JŪSŲ GYDANČIOS RANKOS. Richard Gordon

Produkto kodas: GOR002 Kategorija: Žymos: , ,
Autoriai: Gordon Richard
 • Puslapių skaičius: 112
 • Vertėjas: Živilė Šileikaitė
 • Redaktorius: Renata Buinickienė
 • Leidimo metai: 2015
 • Ilustracijos: juodai baltos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690013
 • Formatas: Popierinė
 • Poliariškumo patyrimas

  Ričardas Gordonas, kūrybiškas holistinio gydymo tyrinėtojas, Lietuvos skaitytojams jau yra pažįstamas iš knygos „Kvantinis prisilietimas. Galia gydyti“. Ši naujoji R. Gordono knyga – tai poliariškumo terapijos gidas, skirtas masažuotojams, osteopatams ir visiems, dirbantiems su žmogaus lauko energija.

  Knygoje tyrinėtojas supažindina skaitytojus su energine poliariškumo sistema, pristato iliustruotą detalią terapijos seanso eigą. Taip pat autorius pateikia konkrečias instrukcijas ir technikas, kaip harmonizuoti žmogaus energinį lauką, išlaisvinti blokuojamą energiją, atkurti pusiausvyrą ir sugrąžinti sveikatą.

  „Rekomenduoju šią knygą visiems, kurie norėtų gydyti.“ Krya H. Breyer, žurnalas Massage

   * * *

  Ištrauka iš knygos

  1 skyrius

  Poliariškumas

  Poliariškumo terapija yra paprastas ir efektyvus metodas, skirtas sukelti gilų gydomąjį atsipalaidavimą. Šį metodą lengva įsisavinti, jis yra švelnus, veiksmingas, saugus ir įdomus.

  Pasitelkdami gyvybinės jėgos sroves, kurios natūraliai teka per kiekvieno mūsų rankas, galime išlaisvinti ir subalansuoti kito žmogaus energiją. Kol ši energija teka laisvai, jaučiame ramybę, džiaugsmą, meilę ir esame sveiki.

   Gyvybinė jėga

  Gyvybinė jėga yra subtili elektromagnetinės energijos forma. Tai – gyvybę įkvepianti srovė ir fiziologinė kūno tikrovė.

  Bėgant amžiams gyvybinė jėga buvo vadinama įvairiais vardais. Ji nėra naujas atradimas. Krikščionys ją vadino šviesa; rusai, atlikdami psichikos tyrimus, pavadino bioplazmine energija; Vilhelmas Reichas – orgonine energija; Rytų Indijos jogai gyvybinę jėgą vadina prana; Reichenbachas ją įvardijo Odo jėga; Havajų šamanai – mana; kinai šią jėgą paprastai vadina či arba ki; alchemikų manuskriptuose vartojamas gyvybės fluido terminas; Leonas Ernstas Emanas gyvybinę jėgą vadino x jėga; Bruneris – biokosmine energija, o Hipokratas – vis medicatrix naturae (gamtos gyvybinė jėga). Ji taip pat vadinama ir kitokiais vardais, pavyzdžiui, bioenergija, kosmine energija, eteriu ir t. t. Esu tikras, kad pavadinimų esti ir daugiau. Siekdami paprastumo vadinsime ją gyvybine jėga arba tiesiog energija.

  Gyvybinė jėga per kūną teka taip, lyg judėtų nematoma apytakos sistema, pakeliui keisdama kiekvieną ląstelę. Dėl streso ši energijos srovė gali susilpnėti arba jos tekėjimas gali būti iš dalies užblokuotas. Akupunktūros mokslas moko nustatyti vietas, kuriose energijos tekėjimas yra blokuojamas, ir adatomis stimuliuoti jas, kad vėl būtų atkurtas tekėjimas. Poliariškumo terapijoje naudojami fiziniai ir nefiziniai prisilietimai, kuriais siekiama pasiųsti energiją per visą sistemą, atveriant užblokuotus taškus. Taip atkuriamas tinkamas energijos tekėjimas visu kūnu.

  Energija yra energija. Nėra blogos energijos – tik tinkamai arba netinkamai nukreipta. Poliariškumas gyvybinę jėgą nukreipia natūraliais jos tekėjimo kanalais ir atriša „energijos mazgus“, atsiradusius dėl fizinio arba emocinio streso. Poliariškumo terapija sukelia gilų gydomąjį atsipalaidavimą visuose lygmenyse.

