Rebecca Campbell
„Išskleisk savo šviesą“ KORTOS

 

Ar esi pasiruošęs (-usi) išskleisti savo šviesą?

Ši knygelė su nuostabiomis 44-iomis orakulo kortomis padės jums nušviesti pasaulį savo vidine šviesa, išmokys stiprinti ryšį su savo siela ir visa ko Šaltiniu. Dirbdami su penkiomis šios malkos kortų grupėmis, susijungsite su savo intuicija, susiderinsite su savo esme.

·         Patvirtinančios kortos pateiks greitą nurodymą.

·         Užklausos kortos padės įsiklausyti į sielos balsą.

·         Veiksmo kortos atskleis, ko imtis.

·         Aktyvinančios kortos sužadins jūsų vidinį gijimą.

·         Perdavimo kortos sujungs su palaikančiomis energijomis.

Prie kortų pridėta knygelė-vadovas paaiškina, kaip naudotis orakulo „Išskleisk savo šviesą“ (Work Your Light™)  kortomis. Vadove pateikiama kiekvienos kortos prasmės aprašymas bei įvairios dėlionės, mokoma susiderinti su kortomis bei savo sielos erdve prieš pradedant su jomis dirbti, paaiškinama, kaip skaityti informaciją kitiems žmonėms.

Dirbdami su kortomis pastebėsite, kaip stiprėja jūsų intuicija, jūsų sielos vidinis balsas, jūsų atsivėrimas tam, kas iš tiesų esate, ir savo tikrajam tikslui, dėl kurio esate čia.

Kortų autorė Rebecca Campbell yra pripažinta dvasingumo mokytoja bei bestselerių Light Is the New Black ir Rise Sister Rise autorė. Rebekos kūryba padeda žmonėms atrasti savo tikrąjį pašaukimą ir nušviesti pasaulį savo esatimi.

Kortų iliustratorė Danielle Noel yra plataus profilio dailininkė, kurianti intuityvias priemones asmeninio tobulėjimo praktikams ir dvasingumo ieškotojams.

DR. STEPHANIE RED FEATHER
Evoliucinis empatas

 

„Jūs nesate išprotėję… tačiau taip pat nesate normalūs“, – šie žodžiai, kuriais prasideda pirmas knygos skyrius, puikiai nusako šitos nuostabios knygos temą. Knygos autorė Stephanie Red Feather augdama jautėsi pažeidžiama ir patyrė daug išbandymų, kurie tenka itin jautriems, kitas dimensijas jaučiantiems žmonėms. Per sunkias patirtis įgytos jos žinios ir išmintis padeda nušviesti kelią daugeliui kitų žmonių, kuriems, kaip ir autorei, empatija yra kartu ir dovana, ir didžiulis iššūkis.“

Donna Eden, knygos Energy Medicine autorė

Saulius Urbonas
Palik pasaulį ramybėje

 

Ar tu esi laisvės, ramybės, palaimos ieškotojas? Ieškai tikrumo? Gal išbandei daug praktikų ir ieškai toliau? O gal tau pažįstamas jausmas, kada pats sau tyliai kuždi, kad niekur ir nenukeliavai, kad širdies kelias ne tau? O nuėjai taip toli… Gal  visgi verta palikti viską taip, kaip suradai čia atvykęs, taip, kaip buvo? O gal palik pasaulį pačiam pasauliui? Jei taip, tada šią akimirką kviečiu tave būti atvirą sau ir tapti laisvą tiesiog dabar. Laisvą nuo visų pasaulio nuomonių ir koncepcijų, nuo lūkesčių ir išvadų, nuo gailesčio ir nerimo, laisvą nuo pačios laisvės. Kas, jei aš tau pasakysiu, kad “laisvė” taip pat yra koncepcija, kuri tave vėl supančios naujomis “laisvės” tiesomis? Kur eisi tada? Nenusimink, viskas jau yra gerai, kviečiu tave niekur daugiau neiti, nieko neieškoti, kviečiu grįžti namo. Grįžkime kartu.

