AGNI JOGA. 4 KNYGA. UGNIES JOGA. El. knyga

Gerbiama Didžioji Siela, davusi knygas: „Šaukimas“, „Nušvitimas“ ir „Bendruomenė“, perdavė daug Agni Jogos patarimų ir ženklų. Šiuos praktiškus nurodymus surinkome žinių ieškotojų labui.

Sanskritas ir senzaras turi savo specifinių bruožų, kuriems ne visada egzistuoja ekvivalentai kitose kalbose. Tačiau, nepaisant to, žodžių reikšmė tikslai išlaikyta ir šiuolaikinio gyvenimo dalyviai įdėmiai perskaitys šį išmintingą Mokymą, ateinantį kaip amžių patirtis.

AGNI JOGA. 4 KNYGA. UGNIES JOGA. El. knyga 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

AGNI JOGA. 4 KNYGA. UGNIES JOGA. El. knyga


Joga, kaip aukščiausias ryšys su kosmosu, egzistavo visais laikais. Kiekvienas Mokymas turi savo jogą, skirtą konkrečiam evoliucijos laipteliui. Jogos neneigia viena kitos. Kaip vieno medžio šakos jos praplatina pavėsį ir karščio išvargintam keleiviui suteikia daugiau vėsos. Kupinas naujų jėgų keleivis tęs kelionę. Jis nepaėmė nieko svetimo, jis neiškreipė siekio, jis tik patyrė erdvės palaimą, jis išlaisvino savo paties prigimtines jėgas, jis atrado savo paties vienintelį turtą.

Nevenkite Jogos jėgų, kaip šviesą neškite jas į nesąmoningo darbo prietemą. Mes kylame iš miego vardan ateities. Atnaujiname apdarus vardan ateities. Maitinamės vardan ateities. Sutelkiame mintis vardan ateities. Kaupiame jėgas vardan ateities. Pirmiausia realizuosime patarimus gyvenime, o po to ištarsime artimosios ateities Jogos pavadinimą.

Mes išgirsime ugnies stichijos žingsnius, bet jau būsime pasiruošę valdyti liepsnos bangas. Todėl sveikiname vyresniąją Radžą Jogą ir liudijame būsimą Agni Jogą.

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top