ŠVENTOJI TOTO KNYGA. Ezoterizmo Filosofijos Pradmenys. Vl. Šmakovo komentarai. El. knyga

Šventoji Toto Knyga
Didieji Taro Arkanai

Absoliutūs Sintetinės Ezoterizmo Filosofijos Pradmenys
Vl. Šmakovo komentarai

Vl. Šmakovas – teocentrinio filosofinio ezoterizmo atstovas, gyveno XIX amžiaus pabaigoje – XX amžiaus pradžioje. Gimė Maskvoje (data nėra žinoma) juristo šeimoje. Jo specialybė – kelių inžinierius. Trečiąjį XX amžiaus dešimtmetį vadovavo Maskvos rozenkreicerių mokyklai. manoma, kad 1924 metais su šeima emigravo iš Rusijos ir 1929 m. mirė Argentinoje. Vl. Šmakovas buvo sukūręs savo ezoterinę koncepciją, kurią vadino pneumatologija. Jos esmė – sinarchijos dėsnis, “pagrindinis būties dėsnis”. Šį dėsnį Šmakovas atskleidžia nagrinėdamas noumenalių monadų ir fenomenalaus daugio hierarchinio dvilypumo susietumą.

Šiame unikaliame kūrinyje, kurio dalinį vertimą  rasite žemiau,  autorius ėmėsi įkvepiančio bandymo rekonstruoti senovinių žinių sąvadą, žinomą kaip “Toto Knyga”. Mitai perduoda, kad ši Knyga pirmiausia buvo įamžinta ant auksinių plokštelių tikriausiai dar Atlantidos laikais, saugojama Senojo Egipto šventyklose, sudarydama aukščiausiojo žynių įšventinimo pagrindą. Deja, mūsų laikus pasiekė tik atskiri fragmentai ir atgarsiai, Vakarų Ezoterinės Tradicijos perduodami ir pilniausiai atgaminti Taro Arkanų forma.

Čia pateikiame knygos įvadą ir pirmus septynis arkanus. Vertimas tęsiamas.

ŠVENTOJI TOTO KNYGA. Ezoterizmo Filosofijos Pradmenys. Vl. Šmakovo komentarai. El. knyga 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Vl. Šmakovo kūriniai:

  • Šventoji Toto knyga (originalas: Священная книга Тота. Великие Арканы Таро. — Киев: София, 1993 (pirmasis leidimas — М., 1916)
  • Sinarchijos dėsnis ir mokymas apie monadų ir daugio hierarchijos dvilypumą (originalas: Закон синархии и учение о двойственной иерархии монад и множеств. — Киев: София, 1994 )
  • Pneumatologijos pagrindai. Dvasios raidos teorinė mechanika. (originalas: Основы пневматологии. Теоретическая механика становления Духа. — Киев: София, 1994 (pirmasis leidimas — М., 1922)
  • Esminiai pasaulio architektonikos dėsniai – bineris, terneris, kvaterneris (spausdinta vokiškuose žurnaluose iki 1916 metų).

 

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top