GYDYMAS ŠVIESA: dvasinės žinios apie meridianus. Trudi Thali

Produkto kodas: THA001 Kategorija:
Autoriai: Trudi Thali
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Tadas Jurevičius
 • Redaktorius: Nomeda Rozenbergienė
 • Leidimo metai: 2008
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9789955599647
 • Formatas: Popierinė
 • Apie autorę

  Trudi Thali, intuityvi gydūnė, knygų autorė ir seminarų vedėja, daugelį metų praktikavo holistinį gydymą savo įkurtame centre Vitznau, prie Keturių kantonų ežero, Šveicarijoje. Intensyvūs transformuojantys išgyvenimai atvedė ją į dvasinį kelią. Garsėja savo intuicijos dovana suvokti kitų žmonių ar gamtos energines būsenas.

  Trudi Thali baigė kursus, kuriuose buvo mokoma dvasinio gydymo, meditacijos, jautrumo ir psichinių galių. Pati reguliariai vadovauja meditacijų grupėms, veda seminarus įvairiomis dvasinėmis temomis. Daug metų moko savo sukurto šviesos kanalų gydymo metodo profesionalius medikus, gydytojus ir visus besidominčius žmones.

  Be kita ko, įkvėpta dieviškosios geometrijos, spalvotais pieštukais ji yra nupiešusi daugybę paveikslų ir mandalų, 1993 metais Lucernoje buvo atidaryta jos paroda.

  Apie seminarų programas ir kitus autorės leidinius galima sužinoti apsilankius interneto svetainėje www.trudi-thali.ch ar elektroniniu paštu info@trudi-thali.ch

  Šviesos kūno atvėrimas ir gydymas

  Paprastas, lengvai skaitomas ir pozityvus vadovas su patarimais, kaip atlikti šviesos kanalų gydymą sau ir kitiems.

  Paremtas senovės kinų mokymais apie meridianus, šviesos kanalų gydymas pašalina juose susidariusius energinius kamščius ir taip atkuria darnų šviesos ir gyvybinės energijos tekėjimą.

  Švelniai priliesdami delnais savo kūną sužadinate nevaržomos visuotinės gyvybinės energijos srautą visuose meridianuose ir kūno srityse. Tokiu būdu visas jūsų kūnas ir siela bus aprūpinti neįtikimai nuovokia šviesos jėga.

  Vos 14 rankų padėčių leis jums:

  – paremti savigydos procesą;

  – palengvinti fizinius ir emocinius negalavimus;

  – pašalinti kamščius iš energinių kanalų;

  – skatinti dvasinį augimą;

  – padidinti psichinį jautrumą.

  Šviesos kanalų praktika prieinama kiekvienam. Galime naudotis ja patys, padėdami kitiems. Mums tereikia truputėlio elementariausių žinių, meilingo dėmesingumo ir šiek tiek laiko. Delnai tampa puikiais ir natūraliais gydymo instrumentais.

  – Trudi Thali

  Trudi Thali, intuityvi gydūnė ir gausiai perkamų knygų autorė, daugelį metų Šveicarijoje ir Vokietijoje praktikavo holistinį gydymą. Dabar ji vadovauja meditacijų grupėms, veda seminarus įvairiomis dvasinėmis temomis, pristato profesionaliems medikams, gydytojams ir visiems besidomintiems žmonėms šviesos kanalų gydymą.

   

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top