MENAS NUGALĖTI. Pamokomos istorijos. Galina Terleckaja, Sergejus Terleckis

Produkto kodas: TER001 Kategorija:
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Dalia Elena Montvilienė
 • Redaktorius: Vilma Urbanavičienė
 • Leidimo metai: 2007
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9955599432
 • Formatas: Popierinė
 • Kaipgi išmokti mąstymo širdimi? Kaip tapti laimingam ir protingam? Kaip išsivaduoti iš vidinių prieštaravimų ir pasiekti harmonijos, pasidaryti vientisam?

  Šis klausimas rūpėjo šviesiausiems žmonėms per daugelio tūkstančių metų žmonijos istoriją. Savo ieškojimų rezultatus jie perduodavo ainiams kaip dvasinius pamokymus. Remdamiesi dvasiniu palikimu, mes pasistengėme šioje knygoje apžvelgti pagrindinius gyvybiškai svarbius aspektus, jaudinančius kiekvieną mūsų laikų žmogų.

  Didysis išminčius Pitagoras tvirtino, kad gilinimasis į psichologiją ir filosofiją – vienintelis kelias protingai dvasios daliai subūti su neprotingomis jos dalimis. Psichologija – tai mokslas apie dvasios tobulėjimą; psichologija padeda įgyti tikro žinojimo apie Patį Save. Filosofija – mokslas apie mūsų pasaulio Dėsnius ir tarpusavio ryšius. Abu šie išmintingi mokslai – tai nelyginant pamatas, ant kurio buvo kuriamos didžiosios pasaulio religijos ir tradicijos, mitai ir legendos, epai ir prilyginimai.

  Kaip mitai ir legendos padėjo pamatus atsirasti ir vystytis folklorui, literatūrai ir menui, taip prilyginimai padėjo pamatus visuomenės dvasinėms ir dorovinėms nuostatoms. Šios itin išmintingos istorijos turi nuostabią galią atverti žmogaus širdį. Nelyginant per amžius nušlifuoti perlai jos iš vienos civilizacijos buvo perduodamos kitai ir taip pasidarė universalia dvasinės tautų bendrystės kalba.

  Išvystę savitą metodą – perteikti žinias per prilyginimus, autoriai stengėsi svarbiausius žmonijos pasiekimus psichologijos ir filosofijos srityse išdėstyti paprastai ir populiariai.

  Knyga sudaryta kaip mokytojo pokalbiai su mūsų laikų vaikais, pokalbiai apie žmogaus prigimtį ir paskirtį, apie gyvenimo prasmę ir būties pagrindus.

  Pirmasis knygos leidimas susilaukė teigiamo įvertinimo iš bendro lavinimo ir humanitarinių mokyklų mokytojų, iš psichologų, iš žmonių su fizine negalia draugijų, iš komitetų nepilnamečių reikalams ir kitokių įstaigų. Čia autoriai pateikia antrąjį knygos leidimą, pertvarkytą ir papildytą.

  Pats didžiausias menas pasaulyje – tai menas nugalėti!

  Siek šito meno, jei nori būti laimingas!

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top