Dr. Zhi Gang Sha

Medicinos mokslų daktaras ir pripažintas tradicinės kinų medicinos specialistas (atestuotas Kinijoje ir Kanadoje) Dži Gang Ša perteikia žmonėms gydymo ir dvasinę išmintį, žinias bei praktikas. 2003 metais jis tapo tiesioginiu dieviškumo kanalu, kuriuo žmonijai keliauja šimtai tūkstančių dieviškųjų gydymo brangenybių.

Dži Gang Ša medicininį išsilavinimą gavo Siano Dziaotongo universitete, o Filipinų universitete jis įgijo ligoninių administravimo magistro laipsnį. Sulaukęs dvidešimties metų, jis sukūrė originalią ir veiksmingą akupunktūros sistemą. Gydant Ša akupunktūra, adatos staigiai įvedamos ir ištraukiamos tik dvylikoje pagrindinių akupunktūrinių taškų, be to, pacientas gydomas energiškai ir dvasiškai. Šios sistemos efektyvumas lėmė tai, kad Ša buvo pakviestas į Pasaulinės sveikatos organizacijos Tarptautinį akupunktūros mokymo centrą Pekine mokyti akupunktūros ir čigongo gydytojus užsieniečius.

1993 metais Ša sutiko savo mokytoją meistrą dr. Dži Čen Guo ir nuo tada paskyrė gyvenimą energiniam ir dvasiniam gydymui, dvasinių žinių skleidimui, jei konkrečiau – trims gyvenimo misijoms, kurias aprašė šios knygos pratarmėje. Misija smarkiai išsiplėtė 2000 metais, jam pradėjus nuoširdžiai mokyti ir rašyti knygas Jungtinėse Valstijose. Netrukus Ša išleido novatorišką knygą apie savigydą Galios gydymas: keturi būdai suteikti daugiau energijos savo kūnui, protui ir dvasiai (San Francisco: HarperCollins, 2002). Prieš tai daktaras Ša buvo išleidęs šias knygas: Dži Neng Medicina: perversmą padarę savigydos metodai iš Kinijos, Sielos tyrimai: aukščiausių savo galių pasiekimo vadovas, Auksinis gydomasis Ša kamuolys: tobula dovana ir (kinų kalba) Dži Neng gydymas: iliustruotas savigydos plaštakų padėčių žinynas.

Daktaras Ša skaitė paskaitas daugelyje Amerikos ir kitų šalių universitetų ir dvasios ugdymo centrų.

Apie daktarą, Ša, kuris V Pasauliniame čigongo kongrese buvo tituluotas 2002 metų čigongo mokytoju, pastatyti du dokumentiniai PBS filmai: Čigongas: senovinė kinų gydymo sistema XXI amžiuje (Qigong: Ancient Chinese Healing for the 21st Century) ir Galios gydymas su mokytoju Ša (Power Healing with Master Sha). Pastarasis filmas rodytas ir per Kanados edukacinę televiziją (Canadian Learning Television). Be to, Ša ne kartą kalbėjo per tarptautinių televizijų, radijo, interneto laidas, straipsniai apie jį skelbti laikraščiuose ir žurnaluose.

Daktaras Dži Gang Ša šiuo metu gyvena Kanadoje.

Daugiau informacijos gausite apsilankę interneto svetainėje www.drsha.com. Jei norite pakviesti daktarą Ša skaityti paskaitų ar mokyti, su juo galima susisiekti elektroniniu paštu drsha@drsha.com arba skambinti telefonu 1-888-3396815.  

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

 

 

AUTORIAI
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top