Meile, kas tu esi žmogui? Bronislava Aniceta Černienė

Meile, kas tu esi žmogui? Bronislava Aniceta Černienė. E-knyga

Ši knyga – tai kelionė po įvairių filosofų ir dvasinių mokytojų įžvalgas apie meilę.

Ne kiekvienas turime galimybę perskaityti dešimtis filosofinių knygų, tokių autorių kaip Chalilis Džibranas, Erichas Fromas, Vladimiras Solovjovas, Šri Činmojus, Šri Aurobindas, Šri Satja Sai Baba, Tomas Kempietis, Vydūnas, Ošo ir kt.

Prieš Jus – gidas po skirtingus, kartais prieštaraujančius, meilės supratimo labirintus.  Autorės tikslas – supažindinti su skirtingais požiūriais apie meilę, suteikiant galimybę Jums,  skaitytojui, susidaryti savo nuomonę, pačiam susikurti savo meilės „žemėlapį“, kuriuo galėsite naudotis savo gyvenimo kelyje.

Bronislava Aniceta Černienė

Meile, kas tu esi žmogui? Bronislava Aniceta Černienė. E-knyga 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

Meile, kas tu esi žmogui? Bronislava Aniceta Černienė. E-knyga

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top