Bruce Lipton 2

Bruce Lipton

“Briusas Liptonas (Bruce Lipton, g. 1944 m.) mokėsi Long Ailendo ir Virginijos universitetuose, paskui dėstė Viskonsino Medicinos mokykloje ir dirbo tiriamąjį darbą Stanfordo universitete. Dirbdamas Stanforde, jis nutolo nuo klasikinės darvinistinės  biologijos pozicijų ir suabejojo pagrindinėmis biologijos dogmomis, kurios teigia, kad „mūsų likimą valdo genai“ ir kad „evoliucijos variklis yra kova už būvį“. Gilindamasis į ląstelės biologiją, jis taip pat iškėlė teiginį, kad ląstelės „smegenų“ vaidmenį atlieka membrana, o ne branduolys, kaip tvirtina šiuolaikinė biologija. Padaręs prielaidą, kad ląstelės veiklą kontroliuoja aplinkos signalai, tarp kurių ir minties jėga, ir remdamasis kvantinės fizikos dėsniais, Briusas Liptonas įvedė į biologiją dvasinį matmenį, nutiesė tiltą tarp mokslo ir tikėjimo. Jis yra vienas iš žinomiausių naujosios biologijos mokslo tyrėjų.

Briusas Liptonas taip pat skaito paskaitas profesionaliems gydytojams bei plačiajai publikai ir šioje srityje yra pelnęs pripažinimą.

“Daugelis įsitikinimų, darančių įtaką mūsų gyvenimui, yra ydingi ir riboja mūsų veikimo laisvę, todėl turėtume tuos įsitikinimus pakeisti. Moksliniais argumentais grįstas supratimas apie ląstelių reakciją į mūsų mintis bei percepcijas padės mums ugdytis asmenybę ir tobulėti. Ląstelės biologijos mokslo žinios pažadina sąmonės jėgą, išlaisvina kūno materiją ir kuria stebuklus.

Tyrimai rodo, kad tėvai savo vaikų genų inžinierių funkciją pradeda atlikti dar iki pradėjimo akimirkos. Tada vyksta vadinamasis genominio įspaudo (imprintingo) procesas, kuris paskutinėse kiaušialąstės ir spermatozoido brendimo stadijose suaktyvina tam tikras genų grupes, vėliau lemsiančias dar nepradėto vaiko charakterio bruožus.

Kai prieš dvidešimt metų kilo idėja parašyti šią knygą, pajutau, kad ji gali pakeisti mano gyvenimą. Po pirmojo atradimo, kai supratau, kokią funkciją atlieka ląstelės membrana, ilgai mėgavausi jos mechanikos grožiu. Netgi verkiau iš džiaugsmo. Naujasis mokslas paliudijo, kad mes, žmonės, esame dvasingos ir nemirtingos būtybės. Tos išvados man pasirodė tokios tvirtos, kad aš, pirmiau netikėjęs dvasinio pasaulio, nedvejodamas jį patikėjau.”  Bruce Lipton

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

AUTORIAI
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top