SLAPTOJI DOKTRINA, Helena Petrovna Blavatsky. El. knyga

Leidykla MIJALBA su džiaugsmu dovanoja savo skaitytojams galimybę susipažinti su įžymiu XIX a. pabaigos veikalu: Jelenos Blavatskajos „Slaptąja Doktrina“. Iš Rusijos kilusi mokslininkė, religijos filosofė, orientalistė, teosofijos judėjimo pradininkė teigia užrašiusi šį storą dviejų tomų veikalą vadovaujama Dvasinių Mokytojų, kurie iš amžių į amžius saugo Slaptąsias Žinias.

Doktrina jau daugelį metų yra išsamių okultinių žinių šaltinis norintiems suvokti visatos bei konkrečiai Saulės sistemos ir Žemės raidą, žmogaus energinę struktūrą, jo vietą evoliucijoje, susipažinti su Kuriančiosiomis Hierarchijomis ir suprasti, kokia ateitis mūsų laukia.

Skaitytojams pateikiame pirmojo šios knygos tomo „Kosmogenezė“ pirmos dalies „Kosminė evoliucija“ vertimą (vertimas dar vis tęsiamas).  Tai archainio manuskripto „Dzian knygos“ septyni Stansai, aprašantys septynias didžiąsias evoliucinio proceso stadijas, apie kurias kalbama indų šventraščiuose puranose kaip apie „Septynis Kūrimus“, o Biblijoje – kaip apie „Kūrimo Dienas“.

SLAPTOJI DOKTRINA, Helena Petrovna Blavatsky. El. knyga 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

SLAPTOJI DOKTRINA. 01. Izanga

SLAPTOJI DOKTRINA. 02. Prologas

SLAPTOJI DOKTRINA. 03. DZIAN STANSAI

SLAPTOJI DOKTRINA. I stansas

SLAPTOJI DOKTRINA. II stansas

SLAPTOJI DOKTRINA. III stansas

SLAPTOJI DOKTRINA. IV stansas

SLAPTOJI DOKTRINA. V stansas

SLAPTOJI DOKTRINA. VI stansas su intarpu

 

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top