ANGELŲ, DIEVŲ, PRANAŠŲ, DVASIOS VEDLIŲ IR PAKYLĖTŲJŲ MOKYTOJŲ ENCIKLOPEDIJA. Susan Gregg

Produkto kodas: GRE004 Kategorija: Žymos: ,
Autoriai: Gregg Susan
 • Puslapių skaičius: 440
 • Vertėjas: Audronė Tamulienė
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2011
 • Ilustracijos: spalvotos
 • Viršelis: kietas
 • ISBN: 9786098050240
 • Formatas: Popierinė
 • Angelų enciklopedija. Dvasios vedliai ir pakylėtieji valdovai gyvai pristato dangaus karalystės gyventojus. Šis vadovas, supažindindamas jus su 200 dievybių iš nesuskaitomos daugybės dvasinių tradicijų, pateikia jų biografijas, nurodo, kokią sritį kuri dievybė globoja, kaip galite kiekvieną jų pasikviesti į savo kasdienį gyvenimą. Nesvarbu, ar ieškotumėte pagalbos tarpusavio santykiuose, namuose, finansiniuose reikaluose ar dėl sveikatos problemų, šiame gausiai iliustruotame leidinyje rasite sau pagalbą ir paguodą. Ši knyga spinduliuoja meile, galia ir didžiulėmis galimybėmis.

  Ši knyga pristato nežemiškų sferų gyventojus, kurie atstovauja įvairioms dvasinėms tradicijoms. Jūs susipažinsite su jų biografijomis ir su įdomiausiais jų gyvenimo faktais, pamatysite, kokią gyvenimo bei veiklos sritį kiekvienas jų globoja. Kad ir kokios jus kamuotų problemos, šiame gausiai iliustruotame leidinyje jūs rasite nuorodų, į kurią dangiškąją esybę kreiptis, kad ji jums padėtų ir jus nuramintų.

  Susidraugaukite su čia aprašytais angelais, šventaisiais, Pakylėtaisiais Mokytojais, dievais, deivėmis ir dievybėmis. Kalbėkitės su jais, prašykite jų pagalbos, tegu jie eina drauge su jumis gyvenimo keliu ir padeda jums karščiau mylėti, nuoširdžiau džiaugtis. Jie iš tiesų trokšta jums padėti. Kai tik paprašysite pagalbos ir nusiteiksite ją priimti, jie atsiras šalia jūsų, visada gerbdami jūsų pasirinkimą ir nenorėdami primesti savo valios.

  Kai išmoksite sutelkti dėmesį į angelus, šventuosius, Pakylėtuosius Mokytojus, dievus, deives ir dievybes, pajausite ir suprasite, kad tos būtybės visada buvo čia, jūsų tikrovės pakraštyje, laukdamos, kada pakviesite jas į savo gyvenimą. Išgirskite jų švelnų kuždesį. Būkite kantrūs.

  Galite susikurti kokį nors specialų ritualą, kaip užmegzti ryšį su jomis. Ritualas – šventas veiksmas. Jį atliekate dėmesingai, turėdami galvoje konkretų tikslą. Jis gali būti sudėtingas arba visai paprastas. Galite uždegti žvakę, sukalbėti maldą ar sukurti savo namuose sakralią erdvę, skirtą angelų, šventųjų ir dievybių garbei.

  Šios enciklopedijos autorė yra Havajuose gyvenanti ezoterinės krypties rašytoja ir dvasinė mokytoja Siuzana Greg (Susan Gregg). Ji yra parašiusi šešias knygas. Tarp jų – Toltekų kelias (The Toltec Way) ir Visiško kvailio trumpų meditacijų vadovas (The Complete Idiot`s Guide to Short Meditations). Siuzana Greg dažnai pasirodo televizijos laidose, taip pat ji veda internetinius dvasios ugdymo kursus.

  Beveik visą pastarąjį dešimtmetį Siuzana Greg kas metai lankosi Lietuvoje ir rudenėjančioje Nidoje rengia seminarus, kalba jų dalyviams apie dvasinio gyvenimo paslaptis.

  Ši knyga bus jūsų kelrodis. Ji suteiks jums nepaprastų žinių ir padės transformuoti gyvenimą, o jums į pagalbą ateis krikščionių, judėjų, budistų, keltų, egiptiečių, graikų, romėnų bei kitų dvasinių tradicijų dievai ir šventieji. Jų neregimos rankos ves jus ten, kur viešpatauja ramybė ir džiaugsmas.

  Svoris 0.7 kg
  Išmatavimai 22.4 × 15.2 × 2.6 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top