7 ŽINGSNIAI Į DŽIAUGSMINGĄ GYVENIMĄ. Dr. Susan Gregg

7 ŽINGSNIAI Į DŽIAUGSMINGĄ GYVENIMĄ. Dr. Susan Gregg. El. knyga

Lietuvoje daugumai dvasinės saviugdos keliu žengiančių žmonių gerai žinoma ir mylima dvasinė mokytoja Susan Gregg dovanoja Mijalbos skaitytojams savo mažą apimtimi, bet giliai prasmingą vidiniu turiniu elektroninę knygą 7 ŽINGSNIAI Į DŽIAUGSMINGĄ GYVENIMĄ. Šią elektroninę knygą iš mūsų skaityklos galite atsisiųsti nemokamai.

Daugiau apie knygą ir autorę rasite žemiau.

susan_hawaii

7 ŽINGSNIAI Į DŽIAUGSMINGĄ GYVENIMĄ. Dr. Susan Gregg. El. knyga 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

7 ŽINGSNIAI Į DŽIAUGSMINGĄ GYVENIMĄ. Dr. Susan Gregg. El. knyga


Ištrauka iš knygos

„Kuomet džiaugsmas tampa tavo gyvenimo pagrindu, visa kita atsistoja į savo vietas: turi daugiau nei pakanka pinigų, meilės, laiko, draugų ir visa ko, ko galėtum norėti ar tau reikėtų.

Taigi, kaip tu gyveni džiaugsmingą gyvenimą? Tu gali siekti jo visą gyvenimą ir taip ir nepasiekti. Tačiau yra ir kitas pasirinkimas: išbandyk šiuos septynis žingsnelius ir tu pasieksi to jau dabar. Kruopščiai juos praktikuok ir tu būsi kelyje link džiaugsmingo gy­venimo, į kurį turi savąją prigimtinę teisę.

Pasiruošk: kad pasiektum džiaugsmingą gyvenimą, reikia pakeisti tai, kaip tu galvoji. Tai svarbu, nes jei tavo ankstesnis gyvenimas teikė džiaugsmą, tau šie žingsniai nereikalingi!

Taigi, atsipalaiduok ir paleisk savo ankstesnį mąstymą, kad galėtum apglėbti naują gy­venseną. Truputį pasipraktikavęs, gyvensi tavo drąsiausias svajones lenkiantį gyvenimą.“

***

Apie autorę

Havajuose gyvenanti ezoterinės krypties rašytoja ir dvasinė mokytoja Siuzana Greg (Susan Gregg). Ji yra parašiusi šešias knygas. Tarp jų – Toltekų kelias (The Toltec Way), Galios šokis (The dance of Power), Visiško kvailio trumpų meditacijų vadovas (The Complete Idiot`s Guide to Short Meditations) ir kt. Siuzana Greg dažnai pasirodo televizijos laidose, taip pat ji veda internetinius dvasios ugdymo kursus.

Gerą dešimtmetį Siuzana Greg kas metai lankėsi Lietuvoje ir rudenėjančioje Nidoje rengė seminarus apie dvasinio gyvenimo paslaptis. Dabar jau antri metai kaip šie seminarai vyksta per internetinį ryšį ir Siuzana jiems vadovauja tiesiai iš Havajų.


Čia galite įsigyti kitas autorės knygas:

Products In brandGregg Susan /
Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top