DIEVIŠKOJI MATRICA. Jungtis tarp laiko, erdvės, stebuklų ir įsitikinimų. Gregg Braden

6.40  su PVM

Turime

AUTORIAI: Braden Gregg
Autoriai
Produkto kodas: BRA001 Kategorijos: , , Žyma:
 • Puslapių skaičius: 240
 • Vertėjas:
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2012
 • Ilustracijos:
 • Viršelis: kietas
 • ISBN: 9786098050462
 • Formatas: Popierinė
 • Aprašymas

  Jungtis tarp laiko, erdvės, stebuklų ir įsitikinimų

  Vertė: Tadas Jurevičius

  Šios novatoriškos knygos autorius, remdamasis kvantinės fizikos eksperimentų rezultatais ir lygindamas juos su įvairių religijų šventraščių fragmentais, daro išvadą, kad šiuolaikinis mokslas tik dabar ima pažinti tas tiesas, apie kurias žmonijos išminčiai kalbėjo prieš daug tūkstančių metų. „Dieviškoji matrica“ padeda mums suprasti, kad esame neatsiejama didžiulės visumos dalis. Arba galima pasakyti dar daugiau: mes patys esame ta visuma!

  Esame viskas: ir dailininkai, ir teptukai, ir galų gale – jų nutapyti paveikslai.
  – Gregg Braden

  Visa materija atsiranda ir egzistuoja tik veikiant tam tikrai jėgai. Mums nelieka nieko kita, tik manyti, kad už šios jėgos slypi sąmoningas ir nuovokus Protas. Šis Protas yra visos materijos Matrica.
  – Max Planck

  Labai seniai mūsų pasaulis buvo visiškai kitoks, nei dabar jį matome. Žmonių būta daug mažiau ir jie gyveno arčiau gamtos, mokėjo lietaus, augalų ir Didžiojo Kūrėjo kalbas. Jie netgi galėjo susikalbėti su žvaigždėmis ir dangaus gyventojais. Jie suvokė, kad gyvybė yra šventa ir kyla iš Motinos Žemės bei Tėvo Dangaus sąjungos. Tais laikais vyravo darna ir žmonės buvo laimingi. Tačiau tada kažin kas nutiko… Niekas tikrai nežino priežasties, bet žmonės pamažu užmiršo, kas jie tokie. Jie jautėsi vis atskiresni nuo žemės, atskiresni vieni nuo kitų ir net nuo savo Kūrėjo. Lyg pasiklydę jie bastėsi po gyvenimą neturėdami jokio tikslo, nejausdami vienovės su aplinka. Šis atskirumas paskatino juos manyti, jog norėdami išlikti šiame pasaulyje jie privalo kovoti su kitais žmonėmis ir gintis nuo tų pačių jėgų, kurios suteikė jiems gyvybę. Jie nutolo nuo savo vidinio pasaulio, o nuo išorinio pasaulio ėmė gintis…

  Visa materija atsiranda ir egzistuoja tik veikiant tam tikrai jėgai. Mums nelieka nieko kita, tik manyti, kad už šios jėgos slypi sąmoningas ir nuovokus Protas. Šis Protas yra visos materijos Matrica.
  – Max Planck

  Daugiau apie autorių: www.facebook.com/GreggBraden, http://www.greggbraden.com

  Papildoma informacija

  Svoris 0.34 kg