Michael E. Gerber

Maiklas Gerberis (Michael E. Gerber) yra bendrovės E-Myth Worldwide (Pasaulinis V-mitas) steigėjas ir pirmininkas. Bendrovė įsteigta 1977 metais.  Čia Gerberis sukūrė savo unikalias smulkiojo verslo įmonių perorganizavimo rekomendacijas, kuriomis sėkmingai pasinaudojo daugiau kaip 25 000 jo klientų – smulkiųjų verslininkų.

Tai naujas ir iš esmės pataisytas avangardistinės knygos V-mitas leidimas. Maiklas Gerberis išsklaido mitus apie nuosavo verslo kūrimą ir parodo, kaip galima efektyviai valdyti įmonę. Toliau jis lydi jus verslo pasaulyje nuo jūsų verslo vaikystės, eina drauge su jumis per paauglystės metus ir atveda į verslo brandą. M. Gerberis atskleidžia smulkiojo verslo kūrimo paslaptis. Apie mažas įmones jis visų pirma kalba kaip apie franšizinių įmonių prototipus. Galiausiai Gerberis parodo esminį, dažnai nepastebimą skirtumą tarp darbo su savo įmone ir darbo savo įmonėje. Perskaitę  šią knygą tikrai gebėsite plėtoti savo verslą nuspėjamai ir produktyviai.

Aplankykite Maiklo Gerberio V-mito tinklalapius

Juose rasite daug medžiagos, susijusios su šios knygos temomis. Taip pat galėsite nemokamai arba su nuolaida pasinaudoti produktais bei paslaugomis, skirtomis mažų įmonių savininkams, dalyvauti seminaruose ir mokymo kursuose, rasite praktinių V-mito taikymo pavyzdžių.

E-Myth Worldwide bendrasis tinklalapis: www.e-myth.com

E-Myth Revisited (Naujas žvilgsnis į V-mitą): www.e-myth-revisited.com

E-Myth Contractor (V-mitas  rangovui): www.e-myth-contractor.com

E-Myth Physician (V-mitas gydytojui): www.e-myth-physician.com

E-Myth Manager (V-mitas vadybininkui): www.e-myth-manager.com

international@e-myth.com : čia galite teirautis informacijos apie atestuotus E-Myth konsultantus, dirbančius už Jungtinių Amerikos Valstijų bei Kanados ribų.

stories@e-myth.com : siųskite savo pasakojimus ar V-mito taikymo atvejų analizes.

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

AUTORIAI
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top