Loreta Stonkutė
Šugarka. Pabaigos knyga

„Šugarka. Pabaigos knyga“ yra paskutinė istorija apie Žuvų eros pabaigą. Tai romanas, bet kartu ir vadovėlis, kuris įveda į nepaprastą kabalistinę Dievo vardų misteriją. Garsas / raidė turi ypatingą galią. Knygoje pateikiami raktai, kaip ta galia naudotis, nors, žinoma, ne atviru tekstu. Pasinaudoti galės tik praktikuojantys tai, ką praktikavo knygos herojai.

2021 metų vasarą su 105 žmonėmis išbandėme metodą, kuris veikia tobulai. Kaip? Sujungia su aukštesne sąmone, kuri realiais ženklais pradeda bendrauti su praktikuojančiu žmogumi. Knygoje teorija įvilkta į meilės istoriją, kurią geriau suprasite, jei skaitėte romanus „Sanna. Pradžios knyga“ ir „Azahielle“.

Romanas daugiasluoksnis, kaip ir pats gyvenimas, kaip ir pati visata. Kaip asmenybės polifonija. Tai romanas su dideliais namų darbais…

CHARLES MOSELEY  

KODĖL TURĖTUME NEGERTI ALKOHOLIO 

Šioje knygoje aiškiai išdėstyta, kaip alkoholis žaloja mūsų sveikatą ir savijautą

Ką darytumėte, jei paaiškėtų, kad viskas, ką žinote apie alkoholį, yra netiesa?

Alkoholis mums atrodo neatskiriama švenčių, pobūvių, renginių ar valgio dalis, ir mes neįsivaizduojame, kaip galėtume mėgautis šiomis progomis be alkoholio taurės rankoje. Kai pradėjome gerti, mums buvo pasakyta, kad alkoholis yra neatsiejamas nuo bendravimo, todėl turime išmokti toleruoti jo nemalonų skonį ir poveikį.

Mes pripažįstame, kad alkoholis gali būti žalingas, bet tikime, kad saikingas gėrimas duoda naudos. Esame įsitikinę, kad alkoholis padeda atsipalaiduoti, suteikia malonumą ir yra natūrali socialinio bendravimo dalis.

Šioje novatoriškoje knygoje autorius aiškina, kaip iš tikrųjų mus veikia alkoholis ir kodėl nepastebimai pradedame gerti vis daugiau ir dažniau. Jis tvirtina, kad mes visi iš prigimties norime ir sugebame bendrauti su kitais žmonėmis, ir bendravimui palengvinti mums alkoholio nereikia. Knygoje autorius paneigia mūsų įsitikinimus apie alkoholį ir pateikia įtikinančių argumentų, kad galime visiškai atsisakyti alkoholio ir nesijausti dėl to nuskriausti ar netekę gyvenime kažko svarbaus. O geriausia tai, kad visiškai atsisakę alkoholio tikrai būtume laimingesni ir sveikesni.

Idris Lahore, Ennea Tess Griffith, Coline d’Aubret
Esminė psichologija

Praktinė įžanga
1 tomas

Išlaisvinta būtis
Šioje knygoje pateikiamos Enėjos Tes Grifit ir Kolin d’Obrė paskaitos, skaitytos pagal Idrio Lahoro mokymą.

Kas yra esminė Samadevos psichologija? Šios psichologijos tikslas yra suteikti žmogui gilių žinių apie jį patį, apie kitus ir pasaulį. Tai padeda išsilaisvinti iš savo riboto veikimo modelių ir realizuoti visas tikrosios prigimties galimybes, visą tikrąjį prigimtinį potencialą.

Esminė psichologija tokio savęs pažinimo moko siekti per konkretų metodą ir siūlo išbandyti konkrečią praktiką. Taigi žmogus turi galimybę išsiveržti iš netobulo lygmens, kuriame jis liko dėl savo prigimties ir tam tikro auklėjimo.

Esminę psichologiją – tokią, kokia ji yra dabar, – Idris Lahoras pritaikė šių laikų vyrams ir moterims pagal Samaros meistrų mokymą. Ši psichologija apima aukščiausią, dvasinį žmogaus lygmenį, esantį virš fizinio, emocinio ir intelektinio funkcionavimo mechanizmų. Tuo ji skiriasi nuo klasikinės psichologijos.

Alberto Villoldo PhD                                                    A U G I N K   Naują kūną

Kaip Dvasia ir Galios augalų maistingosios medžiagos gali transformuoti tavo kūną

Ši knyga yra tikro gydovo-hilerio, mokslo pionieriaus ir vizionieriaus viso gyvenimo darbas. Kiekvienas joje surasite išminties.

Kaip mums paaiškina Albertas, nėra būtinybės sutikti su tuo, kad metams bėgant sveikata neišvengiamai blogėja arba pasireiškia chroniškos ligos. Kiekvienas turi gebėjimą užsiauginti naują kūną, jei supranta, kaip detoksikuoti žarnyną ir smegenis, kaip įjungti mūsų ilgaamžiškumo genus, kad  sveikata  mums tarnautų visą gyvenimą,  kaip naujai nustatyti Mirties laikrodį ir   galbūt tai ir yra svarbiausia – taip atsiverti protu ir širdimi, kad priimtume naują gyvenimo būdą ir naują galvoseną.

Knygoje Augink savo kūną
rasite specifinių mokslinių  ir dvasinių
praktikų, padedančių išbristi iš nepalankių įsitikinimų ir elgesio modelių,
kuriuos paveldėjome iš savo šeimos bei kultūros. Albertas mums duoda naują
supratimą apie tai, kas yra įmanoma ir kokia gali būti mūsų realybė. Šiuose
puslapiuose glūdi raktas, atrakinantis duris į mūsų milžinišką neribotų
gebėjimų lauką, kuriame galime būti laimingi, sveiki ir pilni džiaugsmo.

Ir visai nebūtina  vykti į kokį
nors šamanišką užsiklendimą ar net išeiti iš namų, kad pradėtumėte nuostabią
kelionę vedančią link naujo kūno auginimo – nes tai yra jūsų prigimtinė teisė.
Reikia tik panorėti žengti pirmą žingsnį. Tad leiskite, kad jums vadovautų  Albertas. Padovanokite sau naują kūną ir
naują gyvenimą.

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top