IŠSIVADUOK IŠ SAVO BET. Sean Stephenson

Produkto kodas: STE005 Kategorija: Žymos: , ,
Autoriai: Stephenson Sean
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Živilė Šileikaitė
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2012
 • Ilustracijos:
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786098050356
 • Formatas: Popierinė
 • Kaip liautis sau kenkti ir pradėti valdyti savo gyvenimą

  Šioje knygoje autorius mums atskleidžia, kaip išsivaduoti iš mūsų gyvenimą valdančių pasiteisinimų ir – o tai netgi svarbiau – kaip liautis atidėliojus gyventi tokį gyvenimą, apie kokį svajojame.
  Ši knyga jums parodys, kaip peržengti savo ribas ir dalintis talentais aukščiausiame lygmenyje. Perskaitykite šią knygą, kruopščiai vykdykite užduotis ir stebėkite, kaip jūsų gyvenimas keičiasi, jis prisipildo palaimos, aistros ir dėkingumo.
  Išsivaduokite iš savo BET
  Kaip liautis sau kenkti ir pradėti valdyti savo gyvenimą

  Šioje knygoje JAV psicho¬terapeutas ir gerai žinomas profesionalus oratorius Šonas Stefensonas (Sean Stephenson) mums atskleidžia, kaip išsivaduoti iš mūsų gyvenimą valdančių pasiteisinimų ir – o tai netgi svarbiau – kaip liautis atidėliojus gyventi tokį gyvenimą, apie kokį svajojame.

  Autorius dalijasi savo patirtimi, kaip peržengti savo ribas ir realizuoti talentus. Perskaitę šią knygą, kruopščiai vykdykite užduotis ir stebėkite, kaip jūsų gyvenimas keičiasi, jis prisipildo palaimos, aistros ir dėkingumo.

  Mūsų BET yra tas patogus pasiteisinimas, ant kurio įsitaisome, kai norime liautis ką nors darę, kai manome, kad nėra nieko, ko galėtume imtis, norėdami išspręsti savo bėdas, pasiekti tikslų ar ištaisyti savo klaidas. Ar jums tai pažįstama?
  Žinoma, norėčiau pasikeisti, BET…
  Mūsų BET yra milžiniški. Kuo ilgiau jais naudojamės, tuo didesni jie užauga! Pateiksiu tik tris pavyzdžius iš visų, kuriuos per daugybę metų esu išgirdęs iš žmonių, užstrigusių prie savo BET…
  … Sportuočiau ir taisyklingai maitinčiausi, BET neturiu tam laiko.
  … Mesčiau rūkyti, BET patiriu per daug streso.
  … Pakviesčiau tą merginą į pasimatymą, BET jeigu ji mane atstums?
  Šonas Stefensonas
  Jeigu kada gyvenime bijojote su kuo nors susitikti, pakviesti į pasimatymą ar užmegzti pokalbį ir norėtumėte atsikratyti šių baimių, perskaitykite šią knygą. Užtikrinu, ji padės pasiekti tai, ko norite.
  Davidas DeAngelo, rašytojas

  Pratarmė
  Entonis Robinsas
  Visą man Žemėje skirtą laiką paskyriau paieškai kelių, kurie padėtų kiekvienam mūsų gyventi išskirtinį gyvenimą. Tikiu, kad toks gyvenimas įmanomas tik tada, kai žmogus gyvena savo tikrąja aistra. Be aistros žmogus pakliūna į spąstus ir tik stengiasi gyventi, užuot gyvenimą kūręs. Jeigu kiekvieną dieną keliamės tik tam, kad palaikytume „įprastą“ egzistavimą, mes viso labo stengiamės išlikti. Todėl daugiau nei ketvirtį amžiaus keliavau po pasaulį, mokiausi iš kitų ir pats mokiau, kaip svarbu gyventi taip, kaip mums yra skirta! Tikra tokio darbo palaima yra galimybė sutikti daugybę išskirtinių žmonių. 1998 metais susidraugavau su vienu tokiu žmogumi – su Šonu Stefensonu, mažu vaikinu, turinčiu didžiulę dvasią, galinčią kalnus pajudinti. Jo šypsena ir šiluma užkrečianti.
  Šonui mane susirasti padėjo fondas „Sugalvok norą“. Norėjo, kad jį mokyčiau, nes vaikino gyvenimas buvo pilnas ne tik pasiekimų ir džiaugsmo, bet ir frustracijos, skausmo, kovos dėl išgyvenimo. Šono veidas buvo išbertas nuo aknės, dėl genetinės kaulų ligos jį kankino nugaros skausmai, o kaulai buvo be galo trapūs, tad nuolat lūždavo. Gydytojai manė, kad Šono būklė greičiausiai vis blogės ir kad jo laukia ankstyva mirtis. Buvo akivaizdu, kad jo kūnui trūko energijos ir gyvybingumo, kurių buvo nusipelnęs. Pasakiau Šonui, į ką jis turėtų kreiptis ir ką tiksliai daryti. Jis tučtuojau ėmėsi veiksmų, iš esmės pakeitė savo mitybą ir gyvenimo būdą. Tai visiškai pakeitė Šono fizinę būklę. Aknė ir lėtiniai nugaros skausmai išnyko, kaulai liovėsi lūžinėję ir tokia savijauta išliko iki šiol. Ankstyvos mirties jam daugiau niekas neprognozuoja. Norite tikėkite, norite – ne, bet dabar Šonas užsiima kultūrizmu, o jo pilvo raumenys tokie, apie kokius daugelis gali tik pasvajoti.
  Žmogaus gyvenimo būdas mums gali tapti įspėjimu arba pavyzdžiu. Šono gyvenimas yra pavyzdys! Pavyzdys, parodantis kaip įveikti baimes, nesaugumą ir liautis ieškojus pasiteisinimų. Šonas galėjo pasmerkti save varganam gyvenimui, tačiau jis sąmoningai pasirinko gyvenimą be apgailestavimų. Šis vyras žavi mane ne tuo, kad sugebėjo įveikti visus sunkumus, o tuo, kad nusprendė paskirti gyvenimą mokyti kitus, norėdamas padėti jiems pasiekti to paties. Šioje knygoje jis ne tik pasakoja įdomią istoriją, bet ir pateikia konkretų planą. Šis planas padės jums atsikratyti visų BET. Šiuo žodžiu Šonas vadina mūsų
  BET baimes (BET jeigu man nepavyks…)
  BET nepasitikėjimą (BET jeigu esu nepakankamai geras…)
  BET pasiteisinimus (BET neturiu laiko…)

  Ši knyga jums parodys, kaip peržengti savo ribas ir dalintis talentais aukščiausiame lygmenyje. Mudu su Šonu tvirtiname, kad galite gyventi nepaprastą gyvenimą. Perskaitykite šią knygą, kruopščiai vykdykite užduotis ir stebėkite, kaip jūsų gyvenimas keičiasi, jis prisipildo palaimos, aistros ir dėkingumo.
  Gyvenkite aistringai!

  Entonis Robinsas
  Knygų ‘Didieji žingsniai’ (Giant steps)’Awaken the Giant Within („Pažadinkite milžiną savyje“) ir Unlimited Power („Neribota jėga“) autorius.

  Svoris 0.27 kg
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top