Ryuho Okawa 2

Ryuho Okawa

Mokytojas Ryuho Okawa 1981 metais pradėjo gauti informaciją iš didžių istorinių būtybių Jėzaus, Budos ir kitų. Šios šventos esybės patikėjo jam savo išmintį, kad ji būtų perduota Žemės žmonėms. Mokytojo Okawos pašaukimas yra vesti ir įkvėpti viso pasaulio žmones, pranešti jiems ilgai slėptą dvasinę Tiesą apie žmonijos ir sielų kilmę. Bendraudamas su dvasinėmis būtybėmis, mokytojas Okawa pažino Dangaus ir Pragaro paslaptis, kurios paskui tapo jo dvasinės filosofijos pamatu.

Plėsdamas sąmonę, mokytojas Okawa suprato, kad dvasinių būtybių perduodama išmintis gali padėti žmonijai išspręsti religinius bei kultūrinius konfliktus ir pašaukti į Žemę taikos ir harmonijos amžių. Prieš pat savo trisdešimtąjį gimtadienį Ryuho Okawa nusprendė nutraukti daug žadančią verslo karjerą ir skleisti žmonėms dvasinę informaciją. Nuo tada jis išleido daugiau nei 600 knygų, žinia apie jį pasklido Japonijoje ir už jos ribų. Jo paskaitos ir knygos pritraukia šimtus milijonų klausytojų bei skaitytojų visame pasaulyje.

 

Apie Happy Science (Laimės mokslą)

1986 metais mokytojas Ryuho Okawa įkūrė Happy Science organizaciją. Tai yra dvasinis judėjimas, siekiantis atnešti žmonijai laimę, padėti jai įveikti rasinius, religinius ir kultūrinius barjerus ir kurti tobulą taikos bei harmonijos pasaulį. Remiama sekėjų, gyvenančių pagal mokytojo Okawos išminties žodžius, Happy Science organizacija greitai augo ir išplito ne tik Japonijoje, bet ir visame pasaulyje. Šiandien ji turi daugiau nei dešimt milijonų narių ir daug tikėjimo centrų didžiuosiuose pasaulio miestuose, įskaitant Niujorką, Los Andželą, San Franciską, Tokiją, Londoną, Sidnėjų, San Paulą, Seulą ir daugelį kitų miestų.

Mokytojas Okawa kiekvieną savaitę veda pokalbius Happy Science centruose ir keliauja po pasaulį skaito viešas paskaitas. Happy Science taip pat įvairiopai remia vietines bendruomenes ir padeda į bėdą patekusiems žmonėms, rengia užsiėmimus ikimokyklinio amžiaus vaikams, globoja vyresnio amžiaus žmones ir neįgaliuosius. Organizacijos nariai dalyvauja visuomeninėje veikloje ir užsiima labdara. Pavyzdžiui, jie teikė pagalbą nukentėjusiems nuo žemės drebėjimų Čilėje ir Kinijoje, rinko aukas labdaros mokyklai Indijoje, dovanojo tinklus nuo moskitų ligoninėms Ugandoje.

Daugiau medžiagos apie Mokytoją Ryuho Okawą rasite čia

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

AUTORIAI
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top