-21%

GYDYMAS ŠVIESA. Barbara Ann Brennan

12.60  10.00  su PVM

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: BRE002 Kategorijos: , , , ,
 • Puslapių skaičius: 188
 • Vertėjas: Andrius Rondomanskis, Laimutė Marija Žukauskienė
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2018
 • Ilustracijos: spalvotos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690549
 • Formatas: Popierinė
 • Mano asmeninė kelionė ir pažangaus gydymo koncepcijos, kurios padės jums susikurti trokštamą gyvenimą.

  BARBARA ANN BRENNAN yra žinoma gydūnė ir žmogaus energijos lauko tyrinėtoja. Šioje knygoje ji išsamiai aprašo energinį žmogaus lauką, nagrinėja jo struktūrą, funkcijas ir sąsajas su fizinio kūno sveikata. Barbara Brennan taip pat pasakoja apie savo vaikystę, apie pirmąsias pažintis su žmogaus sąmonės paslaptimis, apie savo profesinį kelią nuo darbo NASA struktūrose iki energinės gydūnės veiklos, apie dvasinius vedlius, kurie lanko mus iš nematerialių sferų.

  Visas pasakojimas paįvairintas konkrečiais pavyzdžiais iš autorės praktikos.

  GYDYMAS ŠVIESA.Mano asmeninė kelionė ir pažangaus gydymo koncepcijos, kad žmonės susikurtų trokštamą gyvenimą

  Manau, Barbara Brennan dabar yra žinomiausia iš XXI amžiaus ekstrasensų ir gydūnų, kurie gydo rankomis. Jos pasiekimai tiriant energinį žmogaus lauką (EŽL) iš tiesų labai dideli ir ji plačiai cituojama. Barbaros teorijos puikiai dera su visa energinio gydymo koncepcija ir pagrindžia daugelį dabar taikomų energinio gydymo metodų. Barbara Brennan išsiskiria iš kitų gydūnų. Ji stengiasi suderinti dvi pozicijas. Pirma, Barbara yra mokslininkė. Antra, ji gydo žmonės energiškai. Ir visa tai puikiai atspindėta šios knygos puslapiuose. 

  „Gydymas šviesa“ kalba apie kūrybinį procesą, kurio tikslas yra padėti žmonėms įgyvendinti savo svajones.

  Pirmojoje knygos dalyje autorė aprašo energinės žmogaus sąmonės struktūros (EŽSS) konfigūraciją ir jos sąsajas su mūsų kūrybinėmis galimybėmis. Šios galimybės atsiskleidžia, kai pašaliname kliuvinius, blokuojančius energijos tėkmę. Deja, tokių kliuvinių turime visi ir dauguma jų yra atsiradę dėl vaikystėje patirtų dvasinių ir emocinių traumų. Šie kliuviniai trukdo mums realizuoti kūrybines galimybes ir verčia mus kartoti vis tas pačias klaidas. Esame įstrigę ydingame rate ir Barba Brennan padės mums iš jo ištrūkti. Kai tai pagaliau įvyks ir kai energijos srauto kelyje kliuvinių neliks, mūsų gyvenimas taps kitoks, jame atsiras daugiau šviesos, mes galėsime įgyvendinti ilgai puoselėtus širdies troškimus.

  „Gydymas šviesa“ – nepaprastai novatoriška knyga. Ji atskleidžia, kaip energinės žmogaus sąmonės struktūra (EŽSS) padeda patirti šią fizinę tikrovę.

  Antrojoje knygos dalyje autorė kviečia mus pakilti į ketvirtą, astralinį EŽSS lygmenį. Tai – nepaprasta kelionė į paslaptingą ir nepažintą erdvę. Ją atlikę, mes pradedame suprasti, kokią įtaką astralinė sfera daro pasauliui, kaip ji veikia mūsų tarpusavio santykius ir kitas gyvenimo sritis. Ketvirtas lygmuo yra tiltas tarp materialios sferoje ir aukštesniųjų dvasinių pasaulių. Ketvirtasis lygmuo aprėpia viską nuo daiktų ir gyvų būtybių iki nematerialių minčių formų. Šiame lygmenyje mes sąveikaujame tarpusavyje kaip bendrakūrėjai ir būtent čia veikia traukos dėsnis („panašus traukia panašų“). Kadangi astraliniame lygmenyje materiali tikrovė baigiasi, šis lygmuo plika akimi nėra matomas. Tačiau nuo neatmenamų laikų įvairios pasaulio kultūros turi savų metodų, kaip pasiekti astralinį lygmenį. Esama netgi aprašymų, kaip šis lygmuo atrodo. Vadinasi, mūsų pojūčiai galį jį užfiksuoti. Apie tai kalbama antrosios šios knygos dalies pradžioje. Barbara Brennan detaliai ištyrinėjo astralinę sferą ir dabar mums atskleidžia jos ypatumus bei pabrėžia, kuo ji skiriasi nuo trimatės tikrovės. Kat tema būtų aiškesnė, Barbara pateikia konkrečių pavyzdžių iš savo praktikos: kaip ji energiškai gydė žmones, bendravo su astralinėmis būtybėmis, lankė žemesniąsias astralinės sferos sritis ir kaip susidūrė su juodosios magijos reiškiniais.

  Kliuvinius, kurie blokuoja energijos tėkmę ir stabdo kūrybinį procesą, Barbara vadina laiko kapsulėmis, nes šie dariniai dažnai lydi mus iš vieno gyvenimo į kitą, todėl kiekvienoje naujoje inkarnacijoje mes kartojame tas pačias senas klaidas.

