KALBA SENOLĖS. GALIOS PAŽADINIMAS (Antras leidimas). Sharon McErlane

5.20  su PVM

Prieinamumas: Turime

 • Puslapių skaičius: 208
 • Vertėjas: Antanina Banelytė
 • Redaktorius: Lidija Girevičienė
 • Leidimo metai: 2019
 • Ilustracijos: nėra
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9789955599319
 • Formatas: Popierinė
 • [real3dflipbook id=’6′]

  “Pasaulis pasveiks tada, kai žmonės išgirs išmintingus Senolių patarimus”- Amerikos indėnų pranašystė.

  Knygos autorei išėjus pasivaikščioti su šunimi staiga priešais ją išnyra garbingo amžiaus moterys, pasivadinusios “Didžiąja Senolių Taryba”. Žemėje jau seniai sutrikusi energijų pusiausvyra, jaučiama jang persvara ir jin trūkumas”, sako jos, “mes atėjome padėti atkurti pusiausvyrą”.

  “Kalba Senolės. Galios pažadinimas” pasakoja apie autorės susitikimus su šiomis moterimis. Visi skaitytojai yra kviečiami prisidėti prie mūsų planetos evoliucijos. “Dabartinis energijų pusiausvyros sutrikimas kelia pavojų gyvybei”, – perspėja Senolės, “reikia atkurti pusiausvyrą ir šiam darbui vadovauti turi moterys”.

  Trumpa anotacija

  Šioje knygoje amerikietė psichoterapeutė pasakoja apie savo dvasinį patyrimą sutikusi Senoles, nepaprastas moteris, kurios kalba apie būtinybę suderinti moteriškąją ir vyriškąją energijas bei atkurti jų pusiausvyrą. Knyga pirmiausia skirta moterims ir tiems vyrams, kurie domisi dvasiniais dalykais bei siekia intuityvių, giluminių žinių. Kaip tik šiuo pusiausvyros sutrikimu aiškinamos nūdienos pasaulio krizės priežastys.

  “Nuostabiai intuityvi ir sklidina išminties knyga. Man ji patinka”- Ričardas Karlsonas (Richard Carlson), “Nesijaudinkite dėl smulkmenų” autorius.

  “Šaron MakErlein dovanoja mums nuostabiai gražų, pamokantį ir mus keičiantį kūrinį. Retai rasite tokią intuityvią ir nuoširdžią knygą”- Benjaminas Šyldsas (Benjamin Shields), “Dėl Dievo Meilės, gydantieji apie gydymą” autorius.

  “Šaron MakErlein patyrimas prilygsta didžiųjų Amerikos indėnų ir keltų šamanų patyrimui. Jos pasakojimas ir mokymas palaimina Žemę”- Džeimsas Faris(James Farris), “Per daug besirūpinatys tėvai” autorius.

  Apie autorę

  Šaron MakErlein (Sharon McErlane) daugiau kaip trisdešimt metų konsultuoja žmones vedybų ir šeimos klausimais. Savo studentus ir pacientus ji moko dvasinės ir emocinės harmonijos, padedančios jiems gyventi.

  Knygos autorė taip pat yra kvalifikuota menininkė ir prityrusi sodininkė, sukūrusi savo namuose bei sode nuostabią aplinką, kuri daugeliui jos studentų atrodo šventa vieta. Ten ji rengia moterų seminarus.

  Šaron MakErlain ištekėjusi, turi du, dabar jau suaugusius vaikus ir gyvena su vyru bei auksaspalviu retriveriu Pietų Kalifornijoje, prie vandenyno.

  Svoris 0.256 kg
  Išmatavimai 21.3 × 15 × 1.6 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top