2012 IR VĖLIAU. Kvietimas pasitikti ateities iššūkius ir galimybes . Diana Cooper

Produkto kodas: COO001 Kategorija:
Autoriai: Cooper Diana
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Laima Pacevičienė
 • Redaktorius: Virginija Bertulienė
 • Leidimo metai: 2010
 • Ilustracijos: spalvotos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786098050004
 • Formatas: Popierinė
 • Knygos autorė Diana Cooper kviečia skaitytojus drauge su angelais, pakylėtaisiais žmonijos mokytojais ir gamtos dvasiomis pažvelgti, kas vyks mūsų planetoje po 2012 metų – po datos, kuri senosiose pranašystėse minima kaip civilizacijos evoliucinio lūžio taškas.

  NEPAPRASTŲ DIANOS COOPER VIZIJŲ PASAULIS

  Karloso Kastanedos (Carlos Castaneda) knygų herojus jakių genties indėnas Chuanas Matusas kartą paklausė savo nepatiklaus ir skeptiškai nusiteikusio mokinio (tas mokinys buvo pats Kastaneda): Kodėl tu manai, kad pasaulis yra toks, kokį matai jį tu… jis neaprėpiamai didesnis, paslaptingesnis ir gražesnis, nei kad regi tavo akys…

  Yra žmonių, kurie mato ir jaučia daugiau nei visi kiti. Jie bendrauja su dvasių ir angelų pasauliu, gauna žinių iš aukštesniųjų būties sferų apie mūsų pasaulio praeitį ir ateitį, apie buvusias didingas civilizacijas ir visatos sanklodą. Šios religinės mistinės doktrinos pradininke laikoma XIX amžiuje gyvenusi rusų mistikė ir teosofijos kūrėja Jelena Blavatskaja, nors, matyt, būtų tiksliau pasakyti, kad ji tiesiog savaip sudėliojo ir apipavidalino dvasinę informaciją, kuri nuo pat laikų pradžios buvo prieinama itin jautriems žmonėms – jie buvo vadinti žyniais, šamanais, kerėtojais ir kitais vardais, o šiandieną juos vadiname kanalais. Diana Cooper tęsia teosofijos tradicijas ir kalba apie Pakylėtuosius Mokytojus (tai žmonės, išmokę visas jiems skirtas pamokas ir išvalę savo karmą) ir Arkangelus – tas dvasinio pasaulio esybes, kurios siekia mums padėti pakilti į naują aukštesnį būties lygmenį, priartėti prie dieviškumo sferos. Tas vyksmas vadinasi pakilimu, jis, kaip išpranašauta senovės religijų ir aiškiaregių, prasidės 2012 metais ir per palyginti trumpą laiką visiškai pakeis mūsų planetos veidą.

  Ar jums yra tekę būti miške, prie ežero, upelio ar kur kitur gamtoje ir staiga pajausti, kad jus netikėtai ir labai švelniai kažkas palietė, gal išvydote keistą ir vos pastebimą šešėlį ar kokios keistos būtybės siluetą, o gal tiesiog pajutote, jog čia esate ne vieni, jog visai šalia kažkas yra?.. Jei taip jums buvo, vadinasi, su jumis bendravo elementaliai. Tai esybės, atstovaujančios pasaulio elementams: vandeniui, orui, medžiui ir ugniai. Apie jas pasakoja senųjų tautų mitai ir legendos, jos buvo vaizduojamos mene, garbinamos, žmonės kreipdavosi į jas pagalbos. Be elementalių, Diana Cooper kalba apie orbus. Iš pažiūros orbai – tai švytintys kamuolio ar kamuoliuko pavidalo dariniai, juos galima užfiksuoti fotoaparatais, jautresni žmonės orbus regi savo akimis. Tikima, kad orbai yra dvasios, o Diana Cooper sako, kad tokiu pavidalu gali reikštis ir angelai.

  Praradę ryšį su gamta, žmonės elementalius ir orbus pamiršo ar prisikyrė juos legendų sferai. Tačiau Dianos Cooper vizijų pasaulyje visa tai yra tikra, apčiuopiama, ergzistuoja visai šalia mūsų ir mūsų labui.

  Svoris 0.23 kg
  Išmatavimai 19.5 × 12.3 × 1.5 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top