IŠSIGYDYK PATS. 38 BACHO ŽIEDŲ ESENCIJOS. Edward Bach

Produkto kodas: BAC001 Kategorija: Žymos: ,
Autoriai: Bach Edward
 • Puslapių skaičius: 168
 • Vertėjas:
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2014
 • Ilustracijos: juodai baltos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786098050950
 • Formatas: Popierinė
 • Dr. Edvardas Bachas (1886–1936), britų gydytojas ir dvasinis rašytojas,  savo gyvenimą pašventė vienam tikslui – tikrosioms ligų priežastims išaiškinti ir jas “išrauti su šaknimis”. Jo misija buvo padėti kenčiantiesiems nuo ligų ir supažindinti su būdais, kurie padėtų pašalinti negalavimus. Dr. Bachas pradėjo nuo ortodoksinės-alopatinės medicinos, bakteriologijos, homeopatijos, kol pats sukūrė laukinių žiedų terapiją, plačiai pasaulyje žinomą kaip Bacho žiedų terapija.

  Knygoje “Išsigydyk pats” autorius atskleidžia esmines ligų priežastis. Jis teigia, kad fizinis gyvenimas yra sąmoninga partnerystė tarp proto, jausmų ir sielos – tos mūsų esybės dalies, kuri susijusi su Kūrėju. Jeigu egzistuoja sąmoningas ir harmoningas ryšys tarp proto, kūno ir sielos, žmogus jaučiasi darniai – šią žinią žmonijai yra perdavę daugelis senovės išminčių. Dr. Bacho filosofija atskleidžia nekintančias Visatos tiesas ir esminę per visą šio kilnaus žmogaus kūrybą perteikiamą žinią: visi žmonės giliai viduje turi įgimtą žinojimą. 

  38 Bacho žiedų esencijos buvo sukurtos kaip įrankis pakilti virš ribojančio mąstymo ir susijungti su Tikrąja vidine esybe.


  Tikrosios ligų priežastys ir gydymas

  Edvardas Bachas knygą „Išsigydyk pats“ (Heal Thyself) parašė 1930 metais Abersocho miestelyje Velse. Pirminis knygos pavadinimas buvo „Pasirodyk Saulės šviesoje“. Pagrindinė idėja, raudona gija einanti per visą knygą nuo pirmame skyriuje paminėto Viešpaties Budos iki pabaigoje esančio kvietimo vienytis į dvasiškai sąmoningų žmonių draugiją – į Baltąją Broliją – yra tokia, kad mes turime „nešti šviesą visai žmonijai“.
  Kai parašė knygą „Išsigydyk pats“, dr. Bachas buvo ką tik palikęs Londoną ir savo privačią gydytojo praktiką. Taip pat jis buvo neseniai atradęs naująjį „saulės metodą“, pagal kurį gamino esencijas. Kada po kelerių metų dr. Bachas baigė tyrimus, kai kurios idėjos, pateiktos knygoje, jau buvo pasenusios. Buvo paneigtos trečiajame knygos skyriuje aprašytos sąsajos tarp fizinių kūno simptomų ir emocijų, nes kai renkamės tam tikras žiedų esencijas, dalyvauja protas.
  Dr. Bacho idėjos apie ateities gydytoją yra skirtos gydytojams, o ne ligoniams. Beje, 1932 metais jis rašė: „Dabar žiedų esencijos mums visiems leidžia būti gydūnais.“
  Ši knyga yra aktuali visiems: tiek šiuolaikinės medicinos praktikams, tiek Bacho esencijų vartotojams. Knyga „Išsigydyk pats“ atskleidžia dr. Bacho požiūrį į mediciną, dvasingumą, sveikatą ir gydymo procesą. Dauguma svarbiausių jo idėjų švietė lyg kelrodė žvaigždė tyrinėjant ir kuriant naująją gydymo sistemą. Pats autorius norėjo, kad knygos „Išsigydyk pats“ ir „Dvylika gyduolių ir kitos esencijos“ išliktų ateinančioms kartoms, nes laikė jas labai reikšmingomis.
  Stefan Ball
  Bacho Centras

  Svoris 0.15 kg
  Išmatavimai 18 × 11 × 1.5 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top