6 MINUČIŲ DIENORAŠTIS. Dominik Spenst

9.30  su PVM

Prieinamumas: Turime

 • Puslapių skaičius: 288
 • Vertėjas: Ramunė Balčiūnaitė
 • Redaktorius: Monika Baltrušaitė
 • Leidimo metai: 2020
 • Ilustracijos: spalvotos
 • Viršelis: puskietis
 • ISBN: 9786094690945
 • Formatas: Popierinė
 • ŠI KNYGA PAKEIS JŪSŲ GYVENIMĄ

  6 minutės per dieną didesniam sąmoningumui, laimei ir produktyvumui.
  Paprastas ir veiksmingas dėkingumo dienoraštis su citatomis, kuriomis galima vadovautis gyvenime. Dienoraštį sudaro kasdieninės, kassavaitinės ir kasmėnesinės užduotys ir daug vietos pastaboms. Įvade aprašytos konkrečios įgyvendinimo strategijos, įkvepiantys pavyzdžiai iš realaus gyvenimo ir patarimai, kaip iš dienoraščio gauti kuo daugiau naudos.

  Tobula dovana

  APMĄSTYMAI veda į ASMENINĮ AUGIMĄ:

  Dienoraščio, kuriam pakanka skirti vos 6 minutes per dieną, didžiausia nauda yra asmeninis augimas, kurį skatina kasdieniai apmąstymai. Įprotis kas vakarą užrašyti savo apmąstymus ir patirtis bei kas savaitę atsakyti į 5 klausimus padės geriau pažinti save ir išsikelti tikslus, kurie jums yra iš tiesų svarbūs ir atspindi jūsų tikruosius poreikius. Dienoraštis padės jums tapti žmogumi, kokiu žinote, kad galite būti. Drąsiai ženkite pirmyn ir raskite laimę savyje.

  Sužinokite, kas IŠ TIESŲ DARO JUS LAIMINGUS:

  Tyrimai rodo, kad prisimindami, kas praeityje suteikė mums laimės, esame linkę kažką pridėti arba pamirštame svarbias detales, nė nesuvokdami, kad kaip tik šios detalės padarė mus laimingus. Dienoraštis padeda apsisaugoti nuo netikslių prisiminimų, ir tai suteikia daugiau šansų ateityje sėkmingai atkurti mūsų laimės mozaiką.

  Kasdien pildyti dienoraštį bus LABAI LENGVA:

  Tyrimai rodo, kad daugiau nei 92 proc. žmonių nepasiekia sau išsikeltų tikslų. Ar tarp šių žmonių esate ir jūs? Jeigu taip, žinokite, kad tikslų nepavyksta pasiekti ne todėl, kad jums trūksta sugebėjimų, o todėl, kad neturite SISTEMOS, kuria galėtumėte vadovautis. Neužtenka vien polėkio ir ryžto, kad galėtumėte sėkmingai įgyvendinti savo tikslus. Jums taip pat reikalingi metodai ir sistemos, kurios padeda išlaikyti kontrolę savo rankose ir nepamesti iš akių pagrindinių tikslų.

  Dienoraščio struktūra yra sukurta taip, kad padeda nuosekliai žengti į priekį net tiems žmonėms, kurie:

  a) nemėgsta rašyti dienoraštį;

  b) yra išradingiausi pasiteisinimų kūrėjai.

  Dienoraščio pildymas vos 6 minutes užtikrins, kad kiekvieną dieną proaktyviai judėtumėte reikiama kryptimi.

  • PAPRASTAS IR MOKSLIŠKAI PAGRĮSTAS METODAS, kuris padeda ATSISKLEISTI, TOBULĖTI ir gyvenime PATIRTI DAUGIAU LAIMĖS – dienoraštis, sudarytas remiantis pozityviosios psichologijos tyrimais ir atsiliepimais, gautais iš daugiau nei 700 000 vartotojų, padeda įgyti ir įtvirtinti savo kasdienybėje teigiamus, naudingus įpročius!
  • KIEKVIENĄ DIENĄ PRAKTIKUOKITE DĖKINGUMĄ IR JĮ SKLEISKITE. Norite gerai jaustis? Nuosekliai praktikuokitės valdyti savo mintis ir prisiimti atsakomybę už savo mąstymo procesus. Šis aukštos kokybės dienoraštis, pagamintas nežalojant gamtos, yra NEĮKAINOJAMA DOVANA, kurią galite įteikti sau, savo artimiesiems, draugams, vyrams ir moterims.
  • SUTELKITE DĖMESĮ Į PROGRESĄ IR Į GERUS DALYKUS GYVENIME. Jeigu norite gerai jaustis, turite prisiimti atsakomybę už savo požiūrį ir savo mintis. Kaip tik to mokysitės, kiekvieną dieną pildydami dienoraštį, kuriam užteks skirti vos 6 minutes!
  • Šis PAPRASTAS ir NEDAUG LAIKO KAINUOJANTIS METODAS padės susitelkti į tai, kas jums yra svarbiausia. Kiekvienas žmogus gali skirti dienoraščiui 3 minutes iš ryto ir 3 minutes vakare, kad įgytų naujų pozityvių įpročių ir juos įtvirtintų.
  • TAI DAUGIAU NEI VIEN TIK DIENORAŠTIS – kartu gausite 70-ies puslapių ĮVADĄ, kuriame aprašytos konkrečios įgyvendinimo strategijos, įkvepiantys pavyzdžiai iš realaus gyvenimo ir patarimai, kaip iš dienoraščio gauti kuo daugiau naudos. Dienoraštį sudaro 220 puslapių: kasdieninės, kassavaitinės ir kasmėnesinės užduotys ir daug vietos jūsų pastaboms. Sudarant šį dienoraštį mūsų pagrindinis tikslas buvo padėti jums išsiaiškinti, kas gyvenime jums yra svarbiausia, kad galėtumėte realizuoti savo sugebėjimus ir jausti pasitenkinimą savo gyvenimu.

  Šis paprastas ir nedaug laiko kainuojantis metodas padės susitelkti į tai, kas jums yra svarbiausia. Kiekvienas žmogus gali skirti dienoraščiui 3 minutes iš ryto ir 3 minutes vakare, kad įgytų naujų pozityvių įpročių ir juos įtvirtintų.

  Svoris 0.4 kg
  Išmatavimai 21.5 × 14.8 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top