KALBANČIOS ŠIRDYS. Antologija

6.90  su PVM

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: ANT001 Kategorijos: , , ,
 • Puslapių skaičius: 150
 • Vertėjas:
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2019
 • Ilustracijos: juodai baltos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786098248005
 • Formatas: Popierinė
 • Įvadas

  Kiekvienas turime unikalų gyvenimo kelią ir tik nuo mūsų laisvos valios priklauso, kokį jį susikursime. Kiekvieno žmogaus gyvenimas prilygsta mokyklai, taigi jame egzistuoja individualios pamokos ir įvairūs lygiai. Todėl neįmanoma, neišmokus skirtos pamokos, peršokti į kitą lygmenį arba kopijuoti, gyventi kito žmogaus gyvenimą. Kadangi žmogus – neatskiriama Visatos dalelė, o ryšys tarp jų ir įtaka vienas kitam yra nepamatuojamai stiprūs. Tačiau mūsų žemiškas protas yra per daug ribotas, kad pajėgtų suvokti ir interpretuoti šį nematomą žmogaus ir Visatos ryšį. Jis aklai ieško atsakymų ar paaiškinimų apie reiškinius, kurie yra virš jo sampratos ribų.

  Nors šiandienos protas yra karūnuojamas už įvairius mokslo atradimus ir technologinę pažangą, kurie mums suteikia sąlygas gyventi komfortišką ir patogų gyvenimą, tačiau visa tai tik nutolino žmogų nuo jo kelio, nutolino nuo jo paties. Siela lyg benamė, akla ir alkana šmėkla susirietusi sėlina patamsiais, ieškodama kažin ko, kas sugrąžintų ją į tikruosius namus.

  Tačiau mūsų Žemėje šiuo metu vyksta kažin kas neapsakomo ir nesuvokiamo (už proto ribų). Gyvename be galo permainingu laikotarpiu, kai mūsų pasaulis keičia ne tik savo kostiumą, bet ir kelionės kryptį. Vis daugiau žmonių lyg sudygusios sėklos leidžia savo jaunus daigus pro suskilusį kevalą ir stiebiasi amžinos šviesos, savo tikrųjų namų link. Iš kolektyvinės hipnozės pabunda viskas, kas lig šiol buvo trypiama ir giliai slepiama. Žmogus pagaliau išgirdo savo širdies šauksmą.

  Antologija „Kalbančios širdys“ – tai 17 neišgalvotų transformacinių gyvenimo istorijų, atveriančių duris į pačius slapčiausius šiuolaikinio žmogaus kelionės užkulisius, kuriuose vyksta nuolatinė kova tarp žemiškų ir dvasinių jėgų. Nors istorijos yra labai skirtingos, visas jas sieja nepasotinamas troškimas pažinti save ir meilė gyvenimui. Visa tai tik paliudija, kad žmogaus nebetenkina ir laimės jam nesuteikia vien materialaus pasaulio pasiekimai bei dovanos. Dvidešimt pirmo amžiaus žmogus praregi, nusimeta karta iš kartos paveldėtą iliuzinį apsiaustą ir pasipuošia sąmoningumu.

  Širdimi iškalbėtos istorijos ne tik ras atgarsį skaitytojų širdyse, bet ir įkvėps bei prikels gyvenimui. Taip pat tikimės, kad ši knyga prisidės prie kolektyvinės sąmonės augimo, nukreipdama skaitytojo dėmesį į naują laimės ir sėkmės sampratos lygmenį. Tegul ši nuostabių istorijų puokštė bus lyg švyturys, nušviečiantis kelią į tikruosius namus.

  Antologija prilygsta dangiškam muzikos instrumentui, o kiekviena joje papasakota istorija – tam tikrai stygai. Todėl kiekvieno skaitytojo širdis girdės muziką, kuri palies pačius giliausius jos kampelius, primindama apie vidinę šviesą.

  Ši knyga ne tik atvers duris į kitokį pasaulį, bet ir apgaubs meilės bei atjautos skraiste kiekvieno skaitytojo širdį, nuramins ir suteiks stiprybės gyvenimo kelionėje.

  Svoris 0.21 kg
  Išmatavimai 21 × 14.5 × 1.5 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top