KYS, KURIOS TAVE MATO. Saulė Zujūtė. E-knyga

AKYS, KURIOS TAVE MATO. Saulė Zujūtė. El. knyga

Dešimties knygų autorė metafizikė Saulė Zujūtė dovanoja skaitytojams šį nedidelį romaną, kuris yra knygų „Vieno sapno istorija“ ir „Degančios rankos“ tęsinys. (Romaną galima skaityti kaip savarankišką kūrinį).

Pagrindinė romano veikėja Anna geba matyti artimoje ateityje įvyksiančius tragiškus įvykius. Mergina aukoja savo gyvenimą regėtoms situacijoms išspręsti taikingai ir net neleidžia sau svajoti apie palankią, ramią, laimingą ateitį sau pačiai, kol gyvenimas per tragiškas aplinkybes kartą suveda su panašią savybę turinčiu Nikolajumi…

AKYS, KURIOS TAVE MATO. Saulė Zujūtė. El. knyga 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

AKYS, KURIOS TAVE MATO. Saulė Zujūtė. El. knyga


Čia galite įsigyti kitas šios serijos knygas:


Čia galite įsigyti kitas autorės knygas:

Products In brandZujūtė Saulė /

 

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top