JAUNIMO POKALBIAI SU DIEVU. Neale Donald Walsch

Produkto kodas: WAL003 Kategorija:
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: V. Vitkūnienė, D.Pupkevičiūtė
 • Redaktorius: A. Kaunienė
 • Leidimo metai: 2007
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9955599425
 • Formatas: Popierinė
 • Tarkime, kad jūs galite pateikti Dievui bet kokį klausimą.

  Kaip antai:

  Kodėl mano tėvai vienas kito nebemyli ir nebegali gyventi kartu?

  Arba…

  Kaip Tu nusprendi, kas bus Alanis Morissete ar Michaelis Jordanas, o kieno gyvenimas bus visai paprastas?

  Arba…

  Kodėl negaliu mylėtis su visais, kodėl tai nėra gerai? Kokia čia problema?

  Ir tarkime, kad jūs gaunate atsakymus.

  Pavyzdžiui:

  Jūsų tėvai gali ir toliau vienas kitą mylėti bei išsaugoti santuoką, bet jiems reikės kitaip pažvelgti į tam tikrus dalykus. Vis dėlto tu galėsi laimingai gyventi net tada, kai tėvai išsiskirs, tačiau ir tau reikės iš naujo įvertinti tam tikrus dalykus, kuriais dabar tiki.

  Aš nesprendžiu, kas bus Alanis Morissete, o kas gyvens visai paprastai. Sprendžiate ir renkatės jūs. Reikalas tas, kad jūs nežinote, kad renkatės, arba rinktis nemokate.

  Galite mylėtis,kiek tik norite, netgi kiekvieną savo gyvenimo dieną, ir visiems bus gerai. Tačiau pirmučiausia privalote suprasti, kas tai yra seksas – o tai gali pasirodyti kas kita, negu jūs manėte.

  Ar norite išgirsti daugiau?

  Jau greitai.

  £

  Taigi į šią knygą sudėti panašūs viso pasaulio paauglių klausimai. Čia rasite atsakymus, kuriuos turėsite pasverti patys. Nes galutinių atsakymų šioje knygoje nėra. Tai toks dalykas, kurio jums duoti negali niekas. Tačiau viliuosi, kad ši knyga padės jums rasti savo atsakymus.

  Juos radę, jūs įveiksite neviltį, kuri kartais jus graužia iš vidaus.

  Ši knyga – tai pokalbio su Dievu rezultatas. Na, gerai, jūs net nežinote, ar yra Dievas, ir tuo labiau nežinote, ar įmanoma su Juo šnekučiuotis, tiesa? Dabar dėl to nesirūpinkite. Jei netikite Dievo, laikykite šią knyga literatūrine išmone. Aš neprieštarauju. Ir vis viena ją pravartu paimti į rankas. Galbūt tai bus geriausia jūsų kada nors perskaityta knyga.

  Aš tikiu, kad Dievas yra, taip pat tikiu, kad Dievas su mumis bendrauja. Štai aš kalbuosi su Juo nuolatos. Kaip tai vyksta, aš paaiškinsiu kituose puslapiuose. Prašyčiau patikėti, kad ši knyga gali pakeisti jūsų gyvenimą, jeigu tik patys nuspręsite, kad taip turi būti; ji taip pat gali pakeisti visą jus supantį pasaulį, jei tik toks bus jūsų troškimas.

  Ir nė akimirkos nemanykite, kad ji jums pateko atsitiktinai. Jūs šią knygą kvietėte.

  £

  Jūs pasikvietėte šią knygą, nes gyvenate beprotiškame pasaulyje ir norite jį pakeisti. Širdimi jūs žinote, koks galėtų būti gyvenimas. Jūs žinote, kad mes neturėtume vieni kitų žeisti. Jūs taip pat žinote, kad niekas neturi teisės pretenduoti į visas gėrybes, negali jų visų pasiglemžti, nes kiti teturi labai mažai.

