DVASINIS STUBURO GYDYMAS. Visiškai nauji ir išskirtiniai pratimai stuburui. Tanja Aeckersberg

Produkto kodas: AEC001 Kategorija: Žymos: , , ,
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Živilė Šileikaitė
 • Redaktorius: Aušra Prieskienienė
 • Leidimo metai: 2010
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050042
 • Formatas: Popierinė
 • Šioje naujoje, išskirtinėje knygoje kalbama apie visapusišką stuburo gydymą, padedantį įveikti pačias įvairiausias nugaros ligas. Daugiausia dėmesio skiriama dvasinei nugaros terapijai. Tai stuburui skirti pratimai, stiprinantys sveikatą ir padedantys pajusti bei suvokti stuburo ir visų kitų kūno dalių bioenerginį ryšį.

  – Stuburo mobilizavimas minties jėga.

  – Stuburo reikšmė žmogaus energetikai.

  – Nugaros ligų gydymas naujuoju mąstymu.

  – Mentalinis ir dvasinis gydymas.

  – Naujųjų dimensijų pažinimas.

  – Dvasiniai ir fiziniai savigydos pratimai.

  Tanja Aeckersberg

  Dvasinė gydytoja, natūraliosios medicinos gydytoja

  Dvasinė mokytoja

  Ištiesinimo pagal Piotrą Elkunovičių terapeutė

  Tanja Aeckersberg gimė 1969 metais Vysbadene (Wiesbaden). Dėl stipraus stuburo iškrypimo jau vaikystėje susidūrė su sveikatos ir gydymo sferomis.

  Baigusi vidurinę mokyklą įgijo gydytojo asistentės bei meditatyvinės meno bei kvėpavimo technikos mokytojos specialybes. 1990 metais įgijo fizioterapeutės specialybę. Visuomet buvo atvira naujiems terapijos būdams – specializavosi ortopedijos ir psichosomatikos srityse, vadovavo stuburo ligų bei skoliozės grupėms, norėdama kuo plačiau paskleisti savo patirtį, užsiėmė terapeutų ruošimu, kadangi labai anksti suprato, jog stuburo ligų gydymo galimybės yra labai ribotos. Ieškodama naujų idėjų ji nuolatos tobulinosi ir, be kitų dalykų, studijavo manualinę terapiją, chiroterapiją, refleksinių zonų terapiją, Feldenkraiso metodą, vandens bei judesio terapiją, o taip pat du metus mokėsi shiatsu gydymo būdo.

  Vėliau studijavo įvairiausius alternatyviuosius gydymo būdus, keli iš jų – akmenų bei Bacho žiedų terapija, o taip pat sveika mityba, kuri stebėtinai pagerino jos bendrą savijautą. Tačiau 1994 metais Tanjai buvo diagnozuota stuburo išvarža, kurios operacija nepavyko. Jos laukė ilgas ir sunkus gydymosi kelias. Nepaisydama savo blogos savijautos, Tanja mokėsi toliau ir 1997 metais gavo valstybės pripažintą natūraliosios medicinos gydytojos diplomą. Tačiau tai dar ne viskas!

  Tanja ir toliau studijavo įvairius alternatyviuosius gydymo metodus – suvokimo ir atminties vystymąsi bei psichometriją. Tai padėjo jai išplėsti sąmonę. Galiausiai susipažinimas su reiki (universaliąja gyvybės energija) padėjo Tanjai priartėti prie troškimų išsipildymo – dvasinio gydymo. 1996 metais ji tapo reiki meistre bei mokytoja. Toliau tobulindamasi 1998 metais, po trejų studijų metų, ji gavo integralios parapsichologijos diplomą. Nuo 2002 iki 2004 metų mokėsi dvasinio gydymo pas Horstą Kronę, Piotrą Elkunovičių bei Anę Hubner, kurie jai padėjo savo pašaukimą paversti profesija.

  Energiniai dvasiniai metodai padėjo ir pačiai išgyti. Didžiausios įtakos tam turėjo Piotras Elkunovičiaus ir Anė Hubner bei jų atliktas dvasinis dubens kaulų išlyginimas ir stuburo ištiesinimas. 2003 metais Piotro Elkunovičiaus dėka ji pati tapo stuburo ištiesinimo terapeute, o Anė Hubner atskleidė jai dvasinės alchemijos žinių pasaulį. Įgytas sugebėjimas – per kelias sekundes, neliečiant žmogaus, vien tik dvasinėmis jėgomis ištiesinti kreivus dubens kaulus, iškrypusį stuburą, suvienodinti kojų ilgį – tai vainikuoja visus ilgus Tanjos studijų metus, ieškant metodų, galinčių suteikti žmonėms visapusišką išgijimą. Nuo to laiko ji sėkmingai užsiima dvasiniu gydymu.

  Didžiulis noras padėti žmonėms paskatino ją domėtis ir kitomis sritimis. Taip 2001 metais ji pagarsėjo kaip sąmonę plečiančių sveikatos bei mokymosi žaidimų autorė, o 2002 metais – kaip knygos autorė (Minčių dieta). Šios išskirtinės žmogaus tobulėjimui skirtos pagalbos priemonės buvo įvertintos apdovanojimu ir premija. 2007 metais buvo išleista kita tokio pat pasisekimo sulaukusi ir taip pat premijuota knyga – Dvasinis stuburo gydymas.

   

  Svoris 0.21 kg
  Išmatavimai 20.6 × 14.3 × 1.4 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top