriuos Barbarai Brennan perdavė jos dvasinis vedlys Heyoanas. Kiekvieno skyriaus pabaigoje autorė pateikia klausimus, kurie paragins jus toliau tyrinėti skyriaus temą. Esate kviečiami į kelionę po erdvę, kuri driekiasi tarp fizinės trimatės tikrovės ir dvasinių pasaulių. Tikiuosi, kelionės pabaigoje suprasite, kad esate savo gyvenimo kūrėjai!

Lisa VanOstrand, Barbaros Brennan gydymo mokyklos absolventė ir bendradarbė