Debbie Ford 2

Debbie Ford

Debbie Ford – plačiai pripažinta žmogiškųjų santykių transformacijos ir žmogiškojo potencialo srities ekspertė, 8 knygų autorė, mokytoja ir renginių vedėja. Jau 15 metų ji padeda žmonėms ugdytis emociškai bei dvasiškai, atsiverti savo tikslui, prasmei, aistrai, siekti asmeninės transformacijos. Jos knygas naudoja daugybė pasaulio universitetų, mokytojų, teisininkų, terapeutų kaip pagalbinę medžiagą gydant emocines žaizdas.

„Mūsų sielos evoliucija yra procesas. Ji neįvyksta per penkių dienų seminarą. Tai viso gyvenimo trukmės procesas, kurio metu mes kažką paleidžiame, kažką atrandame ir tuomet leidžiame ateičiai realizuotis. Susijungę su savo siela, su mūsų kolektyvine širdimi, mes susideriname su savo giliausiomis vertybėmis ir mūsų gyvenimo misija. Tuomet leidžiame atsiskleisti visai mūsų realybei. Kaip mes esame girdėję, meilė yra atsakymas. Žinoma, kad taip, tačiau tai nėra vien meilė savo gerajai pusei ir gerosioms savybėms. Tikroji meilė apima ir tamsiuosius mūsų impulsus, netobulumą, klaidas ir širdies sopulius. Tik tuomet susisiekiame su tikrąja meile ir ją išgyvename.

Mano misija yra diena po dienos ieškoti naujų būdų, kaip įkvėpti žmones keliauti šią gyvenimo trukmės kelionę išvalant savo praeitį, atleidžiant sau patiems dėl praeities paklydimų, atrandant santarvę su savo žmogiškumu, atsiveriant dieviškumui ir leidžiant aukštesnei jėgai nei mes patys vesti mus. Harmonija, vientisumas, atsakomybė – tai tos vertybės, kurias, aš tikiu, mes kiekvienas galime atgauti šio proceso metu. Kai suvokiau ryšį tarp vidinio pasaulio, kuriame glūdi išmintis, ir išorinio pasaulio, tai mane radikaliai pakeitė. Šis suvokimas skiria mane nuo kitų mokytojų, kaip ir mano žavėjimasis bei pagarba tiek vidiniam, tiek ir išoriniam, sukurtam ego ir įkvėptam sielos, žmogiškajam ir dieviškajam, tikrajam aš ir netikrajam aš. Tai grįžimas į viso to, kas esame, vienovę bei integraciją, į tai, kas mane įkvepia ir pažadina kiekvieną rytą pastaruosius 20 metų. “

Taip rašo Debbie Ford savo internetiniame puslapyje http://store.debbieford.com/

Taip pat galite rasti autorę ir facebook‘e http://www.facebook.com/find-friends/#!/DebbieFordFanPage?fref=ts

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

AUTORIAI
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top