  Astraliniame lygmenyje formuojasi įvairūs nematomi saitai, kurie suriša žmones tarpusavyje ir lemia jų santykius. Saitai gali būti pozityvūs ar negatyvūs. Būtent per šiuos saitus mes esame pririšti prie negatyvių savo protėvių įsitikinimų bei elgesio modelių, kurie dabar menkina mūsų kūrybines galimybes. Taip pat šie saitai lemia gebėjimą energiškai gydyti žmones.

  Knygoje rasite puikių poetinių intarpų, kuriuos Barbarai Brennan perdavė jos dvasinis vedlys Heyoanas. Kiekvieno skyriaus pabaigoje autorė pateikia klausimus, kurie paragins jus toliau tyrinėti skyriaus temą. Esate kviečiami į kelionę po erdvę, kuri driekiasi tarp fizinės trimatės tikrovės ir dvasinių pasaulių. Tikiuosi, kelionės pabaigoje suprasite, kad esate savo gyvenimo kūrėjai!

  Lisa VanOstrand, Barbaros Brennan gydymo mokyklos absolventė ir bendradarbė

  Ištrauka iš knygos

  Spalvos apie žmogaus kūną vadinamos aura. Aurą gaubia paslapties šydas, toks pat paslapties šydas gaubia žmones, kurie auras mato. Sakoma, kad jie turi magiškų, paslaptingų galių. Aš taip nemanau. Man aura nėra paslaptingas dalykas. Tai toks pat natūralus reiškinys, kokius tiria NASA ir Goddardo centras. Yra tik vienas skirtumas: Žemės ir kosmoso reiškinius mes mokame išmatuoti ir turime tam skirtų prietaisų, o auros kol kas kiekybiškai įvertinti negalime. Galbūt pirmiau turėtume geriau ištyrinėti, kas yra sąmonė ir kas yra gyvybė. Tada, galimas daiktas, išmoktume matuoti auras. Įvyktų fizikos, psichologijos ir neurologijos tuoktuvės. Atsirastų naujas mokslas. O kol jo nėra, bandau aiškinti šį nuostabų reiškinį savais metodais, kad mes geriau pažintume save ir pasaulį, kurio dalis esame.

  Kadangi nėra jokių fizinių prietaisų energiniams reiškiniams tirti, kaip prietaisą naudoju savo viršjutiminius pojūčius. Kiekvienas naujas atradimas šioje srityje mane nuoširdžiai stebino. Tiesą sakant, tokių atradimų nesitikėjau. Jie privertė mane atsisakyti kai kurių senų nuostatų apie žmogaus energijas. Žinoma, tai mane trikdė ir netgi baugino, bet aš niekam to nesakiau. Tai buvo paslaptis, kurią saugojau daug metų.

  Mes tik pradėjome tyrinėti gyvybės energijos laukus. Esame kūdikystės stadijoje. Tiesą sakant, mokslas šios temos dar nepalietė. Rimtų tyrimų beveik nėra. Todėl, kol mokslas snaudžia, man belieka pasikliauti savo viršjutiminiais pojūčiais ir tokiu būdu rinkti informaciją apie gyvybės energijas bei jų vaidmenį mūsų gyvenimuose.

  Kviečiu ir jus prisidėti prie šio tyrimo. Pajuskite naujų atradimų dvasią! Perskaitykite šią knygą. Viliuosi, ji pažadins smalsumą ir jūs nuoširdžiai susidomėsite energijos laukais, kurie gaubia žmogaus kūną. Vis daugiau žmonių įsisąmonina, kad šie laukai iš tikrųjų egzistuoja. Susidomėjimas jais didėja. Kodėl taip yra? Nes tik taip mes atsakysime į klausimus, kurie esamo mokslinio supratimo ribose lieka neatsakyti. Kitaip mes nesuprasime, kas yra fizinis žmogaus kūnas ir kaip veikia jo energijos.

  Taigi pradedu nuo hipotezės, kad mūsų fiziniai kūnai yra kupini energijų. Kai kurias jų išmatuoti mes galime. Visi žino, kad kūnu teka elektros srovės ir kad kūnas turi magnetinį lauką. Kuo energija tankesnė, tuo lengviau ją užfiksuoti prietaisais. Įmanoma netgi nustatyti akupunktūrinius meridianus. Dauguma specialistų, kurie domisi žmogaus energijomis, laikosi nuomonės, kad visą tą energiją generuoja kūnas. Apie kitokias energijas jie net nekalba. Bet ar jie teisūs? Ar tai visos energijos, kurios susijusios su žmogaus kūnu? Gal yra energijų, kurios su kūnu susijusios, bet jas generuoja ne kūnas? Gal kai kurios iš tų energijų atsiranda pirmiau nei fizinis kūnas?

  Keista, kad subtiliosios energijos, kurių kol kas neįmanoma išmatuoti, nepripažįstamos, nes apie jas daug amžių kalba įvairios kultūrinės ir religinės tradicijos. Gal vertėtų priimti prielaidą, kad tos energijos egzistuoja ir kad jos išlieka net kūnui mirus? Senosios tradicijos irgi neturėjo prietaisų toms energijoms matuoti, tačiau jų egzistavimu neabejojo.

  Svoris 0.50 kg
  Išmatavimai 26 × 19.5 × 1.4 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top