GYVENIMAS KVANTINĖJE TIKROVĖJE. Valerie Varan

Produkto kodas: VAR001 Kategorija:
Autoriai: Varan Valerie
 • Puslapių skaičius: 182
 • Vertėjas: Andrius Rondomanskis
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2017
 • Ilustracijos: juodai baltos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690396
 • Formatas: Popierinė
 • Kaip kvantinė fizika ir psichologija padeda užmegzti ryšį su aukštesniąja sąmone

  Šios knygos autorė Valerie Varan yra sertifikuota ir licencijuota konsultantė (MS, LPC, NCC), turinti privačią praktiką Kolorade. Valerie Varan konsultuoja pavienius žmones ir poras, padeda jiems suderinti santykius, įveikti baimę, geriau pažinti save bei savo energines struktūras ir nusibrėžti profesinės karjeros kelią. Valerie Varan yra holistinio gydymo šalininkė, jos metodai grįsti Rytų filosofijos ir Vakarų psichologijos bei kvantinės fizikos mokslo sinteze.

  Šioje knygoje autorė kalba, kad daugumą psichologinių ir bendravimo problemų žmonės išspręs geriau pažinę save ir subalansavę savo kūną, protą, emocijas bei dvasią.

  Ši knyga padės pažvelgti į save, į pasaulį ir į kosmosą kaip į vieną nedalomą energinę visumą, susaistytą milijonais tarpusavio ryšių.

  Dabartiniame amžiuje mūsų interesai sutelkti į materialią sferą. Mums svarbu finansinis saugumas, buitinis komfortas, malonūs pojūčiai, santykiai su žmonėmis, socialinis gyvenimas, profesinė karjera, šeima ir vaikai. Dėl tos pačios priežasties šiandien matome tiek daug emocinių ir instinktyvių reakcijų, agresijos, psichologinių konfliktų, fizinės kovos ir įvairių priklausomybių. Žmonės yra įstrigę materijoje ir tai trukdo jiems pakelti gyvenimo kokybę į naują lygmenį.

  Valerie Varan 

  ***

  Ištrauka iš knygos

  Dėkui Dievui, kad egzistuoja kvantinė fizika. Kalbu visiškai rimtai.

  Nes tie iš mūsų, kurie yra patyrę tariamai „neįmanomų“ dalykų, pagaliau gavo vadovą, kuris padės tokius potyrius suprasti.

  Pasirodo, mes nesame išprotėję. Mes – kvantiniai!

  Bet noriu pridurti štai ką: nesvarbu, ką aš apie tai parašysiu ar pasakysiu, visada atsiras mokslininkų (net ir fizikų), kurie mano žodžius atmes. Čia nėra nieko bloga. Tai natūralu. Mokslininkai tomis temomis diskutuoja, jie kuria teorijas ir dar nėra priėję vieningos išvados, koks požiūris tiksliausiai atspindi tikrovę.

  Knygos pradžioje citavau neuromokslininką Viljamą Brejų. Priminsiu, kad jis pasakė, jog „kol kas nėra visuotinai pripažintos kvantinės teorijos“. Be to, Brejus labai aiškiai nurodė, kad „dabartinė kvantinė fizika atsako ne į visus klausimus, kuriuos mums užduoda kai kurių eksperimentų rezultatai“. Tačiau kvantinius tyrimus būtina tęsti, nes dar šios srities pradininkai atkreipė dėmesį, kad materialistinis Vakarų mokslas, visų pirma medicina ir psichologija, negali paaiškinti transpersonalinių būsenų.

  Kai imame gilintis į materialios tikrovės prigimtį, tampa vis aiškiau, kad laiko ir erdvės kontūrus brėžia sąmonė. Maža to, sąmonė daro poveikį ir ateičiai, ir praeičiai. Sutelkę sąmonę, galime netgi sulėtinti laiko tėkmę. Sąmonė materializuoja objektus tiesiog iš „nieko“, iš erdvės, kuri atrodo tuščia, tačiau iš tikrųjų tokia nėra – net mažytis tuštumos fragmentas slepia savyje daugiau energijos negu jos turi visa materiali visata. Ir vis dėlto vieningo sąmonės, ar minties, apibrėžimo mokslininkai dar nepateikė.

  Gyvename nelokalioje daugiamatėje kvantinėje tikrovėje ir mums būtina suprasti, kokie procesai joje vyksta ir koks yra mūsų pačių vaidmuo. Apie tai ir kalba ši knyga.

  Didelė privilegija sėdėti šalia žmogaus, kuris jaučia savo naujo, kvantinio „aš“ gimimą. Jo sąmonė išsiskleidžia lyg rožės žiedas, peržengia asmeninės būties ribas ir išsiplečia į transpersonalinę sritį. Kai tai įvyksta, mes pajuntame visumą. Tampame užbaigti. Atskirumo iliuziją pakeičia suvokimas, kad esame susiję su Viskuo, Kas Yra. Tada mums atrodo, kad esame apkabinti Dievo, kad mus liūliuoja Dieviškosios Meilės rankos.

  Viena mano klientė, į trečią dešimtį įžengusi moteris, abejojo savo galimybėmis dirbti energinį darbą ir norėdama geriau save pažinti ji nutarė atlikti somatinę (kūniškų pojūčių) meditaciją. Kai mūsų sesija artėjo į pabaigą, klientė pajuto, kad ji yra grynoji šviesa ir meilė, pasiekusi savo už laiko ribų esantį Šaltinį. Kai ji buvo panirusi į šią būseną, visas kambarys prisipildė energijos ir aš pasijutau priblokšta jos intensyvumo. Tada, kad sustiprinčiau savo energiją, pasistengiau pamatyti save kaip Saulę, kuri skleidžia besąlyginės meilės spindulius. Paskui pasakiau klientei, kad ji neturi laikyti savo energijos uždarytos tarp keturių nedidelio kabineto sienų – tegul energija pro langus išsilieja į pasaulį. Netarusi nė žodžio, ji taip ir padarė – leido savo energijai išsklisti; energijos lygis kabinete sumažėjo ir aš pasijutau patogiau

  Kai sesija baigėsi ir kai aš įvertinau klientės potyrius, pamačiau, kad meditacija jai padarė stiprų gydomąjį poveikį. Man tai buvo netikėta. Ji pasakė, kad ėmė tvirčiau tikėti Dievą ir kad suprato galinti dirbti su energijomis

  Norėdama, kad šie jos potyriai dar labiau sustiprėtų, papasakojau, ką patyriau aš, kai ji meditavo. Pabrėžiau, kad niekada anksčiau nejaučiau tokios stiprios energijos, sklindančios nuo žmogaus, prisilietusio prie savo Šaltinio. Klientė iš pradžių nepatikėjo mano žodžiais. Nustebusi ji atsisėdo ant pintos kušetės tarp spalvotų pagalvių. Paskui nusišypsojo ir pažvelgė į mane. Jos akyse pamačiau ašaras. Ji vis dar jautė sąmonės ekstazę.

  Ši mano klientė, susijungusi su sąmonės Šaltiniu, patyrė transformaciją. Be to, ji sugebėjo paaiškinti šio įvykio fiziką. Jos kairysis pusrutulis (loginio, linijinio mąstymo centras) tą paaiškinimą priėmė ir nesutrukdė jai susikurti naujos tapatybės, leido jai atskleisti savo tikrąją prigimtį.

  Svoris 0.25 kg
  Išmatavimai 21 × 14.6 × 1.5 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top