  Jūs žinote, kad stiprus nebūtinai teisus. Kad tiesa yra tai, kas akivaizdu ir skaidru, atvira ir dora, tad nerasite tiesos ten, kur vyksta slapti sambūriai ir susitarimai, kur veikiama užkulisiuose ir nedorai siekiama pranašumo. Ir dar jūs žinote štai ką: kai įgyjate pranašumą, o kiti tuo metu jo netenka, tai nelieka jokio pranašumo apskritai.

  Jūs žinote visa tai ir dar gerokai daugiau.

  Jūs žinote, kad mokyklose į galvas jums kemšama daugybė šlamšto. O kodėl niekas ten nekalba apie Valdžią Visiems, apie Bendrabūvį, apie Teisę Būti Kitokiems, apie Skirtybių Pagerbimą, apie Seksą Be Gėdos, apie Besąlygišką Meilę?

  O apie Racionalią Gyvenseną, apie Atsakingą Ekonomiką, apie Kolektyvinę Sąmonę? Kur tos mokymo programos, kurios yra išties svarbios? Ar galima būtų gramatikos ir aritmetikos mokyti tokiu būdu, kad kartu būtų mokoma išties svarbių dalykų, kad pastarieji nebūtų pamirštami?

  Be abejo, galima, ir jūs tai žinote.

  Jūs žinote ir tai, ir kur kas daugiau.

  Jūs žinote, kad mūsų planetos politinės sistemos yra tikras šlamštas. Jos neveiksmingos. Mes netgi negalime normaliai išsirinkti prezidento ir suskaičiuoti visų balsų. Mes nesugebame tinkamai organizuoti rinkimų, o politinio gyvenimo po rinkimų – tuo labiau.

  Jūs žinote ir tai, ir kur kas daugiau.

  Jūs žinote, kad daugybė žmonių yra veidmainiai. Ne visi, bet vis dėlto tokių labai daug. Jie kalba viena, o daro kita. Ir jie mano, kad jūs tų dalykų nematote. Jie mano, kad jūs jų netgi nestebite, o jei ir stebite, tai esate pernelyg nenuovokūs, kad juos permatytumėte. Paprastai ir aiškiai tariant, tai yra veidmainystė.

  Jūs žinote ir tai, ir kur kas daugiau.

  Jūs žinote, ką mūsų visuomenė vertina, o ko nevertina – čia viskas apversta aukštyn kojomis. Jūs žinote, kad New York Yankees beisbolo komandos lyderiui mes mokame trisdešimt milijonų per metus, o slaugytojai, mokytojui ar šventikui – trisdešimt tūkstančių. Tai yra tikra beprotybė.

  Jūs žinote ir tai, ir kur kas daugiau.

  Jūs žinote, kad gyvenate visuomenėje, kuri nesiliauja gaminti problemas keliančią energijos rūšį ir tvirtina, kad tokiu būdu nori išspręsti savo problemas; kuri be perstojo žudo žmonės ir tvirtina, kad tokiu būdu nori sustabdyti žudynes; kuri vartoja prievartą ir tvirtina, kad tokiu būdu kovoja su prievarta; kuri stengiasi užtikrinti teisėtumą neteisėtomis priemonėmis; kuri nelygybę vadina lygybe, nepakantumą – pakantumu; kuri kariauja ir sako, kad tokiu būdu siekia taikos; kuri elgiasi liguistai ir sako, kad tai daroma dėl sveiko rytojaus.

  Kas negera šiame paveiksle? Štai klausimas, kurį užduodate, nors atsakymą žinote. Nereikia, kad jums atsakytų kas nors kitas. Reikia, kad kas nors imtųsi veiklos. Jūs tik norite, kad kas nors sugebėtų ką nors pakeisti. Nes dabar padėtis išties beviltiška.

  O kodėl beviltiška? Visų pirma todėl, kad apie ją kalbėdami visi meluoja. Niekas nenori pasakyti jums, kaip viskas yra iš tikrųjų.

  Tačiau viskas ima keistis.

  Tiesiog čia.

  Tiesiog dabar.

  Viskas prasideda nuo šios knygos.

   

  Svoris 0.3 kg
  Išmatavimai 20.4 × 13 × 2 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top