GYVYBĖS MEDIS, arba ISTORINĖ KABALA. Izraelis Regardjė – (ištraukos; bendram susipažinimui)

Todėl tu turi suprasti, kad tai ir yra pagrindinis Kelias į palaimą, suteikiantis sieloms intelektualinę dieviško Vienijimosi pilnatvę. Tačiau žynio arba teurgo palaimos talentas iš tikrųjų vadinasi Demiurgo Vartais absoliučiai viskam, arba Gėrio sostu ar rūmais. Jis taip pat sugeba apvalyti sielą. Tada jis pritraukia proto gebėjimą visur regėti gėrį, išlaisvina iš nemokšiškumo apnašų ir atveda į vienijimąsi su dievais, kurie patys skleidžia visokį gėrį.

Jamblichas

GYVYBĖS MEDIS, arba ISTORINĖ KABALA. Izraelis Regardjė - (ištraukos; bendram susipažinimui) 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

GYVYBĖS MEDIS, arba ISTORINĖ KABALA. Izraelis Regardjė - (ištraukos; bendram susipažinimui)


Leidėjų ĮŽANGA

„Jeigu aš teisingai įžvelgiu laiko ženklus, tai šiuo metu jau pradeda kilti Paslapčių Šventovę slėpusi uždanga. Dvasinis žmonijos gyvenimas (analogiškai ilgiems metų laikotarpiams stojantiems klimatiniams ciklams) kartais įžengia į palankias vystymuisi  fazes, ir ta banga, kuri pakilo pirmaisiais XX a. dešimtmečiais, dar tik įgauna greitį ir jėgą. Laiko ženklai matosi iš leidžiamų knygų apie magiją, kuriose atskleidžiamos tikros paslaptys, o taip pat ir iš jų formos, kuri lengvai suvokiama metafiziškai mąstyti gebantiems skaitytojams. Tarp jų labai svarbios yra dvi Regardjė knygos: Granatų sodas ir Gyvybės Medis… Regardjė nuostabus autorius tiek dvasine, tiek ir literatūrine prasme. Gyvybės Medžio neįmanoma pervertinti, ši knyga, be abejo, taps okultizmo klasika“.

Tokią nuomonę apie Regardjė išsakė Auksinės Aušros ordino magė ir teurgė Dion Fortune 1933 metų sausio mėn. žurnale The Occult Review išspausdintame straipsnyje „Ceremoninė magija be paslapties šydo”. Šie žodžiai nemažai prisidėjo prie jauno Regardjė svaiginančios mago ir teurgo karjeros. Būtent jis nuėmė nuo šiuolaikinio okultizmo iki tol jį dengusią uždangą ir išviešino hermetinio Auksinės Aušros ordino maginę-teurginę praktiką. Regardjė okultinio ryškio dar nenustelbė nė vienas šiuolaikinės magų plejados šviesulys.

Dar ankstyvoje jaunystėje Regardjė labai susidomėjo kabala ir daug metų ją studijavo, kaip ir teosofiją, religijotyrą bei filosofiją. 1926 m. Amerikoje jis buvo priimtas į Rozenkreicerių Ordino bendruomenę, veikusią prie Vašingtono universiteto. Jam buvo padarytos dvi išimtys: jis buvo žydas ir per jaunas, todėl dėl jo priėmimo teko kreiptis į ordino metropoliją ir balsų dauguma jis visgi buvo priimtas.

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top