Sonja Ariel von Staden 2

Sonja Ariel von Staden

„Tapyba yra mano pirmoji meilė, o rašymas – sielos išraiška“, sako Sonja Ariel von Staden (gim. 1969 m.). 2001 metais, kai ji išgyveno ypatingai sunkų gyvenimo laikotarpį, įvyko jos pirmasis susitikimas su angelais. Jai atsivėrė didžiulis energijos kanalas, kuris nuolat plečiasi ir skaidrėja. Ypač ji jaučia arkangelo Arielio energiją ir globą. Per ją ši energija teka į Žemę. Savo gyvenimo uždaviniu ji laiko angelų meilės ir spindinčios Šviesos bei Dieviškosios energijos perteikimą tiems žmonėms, kuriems to reikia. Savo misiją ji atlieka tapydama paveikslus, vesdama seminarus (kai dirba su klientais individualiai, ji regi ir nutapo jų angelus Sargus, mokytojus ir gydytojus).

Nuo 2004 m. Sonja Ariel von Staden kontaktuoja su vienaragiais, kuriuos ji pirmiausia išvydo kaip angelų palydovus. Jie simbolizuoja jai žemišką apsaugą, galią ir teisingumą. Vienaragiai trokšta perteikti žmonėms svarbių žinių, juos mokyti, tik reikia, kad žmonės atvertų savo širdis.

Šią knygą autorė skiria visiems, kurie savo meile, pasiryžimu ir visomis jėgomis padeda žengti į Naująjį amžių, kuriame viešpataus taika, meilė, sąmoningumas.

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

AUTORIAI
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top