MIRTIES PĖDOMIS (slaptoji ordino veikla), DION FORTUNE. El. knyga

 (okultinis romanas)
Versta iš: Dion Fortune.The Secrets of Dr. Taverner

Romane “Mirties pėdomis” praktiškai parodomi mūsų visuomenėje individo patiriamos psichologinės prievartos atvejai ir apsisaugojimo nuo jų metodai. Patrauklus psichologinio detektyvo žanras daug kuo primena Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykius, tik perkeltus į subtiliuosius aukštesnės sąmonės planus. Pagrindinio romano veikėjo daktaro Tavernerio veiklos metodai atveria skaitytojui aukštesnės sąmonės lygių psichologiją.

MIRTIES PĖDOMIS (slaptoji ordino veikla), DION FORTUNE. El. knyga 1

Čia galima paskaityti ir įrašyti Skaitykloje esančias knygas nemokamai.

Tam reikia įvesti teisingą jūsų vardą ir el. pašto adresą. Jūsų duomenys nebus naudojami tretiesiems asmenims. Jūsų patogumui gausite Mijalbos leidyklos naujienlaiškius apie naujausias knygas ir akcijas. (Jei nenorėsite gauti naujienlaiškių, galėsite bet kada atsisakyti). Įvedę savo varda ir el. pašto adresą, pamatysite failo pavadinimą.

Palaukite...

Kad atsidarytų failas, prašom paspausti pavadinimą arba paspausti dešinį pelės mygtuką ant kiekvieno failo pavadinimo ir taip galėsite juos išsisaugoti savo laikmenoje.

MIRTIES PĖDOMIS (slaptoji ordino veikla), DION FORTUNE. El. knyga


Romane aprašomi to meto Anglijoje realiai įvykę atsitikimai tačiau tokių rimti, kad pareikalavo subtiliuosius aukštesnės sąmonės planus įvaldžiusio daktaro Tavernerio įsikišimo.

Pats daktaras Taverneris taip pat buvo reali to meto asmenybė, o jo psichinių ligų ligoninė realiai egzistavo to meto Anglijoje. Dion Fortune ne vieną kartą pabrėžė, kad šiuos tikrus įvykius jai teko net sušvelninti, kad jie labiau tiktų spaudai. Kaip sako pati autorė: “Visam gyvenimui lieku skolinga daktarui Taverneriui, be daktaro Tavernerio nebūtų ir Dion Fortune, jam skiriu šios knygos puslapius”.

Įvadas

Šias istorijas galima vertinti iš dviejų požiūrių, o skaitytojo pasirenkamą požiūrį, be abejo, nulems jo skonis ir turimų žinių lygis. Jas galima vertinti kaip pramaną, panašiai kaip Storo Berniuko iš “Pikviko klubo užrašų” pasakojimus, skirtus vien tam, kad pašiurptų mūsų oda. Tačiau jas galima vertinti ir taip, kaip jos atsispindi realybėje: kaip mažai žinomų psichologijos aspektų tyrinėjimus, apgaubtus pramanu tik tiek, kad jie nevirstų rimtu moksliniu darbu, nes tada neliktų galimybių pasiūlyti juos mūsų skaitytojams.

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top