Sandy Stevenson 2

Sandy Stevenson

Sandy Stevenson – gimusi Sidnėjuje, Australija, 1965 m. pervažiavo į Angliją, kur prasidėjo platesnio dvasingumo supratimo ieškojimai. Per 15 intensyvių proto studijų metų jai asmeniškai teko patirti daug dvasinių fenomenų, padėjusių įgyti betarpišką gilesnį aukštesniųjų egzistencijos sferų pažinimą, bei suvokti dieviškojo plano Žemei esmę…

Nuo 1991 metų Junginėje Karalystėje bei kitose šalyse veda seminarus ir skaito paskaitas. Ji tapo ypač plačiai žinoma, 1994 m. rugpjūčio mėn. 21 d. suplanavusi ir surengusi milžiniško pasisekimo sulaukusį renginį Earth Alignement Day (Žemės suharmonizavimo diena). Šis renginys vyko Wembley (Vemblio) arenoje, Londone; į jį įsitraukė apie vieną milijoną žmonių iš 58 pasaulio šalių. Sutartu laiku jie visi giedojo universalųjį subalansuojantį garsą OM (daugiau apie tai rasite knygoje „Budintojai“).

Plataus pripažinimo sulaukė jos knyga The Awakener (Budintojai), pasirodžiusi 1997 metais, išversta ir į vokiečių kalbą.

 2004 m. Sandy Stevenson sugrįžo į Australiją ir gyvena Kvinslende. Jos seminarai, plečiantys sąmonę ir širdį, ir toliau vyksta įvairiose pasaulio šalyse, taip pat ir Lietuvoje, kur ji lankėsi tris kartus.

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

AUTORIAI
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top