HERMETINĖ KELIONĖ GYVYBĖS MEDŽIO KELIAIS. Praktinės metafizikos pagrindai. Saulė Zujūtė

6.25  su PVM

Prieinamumas: Turime

 • Puslapių skaičius: 200
 • Vertėjas:
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2015
 • Ilustracijos: juodai baltos
 • Viršelis: kietas
 • ISBN: 9786094690105
 • Formatas: Popierinė
 • Žinios kaip sveikata – jos skirtos naudoti. Saugokitės protinio šykštumo ir leiskite pasireikšti tam, ko išmokote.“ (Kibalionas)

  Aštuonių dvasinio augimo romanų autorė Saulė Zujūtė šįsyk savo skaitytojus kviečia į išskirtinę kelionę. Kelionę, iš kurios grįšite kitokie. Net jei įveiksite pusę ar tik trečdalį kelio.

  Ilgus metus autorės kauptos metafizikos, kvantinės fizikos, senųjų išminties raštų, mokymo sistemų žinios, taip pat asmeninės patirtys bei įžvalgos tarsi daugialapiu lotoso žiedu išsiskleidė naujoje knygoje „Hermetinė kelionė Gyvybės Medžio keliais“. Remdamasi Didžiaisiais Arkanais – kosminiais sąryšiais tarp dvasios ir materijos, juos apjungdama su hermetiniais principais, S. Zujūtė skaitytojui padeda susigaudyti painiame būties kelių žemėlapyje, atrasti trūkstamas detales savo žinių apie Dievą ir Žmogų dėlionėje.

  „Kelionė Gyvybės Medžio keliais“ – tai S. Zujūtės pirmasis bandymas savo žinias ir patirtis pateikti nebe romano, o sistemingų metafizinių žinių vadovo pavidalu. Šis kūrinys skirtas visiems, norintiems geriau suvokti daugiamatės būties ir žmogaus raidą, ieškantiems praktiškų, kasdieniškų patarimų, kaip išlaikyti savo sąmonę budrią ir aktyvią.

   

  Ištraukos iš knygos

  Nauja vidinio kelio realybė

  Kiekvieno žmogaus žinojimas yra skirtingas. Vienintelis visiems bendras dalykas yra tai, kad kosminiai dėsniai – Arkanai – atskleidžia savo paslaptis kiekvienam asmeniškai. Visi žmonės skiriasi tuo, kad užduoda skirtingus klausimus, o atsakymus gauna suasmenintus pagal jų patirtį. Todėl žmonėms atrodo, kad jie gauna skirtingus atsakymus. Kosminiai dėsniai vienodi visiems. Iškraipymai atsiranda, nes:

  • visi klausia pagal savo patirtį;
  • visi supranta pagal savo patirtį, t. y. tą patį atsakymą kiekvienas supranta skirtingai.

  Tai lėmė kosminių dėsnių pažinimo metodą: kaip sako Kibalionas, tiesa perduodama iš lūpų į ausį teta[1] spinduliavimo dažnio smegenų būsenoje, kuri yra artima transui. Šis metodas vadinamas hermetiniu (uždaru, vidiniu) ir naudotas per visus laikus visais laikais ten, kur vykdavo, vyksta ir vyks tikrieji įšventinimai. Išėjus iš teta būsenos į beta (mums įprastą būdravimo, kasdienio gyvenimo būseną), šios patirtys gali atrodyti nerealios ar net iš viso užsimiršta. Todėl prieš pradedant Kelionę būtina suvokti tikrąjį realybės apibrėžimą: realybė yra tai, kas egzistuoja; tai sutikimas, pripažinimas to, kad ne viską žinai, ir tolerancija dalykams, kurie atrodo neįmanomi. tai sutikimo ir tolerancijos laipsnis naujovėms. Realu yra tai, su ko egzistavimu mes sutikome, nesvarbu kurios smegenų spinduliavimo dažnio būsenos būdami.

  Sielos Kelionės keleivio uždavinys – teta būsenas priimti kaip realybę beta būsenų metu. Tai vadinama sąmonės praplėtimu.

  Tai, kas egzistuoja virš beta būsenos, įprastos kasdienės sąmonės fizikos suvokimo ribų, yra metafizika. Todėl darbas su Didžiųjų Arkanų pažinimu yra metafizinė praktika. Ji reikalauja naujo požiūrio į save kaip į daugiaplanę asmenybę. Kelionės metu pažadiname savo sąmonės aukštesnes dalis, egzistuojančias subtiliuosiuose planuose. Mes šių sąmonės kūnų nesukuriame, tik užmezgame su jais ryšį ir įjungiame darniai veikti vientisoje savo struktūroje. Hermetizmas tai vadina realizuota integralia asmenybe.

   

  Mūsų Kelionės metu:

  • Išmoksime sutelkti dėmesį vis aukštesniuose auros kūnuose ir stiprinti šių savo kūnų funkcionalumą tuose planuose, į kuriuos kasdieniais darbais gyvenime nepakylame. Taip psichikos, dvasios, sielos ir monados kūnus sujungsime į vieną integruotą sąmonę.
  • Pažinsime ir įvaldysime dvasios-proto ir sielos-emocijų energijų srautus savo auroje-psichikoje.
  • Pasieksime dvasios-proto ir sielos-emocijų harmoniją savo auros-psichikos kūnuose. Okultiškai ši harmonija vadinama hermafrodito (Hermio + Afroditės) gyvenimo būdu, kai proto ir jausmų pusiausvyros nebeardo proto logika ir emocijų kaita, kai proto ir emocijų „vandenų paviršius“ mūsų auros-psichikos kūnuose visais gyvenimo atvejais išlieka ramus kaip giedrą dieną be menkiausio vėjelio, nors išorėje (mūsų aplinkoje) siaustų minčių ir aistrų uraganai.
  • Išmoksime taip valdyti savo dvasios-proto ir sielos-emocijų procesus, kad nuo turimos hermafroditinės harmonijos nurimtų mūsų išorėje (mūsų aplinkoje) siausiančių minčių ir aistrų uraganai ir mes netrukdomi galėtume siekti paties aukščiausio Pažinimo.

  [1] Smegenų bangos yra elektromagnetinės prigimties bangos, kurios susidaro žmogaus galvos smegenyse. Yra žinoma, kad kiekvienas elektrocheminis neuronų impulsas sukuria tam tikro dažnio elektromagnetinį lauką. Jį galima išmatuoti elektroencefalografu (EEG) arba kitais prietaisais. Teta bangos (4–8 Hz) būna gilaus miego, meditacijos metu. Tuomet lengviausiai pasiekiama pasąmonė, optimalios sąlygos kūrybingumui. Apie smegenų būsenas plačiau skaitykite 11 Arkane.

   

   

  Svoris 0.4 kg
  Išmatavimai 22 × 15.5 × 1.6 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top