-53%

IŠMINTIES ŽODIS. Valdovų laiškai. 3 knyga. Tatjana Mikušina

6.40  3.00  su PVM

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: MIK003 Kategorijos: , ,
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Audrius Kazakauskas
 • Redaktorius: Dangerutė Kižytė
 • Leidimo metai: 2010
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050028
 • Formatas: Popierinė
 • Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai, kuriuos jie perdavė nuo 2007 metų kovo 7 dienos iki 2009 metų liepos 10 dienos per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną. Šių diktavimų tikslas yra pakelti žmonių supratimą apie Dieviškąją Tiesą į naują lygį. Diktavimai – tai praktinis vadovas darbams fiziniame plane.

  Nuo seno Rytuose žinomi Šambalos Valdovai. Įvairiuose mokymuose jie vadinami skirtingai: žmonijos Mokytojais, Pakylėtaisiais Valdovais, Išminties Valdovais, Didžąja Baltąja Brolija.

  Šios būtybės pasiekė aukštesnį evoliucijos laiptelį ir tęsia savo vystymąsi subtiliuosiuose Žemės planetos planuose. Šių aukštųjų būtybių pareiga yra padėti Žemės žmonijai vystyti savo sąmonę. Pastaraisiais šimtmečiais žiota įvairių žmonių, kurie bendradarbiavo su Valdovais ir turėjo Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinių mantijas. Žinome Jeleną ir Nikolajų Rerichus, Marką bei Elizabeth Prophetus ir kitus.

  2004 metais Valdovai savo Pasiuntinio mantiją suteikė Tatjanai Mikušinai iš Omsko miesto, esančio Vakarų Sibiro pietuose. Valdovai visada kalbėjo apie tai, kad Rusijai skirta didinga ateitis, didinga misija vesti paskui save tautas į Naują Epochą, į Naują Dieną. Ir štai pagaliau Valdovai turi galimybę dirbti Rusijos teritorijoje.

  Būdas, kuriuo Valdovai bendrauja su žmonija, yra pranešimų, arba diktavimų, perdavimas. Juos užrašo Pasiuntinys, įvaldęs specialų metodą, leidžiantį priimti pranešimus iš aukštųjų, eterio, Šviesos, oktavų.

  Pirmojoje knygoje Išminties Žodis buvo surinkti diktavimai nuo 2005 metų kovo 4 dienos iki 2005 metų birželio 30 dienos. Antrojoje – nuo 2005 rugpjūčio 5 dienos iki 2007 sausio 10 dienos. Ši knyga – Išminties Žodis (Trečioji knyga) yra pirmųjų dviejų knygų tęsinys.

  Kaip ir ankstesnių diktavimų ciklų metu, diktavimai tą pačią dieną, kai jie būdavo duodami, buvo įdedami į Pasiuntinio svetainę www.sirius-ru.net, ir žmonės, esantys skirtingose Žemės rutulio vietose, tiesiog tą pačią dieną turėjo galimybę su jais susipažinti. Diktavimai išversti į daugelį pasaulio kalbų, taip pat ir į lietuvių kalbą. Diktavimai knygoje išdėstyti pagal chronologišką eiliškumą.

   

  Svoris 0.75 kg
  Išmatavimai 21.8 × 15.2 × 2.8 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top