KIBALIONAS. El. knyga

Senojo Egipto ir Senosios Graikijos hermetinės filosofijos mokymas
Neįšventintiesiems Tiesos lūpos neprabyla
Čikaga, 1940 m.

Šis hermetinio mokymo traktatas su pagarba pašvenčiamas Hermiui Trismegistui, seniesiems egiptiečiams žinomam kaip DIDŽIAUSIAS IŠ DIDŽIAUSIŲ ir MEISTRŲ MEISTRAS

KIBALIONAS. El. knyga 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

KIBALIONAS. El. knyga


Anotacija

Kibalionas – Hermio paliktų žinių pradžiamokslis: aksiomos, aforizmai, sentencijos ir komentarai. Naudodami šioje knygoje pateiktas žinias bei patarimus, jūs galėsite praktiškai įvaldyti savo būsenas, susikurti naujus įpročius ir naują charakterį.

…Dar tais laikais, dabartinės rasės priešaušryje, kai Hermis vaikščiojo tarp žmonių, savo pasekėjams jis patikėjo šventąją Toto Knygą. Ši Knyga – užslaptintas procesas, kuris gali atnešti žmonijos atgimimą. Tai raktas ir kitiems jo kūriniams.

Šioje Knygoje Hermis visai žmonijai atvėrė vienintelį Kelią, ir jau ištisus amžius visų laikų ir visų tikėjimų didieji Išminčiai siekia nemirtingumo šiuo Keliu. Ir mūsų dienomis yra keletas slaptų mokyklų, kuriose uždegamas Hermio žibintas. Bet ir be šių mokyklų, ir iš viso be jokių mokyklų, Hermio žibintas nušvies kiekvieną žinių siekiantį protą, vieninteliu Keliu išves į atgimimą.

Įvadas

Studijuojantiems ar tyrinėjantiems slaptuosius mokslus su malonumu pristatome šį nedidelį darbą, pagrįstą senu kaip pasaulis hermetiniu mokymu. Šiuo klausimu rašyta taip mažai (išskyrus begalines nuorodas į mokymą daugelyje darbų apie okultizmą), kad atkaklūs slaptųjų tiesų ieškotojai, be abejonės, turėtų džiaugtis šia knyga. Šio darbo tikslas – ne skelbti kokią nors filosofiją ar doktriną, bet trumpai išdėstyti mokiniams Tiesą, kuri padės sujungti į vieną visumą daug atskirų okultinio mokslo žinių, kurių jie yra įgiję, bet kurios akivaizdžiai prieštarauja vienos kitoms ir dažnai išgąsdina ar atstumia pradedančiuosius. Mes neketiname statyti naujos žinių šventovės, bet ketiname įduoti mokiniams į rankas meistriškumo raktą, kuriuo jie galės atrakinti misterijos šventovės vidines duris, iki kurių jie jau priėjo pro pagrindinį įėjimą.

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top