DEŠIMT ĮSIPAREIGOJIMŲ. Kaip geri ketinimai virsta puikiais pasirinkimais. David Simon, M.D.

Produkto kodas: SIM001 Kategorija: Žymos: , , ,
Autoriai: Simon David
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Tadas Jurevičius
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2008
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9789955599630
 • Formatas: Popierinė
 • Medicinos daktaras ir saviugdos specialistas Deividas Saimonas, remdamasis dvasinėmis Rytų ir Vakarų tradicijomis, rodo, kaip įsakymų pakeitimas asmeniniais įsipareigojimais sukelia tuos gyvenimo pokyčius, kurių mes norime ir kurių mums reikia.

  ************************************************************

  Apie Dešimties įsipareigojimų seminarus žiūrekite www.chopra.com/tencommitments.

  ************************************************************

  Remdamasis tiek Rytų, tiek Vakarų tradicijų išmintimi, daktaras Deividas Saimonas rodo, kaip įsakymų pakeitimas asmeniniais įsipareigojimais sukelia tuos gyvenimo pokyčius, kurių mes norime ir kurių mums reikia.

  Buvome auklėjami Dešimties Įsakymų dvasia ir, nelaimei, dauguma mūsų bando keistis sau įsakinėdami – tu privalai (nepersivalgyti, nepersigerti, nepersidirbti ir panašiai). O štai daktaras Saimonas pataria įsipareigoti gyventi ramiau, prasmingiau, taikingiau, turtingiau. Įsipareigoję mylėti, nieko nestokoti, atsipalaiduoti ir būti autentiški, galime paversti savo troškimus tikrove ir pakylėti gyvenimą į aukštesnį lygmenį.

  Medicinos daktaras Deividas Saimonas yra parašęs septynias knygas apie protą, kūną ir dvasią. Be to, jis veda saviugdos seminarus, praktinius kursus ir konsultuoja paskirus žmones. Deividas Saimonas su žmona Pema, sūnumi Maksu bei dviem dukterim Sara ir Izabele gyvena San Diego mieste Kalifornijos valstijoje.

  ************************************************************

  Ši knyga – tai įspūdingas darbas, kuriam lemta tapti klasika. Knygoje rasite dešimt paprastų ir nesunkiai įgyvendinamų nuostatų. Jos pakeis jūsų gyvenimą. Nuoširdžiai siūlau jums šią puikiai parašytą knygą.

  – Wayne W. Dyer

  Šioje žavioje ir neprilygstamų įžvalgų sklidinoje knygoje Deividas Saimonas nagrinėja esminius Vakarų dvasingumo principus. Jis parodo, jog tereikia nedaug pakeisti požiūrio tašką, ir pamatinės Rytų bei Vakarų tiesos susilieja į vieną nuostabią geresnio pasaulio viziją.

  – Deepak Chopra

   

  Svoris 0.22 kg
  Išmatavimai 19.6 × 13 × 1.7 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top