INDĖNIŠKOS IŠMINTIES KORTOS. Savosios galios ieškojimas pagal gyvūnų išmintį. Jamie Sams & David Carson

Produkto kodas: SAM001 Kategorija: Žymos: , ,
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas:
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2008
 • Ilustracijos: pilnai iliustruota
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9789955599692
 • Formatas: Popierinė
 • Indėniškos išminties kortos: savosios galios ieškojimas pagal gyvūnų išmintį- tai simbolių rinkinys, kurį sudaro 52 gyvūnų atvaizdai. Kortų dėlionės paremtos senaisiais Amerikos indėnų mokymais. Knygoje patariama, kaip naudojantis kortomis įgyti išminties, sveikatos, rasti gyvenimo tikslą bei suvokti likimo ženklus. Šios kortos – puikus dvasinio augimo ir darnios asmenybės vystymosi įrankis. Jos išverstos į prancūzų, vokiečių, portugalų, ispanų, italų, japonų bei kitas kalbas ir išleistos milijoniniais tiražais.

  indenu kortos kolazhasDėžutė įpakuota į gamyklinę plėvelę.

  Pasinaudokite ir jūs šia įdomia sistema, kuria jau seniai dauguma naudojasi. Gal aplankys įkvėpimas ar paaiškės atsakymai į nerimą kėlusius klausimus, o gal įgysite įžvalgos ir pajusite pilnatvę…

  Unikali ir tikrai įdomi dėlionių sistema atskleis gyvūnų pasaulio gydomąsias galias, suteiks jėgų bei pasitikėjimo. Kortos gražiai atrodo, dėliojimai paprasti, kortų reikšmės įdomiai ir suprantamai aprašytos knygoje, lengvai įsimenamos.

  Indėniškos išminties kortos jau seniai atsidūrė besidominčių gyvenimo prasme žmonių rankose ir atvėrė jų širdis dvasiniam pabudimui, gilesnei įžvalgai bei savojo gyvenimo kelio ieškojimui.

  Knygoje aprašyti įvairūs dėlionių būdai, paaiškinama, kaip susirasti savo devynis gyvūnus totemus, kaip sužinoti, ką apie jus galvoja kiti (Saulės buveinės dėlionė) ir ką jaučiate Jūs pats (Mėnulio buveinės dėlionė). Labai įdomi Gyvenimo kelio dėlionė. Naudodamiesi šios sistemos metodu, geriau suvoksite savo dabartinę būklę, aiškesnė taps praeitis, išryškės dabarties iššūkiai ir tai, ką jau pavyko gyvenimo kelyje išmokti. Jei kankina nerimas, ar pavyks koks nors grupinis darbas bei sumanymas, išbandykite Drugelio dėlionę. Jei abejojate ir esate pasimetę, atgauti pusiausvyrą padės Tėvo Dangaus ir Motinos Žemės dėlionė.

  Jei patikėsite Indėniškos išminties kortų galia ir kreipsitės į jas, nustebins informacijos tikslumas. Ir visai nesvarbu, kas jūs — praktikuojantis krikščionis, budistas ar tiesiog gamtos vaikas – Šiaurės Amerikos indėnai jums atvers vartus į gilesnį pasaulio pažinimą. Taigi pabandykite…

  Sukaupę išmintį, kurios išmokė gyvūnijos pasaulis bei mokytojai, suvokėme, kad būtina ją paskleisti žmonėms jų sąmonei ugdyti. Ištikimi Vilko genties tradicijai, mes, mokytojai, parinkome kortų išdėstymo būdus, padedančius kiekvienam pasisemti išminties iš gyvūnų.

  Skirtingose gentyse gausu įvairių mokymų, todėl parinkome tik tuos gyvūnų išminties aspektus, kurie geriausiai padeda atskleisti žmonių troškimą siekti darnių tarpusavio santykių. Iš gamtos mes mokomės, į gamtą ir sugrįžtame. Kiekviena kūrinijos dalis turi savo konkrečią vietą ir vertę Pažinimo rate bei yra susijusi su visuma.

  Esame itin laimingi, gavę šias žinias iš čoktau, lakotos, senekos, actekų, jakui, čejėnų, irokua ir majų genčių senolių. Jos yra tokios įvairialypės, kad kuriant kortų dėstymo sistemą, galėjome perteikti tik suvokimo esmę. Taip pat neturėjome tikslo perteikti visų žmonijos sukauptų žinių apie tai, ko mus moko gyvūnai. Mūsų, šamanų ir hilerių, uždavinys buvo atskleisti naujas galimybes dar nesuvokiantiems ryšio su Motina Žeme bei visa josios kūrinija. Tvirtai tikime, jog tai bus vartai į naują pasaulį tiems, kurie siekia vienovės.

  Kurdami kortų dėliojimo sistemą, matėme tilto viziją. Tai tarsi tiltas į gilesnį suvokimą ir į tai, ką reiškia gyventi darnoje su Motina Žeme. Iš Sapnų Buveinės mus globojantys gyvūnai dalijosi savo išmintimi, kaip paskleisti pasaulyje žinias, apie tai, kad viskas yra Šventa.

  Ši kortų dėstymo bei suvokimo sistema ir mums atnešė naują žinojimą bei pripildė gyvenimo džiaugsmo. Tai besąlygiškai padovanota keturkojų, ropojančių, smulkių padarėlių ir sparnuočių didžiulė išmintis. Tepraturtina ji visų, prisilietusių prie šių žinių, gyvenimus, tepripildo jus mūsų meilė keliaujant kartu.

  Keturi Vėjai,

  Jamie Sams & David Carson

  Dǎ naho! Wi:yo:h!

  (Kas pasakyta, yra tiesa!)

  Apie autorius

  David Carson (Deividas Karsonas) yra rašytojas, Oklahomoje užaugęs Čoktau genties palikuonis. Dabar gyvena Santa Fe, Naujoji Meksika. Skaito paskaitas Amerikoje ir užsienyje. Jo tinklalapis www.medicinecards.com

  Jamie Sams (Džeimi Siams) prancūzų kilmės menininkė ir rašytoja, turinti savyje Čeroki ir Senekos genčių kaujo).Ji parašė Sacred Path CardsTM(Švento kelio kortos), Sacred Path Workbook (Švento kelio pratybų knyga), Other Council Fires Were here Before Ours ( Ir iki mūsų degė senolių tarybų laužai) kartu su Twylah Nitsh; Earth Medicine (Žemės išmintis), The Thirteen Original Clan Mothers (Trylika genties senolių) ir Dancing the Dream (Šokyje gimsta svajonės). Jamie Sams kartu su Meatball Fulton sukūrė trijų dalių audio ciklą The Land of Enchantment (Stebuklų šalis), kuris buvo pripažintas 1998 metais geriausiu audio kūriniu. Daugiau informacijos rasite jos tinklalapyje www.jamiesams.com/nat.

  Apie dailininkę

  Angela Wernecke (Andžela Verneke)žinoma grafikė dizainerė ir iliustratorė, kurios darbai padeda (moko kaip) gydyti Motiną žemę. Jos tikslas padėti susijungti žmonių sąmonei su kitomis gyvomis būtybėms, kad į žemę vėl grįžtų pagarba ir atjauta. Andžela gyvena šiaurinėje Naujosios Meksikos dalyje, kur, būdama glaudžiame ryšyje su gamta, ji dirba ir kuria bei ruošiasi sekančiai dvasinei pakopai.

   

  Svoris 0.44 kg
  Išmatavimai 23 × 16.4 × 3.7 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top