MAŽIAUSIAI, KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE GYVENIMĄ. Kim Michaels

5.45  su PVM

Neturime

Produkto kodas: MIC001 Kategorijos: , , Žymos: , ,
Autoriai: Kim Michaels
 • Puslapių skaičius: 200
 • Vertėjas:
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai:
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050721
 • Formatas: Popierinė
 • Knygoje pateikiami aiškūs, glausti ir dalykiški atsakymai į svarbiausius gyvenimo klausimus. Suprasite, kas iš tikrųjų esate ir kodėl jūs čia, − šis supratimas apdovanos jus gilesniu tikslo pojūčiu. Sužinosite, kaip pakeisti savo požiūrį į gyvenimą, idant taptumėte gyvenimo patirčių šeimininku. Sužinosite, kaip keičiant vidines aplinkybes pakinta išorinės aplinkybės, kur rasti laimę, proto ramybę ir dvasinį vientisumą – visa tai jums prieinama jau DABAR!

  Atskleiskite gyvenimo paslaptį, kurios jūsų nemokė nei mokykloje, nei joje ar kitur vykusiose tikybos pamokose.

  Įžanga

  Ar kada nors susimąstėte apie esminius gyvenimo klausimus?

  • Kas aš esu, iš kur atėjau, kodėl aš čia ir kur keliausiu gyvenimui pasibaigus?
  • Ar turi gyvenimas tikslą ir ar yra kokia nors gilesnė mano egzistencijos prasmė?
  • Kodėl kai kuriems žmonėms visada sekasi, kai kiti sunkiai vargsta vien tam, kad sudurtų galą su galu? Kodėl geriems žmonėms nutinka nelaimių, o blogiems kartais viskas einasi lyg sviestu patepta? Ar tai vyksta dėl tų žmonių likimo, dalios, neteisingo Dievo, o galbūt yra gilesnis šių dalykų paaiškinimas?
  • Kaip galėčiau pagerinti savo gyvenimą, užuot buvęs man nepavaldžių aplinkybių auka?
  • Ar yra Dievas, jei taip − koks jis ir kokie mano santykiai su juo?

  Daugelis žmonių galiausiai nusprendė, jog atsakymo į šiuos klausymus nėra. Kiti linkę manyti, jog į šiuos klausimus atsako jų tikėjimo sistema. Kai kurie bijo pažvelgti už tokios absoliutinamos tikėjimo sistemos, nesvarbu, ar ji būtų religinė ar mokslinė, rėmų ir mano, jog į kai kuriuos klausimus atsakyti tiesiog neįmanoma arba kad kai kurių atsakymų balsu ištarti nevalia.

  Per paskutinius dešimtmečius vis daugiau žmonių įsisąmonina, kad gyvenimo deramai nepaaiškina nei mokykla, nei joje ar kitur vykstančios tikybos pamokos. Todėl jie pradėjo ieškoti tiesos netradicinėse vietose ir šaltiniuose. Ši knyga parašyta žmonėms, kurie pasirengę mąstyti kitaip, nei įprasta, ir užduoda klausimus, kurių, anot visuotinai priimtos galvosenos, suvis geriau nekelti.

  Šios knygos tikslas − labai glaustai atsakyti į esminius žmogui rūpinčius gyvenimo klausimus. Savaime suprantama, šie klausimai yra sudėtingi, tad, nenorėdamas prirašyti tūkstančio puslapių veikalo, stengiausi mintis dėstyti glaustai ir čia perteikiau tik esmę. O jūs, kaip vėliau išsiaiškinsime, patys suprasite, randa šie atsakymai atskambį aukštesniojoje jūsų esybės dalyje ar ne. Iš tiesų kiekvienas geba įgauti aukštesnį supratimą iš vidinio šaltinio.

  Skyriau didžiulį dėmesį tam, kad atsakymai būtų kuo universalesni, idant knygą galėtų skaityti bet kokio išsilavinimo ir bet kokios kilmės žmonės. Taigi šią knygą galės skaityti  bet kokius įsitikinimus puoselėjantis žmogus ir, kas yra ne mažiau svarbu, knyga tikrai nevers jūsų tapti kokios nors religijos ar filosofinės krypties pasekėju. Kadangi knyga visų pirma skirta vakariečiams, užaugusiems krikščioniškoje kultūroje, joje rasite nemažai nuorodų į įvairias Biblijos vietas. Nagrinėjant esminius gyvenimo klausimus, neišvengiamai teks paliesti temas, kurios paprastai priskiriamos religijos kompetencijos sričiai. Tuo būdu kai kurios įžvalgos, kurių veikiausiai neišgirdote per tikybos pamokas, leis šias temas suprasti giliau.

  Jums savo ruožtu tereikės pakankamai atviro proto ir noro pažinti daugiau nei iki šiol buvote pažinę. Pamąstykite, kiek žmonių gyvena savo gyvenimus nuolat skųsdamiesi dėl vienokių ar kitokių aplinkybių. Tačiau jie nė nebando pasinaudoti šiuolaikinei visuomenei prieinamu milžinišku žinių kiekių. Jie išmoksta tiek, kiek yra būtina, norint išlikti ir pratęsti giminę, tačiau nė trupučio nesidomi pamatiniais gyvenimo principais. Tokio sukirpimo žmonėms taip pat dažniausiai ne itin rūpi suprasti tai, kas iš tikrųjų veikia kiekvieną jų gyvenimo atžvilgį, − savo pačių psichiką.

  Bet kokia žmogaus pažanga prasideda mintimi, „Gyvenimas tikrai didesnis už tai, ką dabar patiriu!“ Be jokių abejonių, tada dera pradėti dairytis to didesnio, o ši knyga padės jums sėkmingai žengti šia linkme pirmuosius žingsnius.

  Svoris 0.24 kg
  Išmatavimai 21.1 × 13 × 1.5 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top