Saulius Urbonas

Violeta Petraitienė
7 sąmonės augimo ciklai. 2 knyga

Violetą Petraitienę daug kas pažįsta kaip knygų serijos “Savęs ir visatos pažinimo link” autorę. “7 sąmonės augimo ciklai” – tai nauja Violetos serija. Kaip ir ankstesnėje, taip ir šioje, visos užrašytos žinios buvo gautos iš subtiliojo pasaulio per sąmonės kanalą. 

“7 sąmonės augimo ciklai” padeda pažinti savo vidinį pasaulį bei subtilųjį pasaulį, kad per savo asmenines patirtis skaitytojas galėtų susikurti tvirtas vertybes, kurios skatintų sąmonės augimą, o kartu ir pagarbą Kūrėjui.

Autorė tikisi, kad šios žinios kiekvienam padės suprasti savo gyvenimo tiesą, išmokys gyventi sąmoningai, o daugeliui patvirtins tai, ką jis jautė, žinojo, bet negalėjo sau tiksliai įvardyti, ir suteiks drąsos tikėti savimi ir Kūrėju

Vianna Stibal
Tu ir Kūrėjas

 

Ši knyga yra išsamus bendravimo su Kūrėju vadovas ir
papildo anksčiau išleistas knygas „Teta gydymas. Įvadas į unikalų energinio
gydymo metodą“, „Teta gydymas pažengusiesiems“, „Teta gydymas. Giluminių
įsitikinimų ieškojimas“ ir „Septyni būties planai“.

Kad suprastumėte, apie ką bus kalbama šioje knygoje, ir kad galėtumėte tinkamai taikyti čia minimus metodus, turite gerai suprasti visus procesus, kurie buvo aprašyti ankstesnėse knygose apie Teta gydymą. Knygos gale rasite terminų žodynėlį, kuris bus naudingas Teta gydymo naujokams.

Norint sėkmingai taikyti Teta gydymo metodus, aprašytus šioje ir kitose mano knygose, būtina išpildyti vieną sąlygą: reikia tvirtai tikėti energija, kuri teka per visą kūriniją. Šią energiją galite vadinti Visko, kas yra, Kūrėju, tiesiog Kūrėju, Kūrybine Jėga ar universaliu protu. Taikyti Teta gydymo metodus gali bet kuris žmogus, besigilinantis į Kūrėjo perduotas žinias, besipraktikuojantis ir tikintis Kūrėjo energija, arba Visko, kas yra, esencija, kuri teka per visą kūriniją. Teta gydymas neturi nieko bendra su religijomis; jį taikyti gali visi, nepaisydami amžiaus, lyties, rasės, odos spalvos, religinių įsitikinimų ar pažiūrų. Teta gydymas prieinamas visiems, kurie tiki universaliu protu, arba kūrybine jėga.

Medicinos mediumas
Skydliaukės gydymas

 

Pastaruoju metu skydliaukė tapo itin populiari sveikatos tema. Visų amžiaus grupių žmonės, ypač moterys, vis dažniau išgirsta, kad būtent skydliaukė kalta dėl nuovargio, įvairių skausmų, dilgčiojimo ir tirpimo pojūčio, nemigos, nerimo ir depresijos, svorio didėjimo, plaukų slinkimo, karščio bangų ir jautrumo šalčiui, kognityvinių funkcijų sutrikimo ir širdies plazdėjimo, vidurių pūtimo ir užkietėjimo, lytinio potraukio sumažėjimo, neramių kojų sindromo bei kitų ligų ir sutrikimų. Visi nori sužinoti, kaip išsivaduoti iš skydliaukės spąstų.

Tačiau, nors skydliaukei gydytojai skiria vis daugiau dėmesio, minėti simptomai niekur nedingo, žmonės nesveiksta. Pacientui diagnozuojamas Hašimoto tiroiditas arba hipotiroidizmas, bet šie pavadinimai žmogui nieko nereiškia ir nepaaiškina galybės simptomų, kurie jį vargina, priežasties. Taip yra todėl, kad pamatinė tiesa lieka nepastebėta: skydliaukės problemos nėra pagrindinė sveikatos sutrikimų priežastis. Skydliaukės veiklos sutrikimai yra tik dar vienas požymis problemos, kuri yra daug didesnė nei ši maža liauka priekinėje kaklo dalyje. Skydliaukės ligoms priskiriamų simptomų ir sutrikimų tikrasis sukėlėjas yra kažkas, kas įsiskverbė į organizmą ir išplito po jį.