   Gyvybinės jėgos patyrimas

  Daugelis žmonių stebisi, kodėl praeityje jie niekada nepastebėdavo gyvybinės jėgos. Įsivaizduokite grupę žmonių, kurie žiūrėdami į raudoną ir oranžinę spalvas visada jas abi vadindavo raudona. Jeigu vieną dieną pasirodytų koks nors žmogus ir atkreiptų visų dėmesį į spalvų skirtumą, jį staiga pastebėtų visi. Gyvybinė jėga visada buvo mūsų gyvenimo dalis, tačiau, kaip ir pavyzdyje su spalvomis, mes nė nemėginome atskirti jos nuo kitų fizinių pojūčių, kuriuos esame įpratę patirti.

  Patirti gyvybinę jėgą paprasta. Maždaug minutę stipriai trinkite delnus vienas į kitą, o tada palaikykite juos kelių centimetrų atstumu. Lėtai atitolinkite delnus ir vėl priartinkite, judindami juos maždaug nuo 2 iki 15 cm atstumu. Atkreipkite dėmesį, kurioje vietoje jaučiate stipriausią energiją. Ją galite patirti kaip dilgčiojimą, vibravimą, karščio ar šalčio pojūtį arba kaip magnetinį lauką.

  Taip pat galite paprašyti, kad draugas patrintų delnus vienas į kitą, o tada vieną delną palaikytų tarp jūsų delnų. Lėtai atitolinkite ir vėl priartinkite (2–15 cm atstumu) savo delnus prie draugo rankos. Ką nors pajusite per kelias sekundes ar minutę. Pavyzdžiui, jeigu pajusite dilgčiojimą prie nykščio pagrindo, jūsų draugas greičiausiai taip pat pajus dilgčiojimą toje pačioje vietoje.

   Kai pradėsite naudoti poliariškumo terapijos metodus su draugais ar šeimos nariais, rankose jaučiamas dilgčiojimas ir vibravimas kartais bus gerokai stipresnis nei pojūčiai, kuriuos galbūt patyrėte dabar. Laikydamas rankas virš kito žmogaus kūno ir atlikdamas tam tikrus poliariškumo terapijos judesius, dažnai staiga pajuntu stiprų dilgčiojimą ir intensyvios energijos bangas. Mano pojūčiai paprastai sutampa su gydomo žmogaus pojūčiais: jis savo kūne taip pat pajunta tekančios energijos dilgčiojimą.

  Kuo labiau atsipalaiduojate, tuo lengviau yra pajusti rankomis tekančią gyvybinę jėgą. Taip pat, kuo labiau atsipalaiduos jūsų draugas, tuo efektyvesnė bus poliariškumo terapija ir tuo intensyviau pajusite gyvybinę jėgą. Nenusivilkite, jeigu mėginant pirmą kartą gyvybinės jėgos pajusti nepavyks. Ji ne visada stipriai jaučiama. Toliau praktikuodamiesi gyvybinę jėgą jausite vis aiškiau.

   Kaip numalšinti galvos skausmą

  Numalšinti dėl įtampos atsiradusį galvos skausmą labai paprasta. Tai padaryti gali kiekvienas! Jeigu dabar šalia jūsų yra galvos skausmo kamuojamas žmogus, išbandykite šį būdą.

  Smarkiai patrinkite delnus vienas į kitą ir pajuskite savo energiją. Tada dešinį delną pridėkite prie žmogaus kaklo iš nugaros pusės, o kairį delną laikykite maždaug centimetro atstumu nuo jo kaktos. Paprašykite, kad žmogus dešimt kartų giliai įkvėptų ir kiekvieną kartą iškvėptų su atodūsiu. Toks gilus kvėpavimas padės jums rankose stipriau pajusti gyvybinę jėgą. Jeigu tai iš karto nepavyks, paprašykite dar dešimt kartų giliai įkvėpti ir iškvėpti su atodūsiu. Laikykite rankas tose pačiose vietose, kol pajusite stiprų energijos perdavimą. Dažniausiai per tris ar penkias minutes galvos skausmas dingsta arba akivaizdžiai palengvėja. Jeigu galvos skausmas išlieka, reikia atlikti visą poliariškumo terapijos seansą, kaip aprašyta 2 šios knygos skyriuje.

  Baigę stipriai pakratykite rankas, lyg nusipurtydami vandens lašus, o tada nusiplaukite jas šaltu vandeniu, kad pašalintumėte statinę energiją.

  Svoris 0.35 kg
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top