AMŽINYBĖS DĖSNIAI. Ryuho Okawa

Produkto kodas: OKA002 Kategorija: Žymos: ,
Autoriai: Okawa Ryuho
 • Puslapių skaičius: 128
 • Vertėjas: Happy Science
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2013
 • Ilustracijos: nėra
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050578
 • Formatas: Popierinė
 • Multidimensinės visatos paslapčių pažinimas

  Didieji mąstytojai ir religijų lyderiai per visą žmonijos istoriją ieškojo atsakymo į klausimą, kas mūsų laukia po mirties. Daug kas darė prielaidą, kad galbūt egzistuoja neregimas pasaulis, Dangus ar Pragaras, į kurį mes patenkame, kai mirštame. Tačiau detalaus tos slėpiningos vietos aprašymo iki šiol nepateikė niekas.

  Šioje knygoje Mokytojas Ryuho Okawa pakelia paslapties šydą, kuris dengia didžiulį nematomą pasaulį, plytintį už šio pasaulio ribų. Mokytojas Okawa smulkiai pasakoja, kaip Dievas yra sutvarkęs pasaulius: tą, kurį regime aplinkui, ir tą, kuris yra neregimas, neišmatuojamas ir nuostabus – jame atsidursime, kai baigsis mūsų laikina viešnagė regimajame pasaulyje. Kai perskaitę šią knygą sužinosite Dievo sukurtus Dėsnius, jūs suprasite, kad nereikia bijoti nei mirties, nei Pragaro. Mokytojas Okawa parodo, jog dar šiame gyvenime galime pasirinkti taip, kad tie pasirinkimai paskui mus nuvestų į Dangų.

  ***

  Tėvynėje Japonijoje Mokytojas Okawa yra gerai žinomas dvasinis lyderis. Savo šalyje jis yra perskaitęs daugiau nei 1800 paskaitų. Taip pat Mokytojas Okawa daug keliauja ir skleidžia Dievo žodį viso pasaulio žmonėms. Pastaraisiais metais jis viešėjo Niujorke, Los Andžele, Londone, Seule, Honkonge, Naujajame Delyje, Sidnėjuje, San Paule ir kitur. Visi, kas klausėsi Mokytojo Okawos, buvo nustebinti jo esybės bei jo žodžių skleidžiamos jėgos ir kilnumo. Patraukti Mokytojo atjautos ir meilės, žmonės ateina paklausyti jo kaip Dangaus balso.

  Mokytojas Ryuho Okawa 1986 metais įkūrė Happy Science („Laimės mokslo“) dvasinį judėjimą. Mokytojas Okawa yra parašęs daugiau nei 1000 knygų, kurios išverstos į daugiau kaip dvidešimt pasaulio kalbų: anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, kinų, korėjiečių ir kitas.

  ***

  Šioje knygoje atskleidžiau Dievo Tiesą apie pasaulį, į kurį pateksime, kai mūsų laikas Žemėje baigsis, ir apibrėžiau dvasinio pasaulio struktūrą nuo ketvirtosios dimensijos iki devintosios. Parodžiau jums, kad trečiosios dimensijos pasaulis, kuriame mes dabar gyvename, nėra vienintelis. Sužinojote, kad mūsų tikroji prigimtis yra dvasinė ir kad po kūno mirties mūsų sielos tęsia egzistenciją kituose pasauliuose. Labai karštai viliuosi, kad nuo šiol jūs gyvensite remdamiesi šia Tiesa ir semsitės iš Jos drąsos gyventi prasmingą gyvenimą.

  R. Okawa

  Svoris 0.2 kg
  Išmatavimai 21.3 × 15.2 × 1 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top