MAGO KELIAS. Deepak Chopra

Produkto kodas: CHO002 Kategorija:
Autoriai: Chopra Deepak
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: A. Virbalienė
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai:
 • Ilustracijos:
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9955599022
 • Formatas: Popierinė
 • Šimtmečius didžiausią Vakarų civilizacijos mokytoją Merliną supo mitai ir legendos. Dabar Deepakas Chopra “New York Times” perkamiausių knygų “Septyni dvasiniai sėkmės dėsniai” ir “Merlino sugrįžimas” autorius naudoja senovinį Merlino kelią kaip vadovą šių laikų žmonėms.

  “Mūsų laikais magų reikia labiau negu bet kada”, rašo Chopra, vedantis skaitytojus į laisvės ir stebuklų pasaulį.

  “Mago kelias” sudarytas iš dvidešimties pamokų, padėsiančių skaitytojui peržengti įprastos tikrovės ribas, sukūrus sąmonės pokytį, atveriantį protą dvasinės transformacijos reikšmei kasdieniniame gyvenime. Šita transformacija yra tikra mago alchemija. Deepak Chopra kviečia skaitytoją į šventą žygį. Jis vaizduoja Merliną kaip mūsų išmintingiausios savasties personifikaciją. Pateiktas klasikine mokytojo-mokinio istorijų forma, Merlino pamokymai jaunajam Artūrui atskleidžia sugebėjimą pačių sau prisiskirtus ribotumus transformuoti į begalinių galimybių įvaldymą meilei, pilnatvei ir dvasiniam ryšiui pasiekti.

  Jei tyliai atsisėsite ir stebėsite savo protą, pamatysite, kad jis pilnas sumišusių signalų. Mes tiek įsitraukę į vaidmenų žaidimą – rūpintojėlis, tiekėjas, tėvas, vaikas – kad nebeturime laiko sužinoti, kas iš tiesų esame. Kiekviena pamoka “Mago kelyje” pažadina protą ir nukreipia mus atpildą nešančiu keliu į begalybę.

  Kai eidami nuo vienos pamokos prie kitos augsite savo išmintimi ir patyrimu, jumyse atsivers naujos savybės ir padės jums susikurti norimą gyvenimą. Mokymosi iš mago tikslas yra patiems surasti savyje magą. Kai rasite vidinį vadovą, būsite radę save.

  Deepakas Chopra yra autorius penkiolikos knygų ir daugiau kaip trisdešimties videojuostų serijos, kartu su nepaprastai pripažinta visuomeninės televizijos programa “Kūnas, protas ir siela: magija ir paslaptis” ir greitai pasirodysiančia televizijos programa, specialiai skirta šitai knygai. Jo darbai buvo išversti į dvidešimt penkias kalbas.

  Paskui Deepako Chopra milijono kopijų perkamiausią knygą “Septyni dvasiniai sėkmės dėsniai” išeina nepaprastai įžvalgi, gyvenimą keičianti knyga, ieškojimo forma žmonėms, kurie jaučia, jog mūsų gyvenime trūksta kažko neapčiuopiamo ir svarbaus.

  “Mago kelias” sudarytas iš dvidešimties pamokų, kurios padeda skaitytojui susikurti naują ir geresnį gyvenimą – gyvenimą, kurio visi norime, bet nerandame į jį kelio.

  “Mago kelias” duoda raktą meilei, asmeninei pilnatvei ir dvasiniam ryšiui pasiekti. Perskaitykite šitą knygą ir būkite pasiruošę pamatyti keičiantis visas savo praeities nuostatas apie sėkmę ir laimę. Judėkite nuo gyvenimo, kuriame dominuoja ego ir mūsų pastangos, į laisvesnį gyvenimą, kuris sudaro sąlygas stebuklams ir juos pripažįsta.

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top