Stephen R. Covey

S. R. Covey‘us  – visame pasaulyje pripažintas valdymo ir vadovavimo specialistas, šeimos ugdymo ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas bei knygų autorius. Organizacijas ir šeimas jis moko lyderiškumo meno ir gyventi pagal teisingus principus. Daktaras Covey’us Harvardo universitete įgijo magistro laipsnį, o Brighamo Youngo universitete – daktaro laipsnį; Brighamo Youngo universitete jis vėliau buvo organizacijų funkcionavimo ir verslo vadybos profesorius, taip pat universiteto ryšių su visuomene direktorius ir prezidento padėjėjas. Daktaras Covey’us yra kelių populiarių knygų autorius. Žinomiausia – Septyni sėkmės lydimų žmonių įpročiai (The 7 Habits of Highly Effective People). Ši jo knyga – vienas iš geriausių XX amžiaus darbų apie verslą, ji įtraukta į geriausių visų laikų šios srities knygų dešimtuką. Septyni įpročiai išversta į daugiau nei trisdešimt aštuonias kalbas ir išleista bendru 15 milijonų tiražu. Kiti jo literatūriniai kūriniai buvo

parduoti 20 milijonų tiražu. Stephenui R. Covey’ui, devynių vaikų tėvui ir keturiasdešimt trijų vaikaičių seneliui, organizacija National Fatherhood Initiative suteikė garbingą 2003 metų Tėvo vardą. Kaip sako pats daktaras Covey’us, tai pats didžiausias jo gyvenimo pasiekimas.

Kiti jo apdovanojimai: Tomo Moro koledžo medalis už ištikimą tarnystę žmonijai; 1999 metais – geriausio oratoriaus vardas; 1998 metais – tarptautinis sikhų fondo apdovanojimas; 1994 metais – tarptautinis verslininko apdovanojimas ir Nacionalinis apdovanojimas už viso gyvenimo pasiekimus verslo valdymo srityse. Taip pat daktaras Covey’us yra vienas iš 25 žurnalo Times išrinktų įtakingiausių amerikiečių, jis apdovanotas septyniais garbės daktaro laipsniais. Daktaras Stephenas R. Covey’us yra vienas iš bendrovės FranklinCovey įkūrėjų ir jos vicepirmininkas. Bendrovė turi padalinius 123 pasaulio šalyse. FranklinCovey vadovaujasi daktaro Covey’aus vizija ir siekia įkvėpti bei paskatinti keistis ir tobulėti viso pasaulio žmones bei organizacijas.

 

MIJALBA yra išleidusi šias knygas:

 

AUTORIAI
ADAM (1)
Mooji (2)
OSHO (4)
Ramtha (1)
Scroll to Top