Šioje knygoje medicinos mediumas Entonis Viljamas atskleidžia visiškai naują požiūrį į skydliaukės ligų epidemiją. Norėdamas suteikti skaitytojams galimybę tapti savo skydliaukės ekspertais, jis išsamiai paaiškina, kas iš tiesų slypi už skydliaukės ligų, kas sukelia uždegiminius procesus, autoimunines ligas bei daugelį kitų sutrikimų. Galiausiai jis atskleidžia, kokios priemonės padeda išgelbėti skydliaukę ir susigrąžinti sveikatą bei gyvybingumą. Šioje knygoje išdėstytas unikalus požiūris į skydliaukės sutrikimus, kuris, kaip jums gali patvirtinti milijonai Entonio Viljamo gerbėjų ir sekėjų, padeda pasiekti puikių rezultatų.

Violeta Petraitienė
Savęs ir visatos pažinimo link. 5 knyga

Jasmuheen

Vienovės atkūrimo programa evoliucionuojančiam pasauliui

VIENOVĖS ATKŪRIMO  PROGRAMA evoliucionuojančiam pasauliui

Aš, Esmė programa

 

„Mokslininkas nesiekia staigaus rezultato. Jis nesitiki, kad jo pažangios idėjos bus lengvai priimtos. Jo, kaip augintojo, darbas skirtas ateičiai. Jo pareiga padėti pamatą tiems, kurie ateis, ir nurodyti kelią. Jis gyvena, triūsia ir tikisi.“ Tesla

 

Vienovės atkūrimo programa…

         Tiems, kas pasirengę nuolatinei tėkmei: taikos, sveikatos, laimės ir harmonijos su savimi ir visu gyvenimu.

         Tiems, kurie gali gerbti mūsų savitą individualumą ir kultūras, kad galėtume džiaugtis vienos planetos Žemės viena tauta, gyvenančia harmonijos zonoje.

         Tiems, kuriems patinka paprasti veiksmingi dalykai.

         Tiems, kurie pasirengę vibruoti už apribojančio dualybės modelio ribų.

         Tiems, kurie pasirengę paleisti praeitį ir pamatyti, kad kiekviena akimirka yra visiškai nauja ir skirta tiems, kurie pasirengę savo mentaline energija viską pakylėti.

         Mūsų Vienovės atkūrimo programa yra tiems, kurie atviri džiaugtis sąmonės vienove su visais, ir tiems, kurie atviri tiek asmeninei, tiek planetos pakilimo paradigmai.

         Galiausiai ši programa skirta tiems, kurie pasiruošę „daugiau nei viskas“ zonai.

 

Norėdami tai pasiekti mūsų Vienovės atkūrimo programoje pasidalysime įkvepiančiomis gyvenimo istorijomis bei pateiksime faktus, perėjimus ir srautus bei jų naudą gyvenimui, kai taikysime Aukštesnį Vienovės metmenų mokslą – sistemą, kurios daugybę kartų buvo mokomi besivystantys pasauliai, kad galima būtų jiems padėti užbaigti pakilimo procesą.

Kažkas pasitvirtina, kai tampa gilia tiesos patirtimi… pavyzdžiui, kai pasikeičia mūsų gyvenimo būdas arba kai tampame sveikesni, arba keičiasi požiūris ir labiau pamilstame gyvenimą, todėl mūsų Vienovės atkūrimo Aš, Esmės programa taip pat yra žaidimo ir patirtinės tiesos programa, kai mes peršokame iš vieno būties būdo į kitą.

Galutinis rezultatas? Taikingų, sveikų ir laimingų žmonių planeta ir dar daug daugiau!

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top