Mike George

Mike George gyvena Costwolde ir Londone, yra vadybos specialistas, plėtros ir vykdymo instruktorius, dvasinis mokytojas. Per pastaruosius 25 metus daugiau negu 200.000 žmonių 46 šalyse lankė jo vedamus seminarus, užsiėmimus ir paskaitas.

Unikaliai derindamas įžvalgą, išmintį ir humorą, Mike vienu metu pristato tris esmines XXI a. kryptis – emocinę/dvasinę inteligenciją, vadybos/lyderystės vystymą ir nuolatinį mokymąsi. Jau 20 metų jis moko meditacijos, instruktuoja vadovus ir vadybininkus sutelkto mąstymo, tikslių sprendimų priėmimo, įkvepiančios vizijos ir aiškaus tikslo suvokimo dalykų.

Jis taip pat yra įkūrėjas Relaksacijos centro (www.relax7.com) ir Dvasinės inteligencijos skyriaus direktorius (www.SpiritualIntelligenceUnit.com). Kiekvienais metais jis organizuoja ir veda kelių dienų  dvasinės savišvietos seminarus įvairiose šalyse. Jie vyko JAV, Brazilijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Skandinavijoje, Italijoje, Australijoje, Argentinoje, Kroatijoje, Afrikoje, Meksikoje ir daugelyje vietų Jungtinėje Karalystėje (www.AwarenessRetreats.com)

Mike George yra daugelio labai populiarių knygų autorius: Savęs valdymo paslaptys; Išmok atsipalaiduoti; Išmok surasti vidinę ramybę; Meditacijos šviesoje – meditacijos praktikos vadovas; Tūkstantis ir vienas atsipalaidavimo būdas; Neišprotėk, tapk išmintingu.

Mike yra pasiekiamas šiuo el. p. adresu: mike@relax7.com

Jo vedamų seminarų tvarkaraštį galima pamatyti  www.relax7.com/diary 

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

 

 

Autoriai
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top