GYVYBĖS MEDIS ir DAO. Erikas Judlavas (Eric Yudelove) – (ištraukos; bendram susipažinimui)

Šamanas ir trys pasauliai.

Filosofijos, religijos, mokslo, misticizmo ir magijos šaknys nusidriekia į tolimą praeitį. Šiuolaikinis žmogus, homo sapiens, daug senesnis, nei daugumai atrodo. Antropologų iškasenos vis papildo mokslo žinias apie žmonijos amžių. Senieji piešiniai ant uolų yra jų nežodinis palikimas. Šie piešiniai yra kur kas svarbesni už regimą jų turinį: žmonių, gyvūnų figūros, medžioklių ar kovų scenos. Tai buvo maginės priemonės, kurias šamanai naudojo siekdami pritraukti savo bendruomenei ar genčiai sėkmę ir sveikatą, sustiprinti karių drąsą, padidinti vaisingumą ir t.t. Šamanas arba žynys, arba žiniuonis – tai tarpininko tarp regimo ir neregimo pasaulių prototipas. Jis galėjo bendrauti su gamtos, augalų ir gyvūnų dvasiomis, kuriančiomis ir griaunančiomis jėgomis, daugybe dievų ir saugančių dvasių. Savo bendruomenei šamanas buvo gydytojas, magas, šventikas ir išmintingas mokytojas.

Šamanizmas, be abejo, labai sena tradicija, kuri vystėsi ištisus tūkstantmečius. Ji lydėjo žmoniją nuo priešistorinių laikų per visą jos vystymosi raidą.

GYVYBĖS MEDIS ir DAO. Erikas Judlavas (Eric Yudelove) - (ištraukos; bendram susipažinimui) 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

GYVYBĖS MEDIS ir DAO. Erikas Judlavas (Eric Yudelove) - (ištraukos; bendram susipažinimui)

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top