ESMINĖ TRANSFORMACIJA. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio. Connirae Andreas & Tamara Andreas

 • Puslapių skaičius: 320
 • Vertėjas: Eglė Aleknaitė
 • Redaktorius: Nomeda Rozenbergienė
 • Leidimo metai: 2011
 • Ilustracijos: nėra
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786098050110
 • Formatas: Popierinė
 • Šioje knygoje būsite pakviesti atpažinti savo elgesį, reakcijas ir jausmus, kurie jums labiausiai nepatinka, ir pasitelkti juos, kad išsirengtumėte į nuostabiai gydančią ir pamokančią kelionę į savo vidų, į savo esmės gelmes. Ši kelionė vadinasi esminės transformacijos procesas.

  Esminė transformacija yra procesas, o ne įvykis. Kiekvienas pasiektas lygmuo padeda atskleisti kitą prieinamą lygmenį. Mano asmeninio tobulėjimo patirtis šiek tiek primena kopimą į aukštą kalną. Kai man (Konirei) buvo devyneri, man leido kopti į Paiko kalną. Buvau jauniausia tarp kopiančiųjų ir jaučiausi pagauta ekstazės, kad galiu kopti. Vis dar pamenu kopimo pradžią. Žinojau, jog pačios viršūnės nesimatė, bet buvau patenkinta galimybe lipti jos link, kad pamatyčiau ją. Visi kopėme viršun, į pirmąją kalno viršūnę. Kai ją pasiekėme, džiaugėmės savo pažanga. Dabar apsidairę matėme kitą, aukštesnę keterą, buvusią pakeliui į viršūnę. Vis dėlto pasiekus tos keteros viršūnę, už jos pasirodė dar viena, aukštesnė. Atradome maždaug aštuonias keteras, kurios visos vedė į Paiko kalno viršūnę.

  Įkopę į kiekvieną keterą savyje, tikėkite ir pasidžiaukite savimi, kad pasiekėte tą vietą, bei pastebėkite, kaip toli nuėjote. Tik įveikę vieną viršūnę galime aiškiai pamatyti tolesnę. Mūsų vidinė pažanga leidžia pastebėti naują žingsnį, kurį galime žengti dabar. Kiek žinome, mūsų vidinėje kelionėje nėra aukščiausios keteros.

  Svarbiausia, atsiminkite, kad tai – džiaugsmingas, lengvas, dvasią pakeliantis procesas, kurio tikslas yra padėti jums atrasti savyje savo pačių šviesą, kurią laikėte tamsa.

  Apie esminės transformacijos procesą

  Esminė transformacija siūlo esminį būdą, leidžiantį prisiliesti prie mūsų intymiausių gelmių. Atlikdamas ją aš tuoj pat giliai patyriau meilę sau.

  Džonas Bredšau, Meilės kūrimas autorius

  Viena svarbiausių knygų, su kokiomis teko susidurti bet kurioje srityje. Visi šalies gydytojai turėtų pasitelkti Esminę transformaciją kaip pagrindinę gydymo priemonę, ją derėtų suprasti ir praktikuoti visiems pagalbos žmogui sričių darbuotojams, tėvams ir mokytojams. Ypač žaviuosi tokio reikšmingo darbo paprastumu, aiškumu bei atvirumu ir padarysiu viską, kad jis taptų populiarus.

  Džozefas Chiltonas Pyrsas, Kosminio kiaušinio skilimo, Magiško vaiko, Evoliucijos pabaigos autorius

  Esminė transformacija yra nuostabi knyga apie nuostabų procesą. Jis greitai nuveda jus į jūsų pačių esmę. Kokia galinga ir paprasta dovana! Labai rekomenduoju ją visiems, norintiems pasiekti aukštesnes meilės, ramybės ir džiaugsmo būsenas!

  Džekas Kenfildas, Savigarbos seminarų prezidentas, ‘Atgaiva sielai’ autorius

  Per šią knygą veda kelias į vyro ir moters širdį. Esminė transformacija padės jums paversti savo trūkumus visiškomis jų priešingybėmis, suteikdama galimybę patirti save taip, kaip net nesapnavote esant įmanoma.

  Mišelė Vainer-Davis, Sugriauti skyrybas autorė

  Esminė transformacija leidžia peržengti tariamas ribas ir patekti į pirmines erdves savyje – didesnės drąsos ir meilės vietą, autentiškumo šaltinį, būties esmę.

  Denas Milmanas, Taikaus kario kelio ir Gyvenimo, kuriam esi gimęs autorius

  Ši knyga nuves jus ten. Parašyta su užuojauta, aiškiai ir įdomiai, su tokia idėjos ir veiklos derme, kokios reikia. Gėris, kurį gali galiausiai atnešti Esminė transformacija, yra beribis.

  Hatas Prateris, Pastabų sau autorius

  Svoris 0.44 kg
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top