IŠMINTIES ŽODIS. Valdovų laiškai. 2 knyga. Tatjana Mikušina

4.84  su PVM

Neturime

Produkto kodas: MIK002 Kategorijos: ,
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Audrius Kazakauskas
 • Redaktorius: Dangerutė Kižytė
 • Leidimo metai: 2009
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9789955599845
 • Formatas: Popierinė
 • Tatjana Mikušina nuo 2004 metų dirba Pasiuntiniu vadovaujama Pakylėtųjų Valdovų, arba Išminties Valdovų.

  Šioje knygoje surinkti diktavimai, kuriuos Pakylėtieji Valdovai davė per savo Pasiuntinį nuo 2005 m. kovo 4 d. iki 2005 m. birželio 30 d. Šių diktavimų tikslas yra žmonių supratimą apie Dieviškąją Tiesą pakelti į naują lygį. Diktavimai – tai praktinis vadovas darbams fiziniame plane.

  Ištrauka iš knygos

  …Taipogi aš norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į jūsų vienybę fiziniame plane.

  Atėjo laikas planetoje susivienyti visoms Šviesos Jėgoms. Imkim ir pradėkim šį procesą nekreipdami dėmesio į jūsų religinę ar grupinę priklausomybę. Yra kažkas daug daugiau negu tai, kas jus skiria. Ir šis daugiau yra jūsų tarnavimas Gyvybei, Dievui, visoms gyvoms būtybėms. Susivienykite Meilės, bendradarbiavimo ir konkrečių darbų, kuriuos jūs galite įvykdyti tiesiog dabar fiziniame plane, pagrindu.

  Nekreipkite dėmesio į tai, kas jus skiria, ar tai būtų tam tikri Mokymo teiginiai,ar maldų žodžiai. Koncentruokitės į tai, kas bendra, kas turi jus suvienyti. Ir tas bendrumas yra Tarnavimas Gyvybei, Tarnavimas Žemės evoliucijoms. Ir jūsų pasiekimų matas buvo ir visada bus ta auka, kurią jūs galite atnešti Žemės žmonijos Gerovei, evoliucijos Žemės planetoje labui.

  Dar kartą susikoncentruokime į jūsų širdį. Įeikite į savo širdies vidų ir pajuskite savo Vienybę. Savo troškimą Tarnauti. Nėra nieko, kas jus skirtų ir skiria. Jūsų sąmonėje gimsta ateitis. Dabar, šiuo momentu, jūsų širdyse, širdyje kiekvieno, kas girdi ir skaito mano žodžius, aš užtvirtinu Vienybės fokusą. Ir šis fokusas leis jums matyti tik Šviesą akyse tų žmonių, su kuriais jūs dirbate bendrus darbus fiziniame plane. Tai, į ką jūs koncentruojate savo dėmesį, gauna Dieviškąją Energiją, kuri per jus patenka į fizinį planą. Ir dabar jūs savo broliuose ir seseryse Kelyje matysite tik gera. Ir visada prisiminkite, kad viskas šiame pasaulyje yra lyg veidrodis, kuriame

  atsispindi jūsų sąmonė, ir jus supantys žmonės pasisuks į jus ta puse, kurią jūs juose pastebite. Taip jūs visi kartu stiprinsite savo pasiekimų momentumą ir didinsite savo energijas, nukreiptas į Bendrą Gerovę ir Gėrį.

  Gyvenkite Džiaugsme ir Meilėje ir atmeskite viską, kas trukdo jūsų buvimui Dievuje.

  AŠ ESU Sanat Kumara, buvau su jumis šią dieną.

   

  Svoris 0.59 kg
  Išmatavimai 21.8 × 15.2 × 2 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top