NETIPIŠKO MĄSTYMO KODAS. Vishen Lakhiani

8.80  su PVM

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: LAK001 Kategorijos: , , ,
Autoriai: Lakhiani Vishen
 • Puslapių skaičius: 336
 • Vertėjas: Živilė Šileikaitė
 • Redaktorius: Renata Buinickienė
 • Leidimo metai: 2018
 • Ilustracijos: juodai baltos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690570
 • Formatas: Popierinė
 • New York Times bestseleris „Netipiško mąstymo kodas“ yra išsamus planas, kaip išsilaisvinti iš įprasto gyvenimo pančių. Knyga argumentuotai įrodo, kad viskas, ką žinome apie pasaulį, yra sąlygiška ir nulemta įpročių. Todėl dauguma žmonių vadovaujasi ribojančiomis taisyklėmis ir pasenusiais įsitikinimais apie meilę, darbą, pinigus, vaikų auklėjimą, seksą, sveikatą ir visa kita. Šias taisykles perimame iš savo tėvų ir aplinkos, paskui perduodame jas kitoms kartoms.

  O jei galėtumėte išsilaisvinti iš pasenusių idėjų ir viską pradėti iš naujo? Koks būtų jūsų gyvenimas, jeigu pamirštumėte senas taisykles ir patys apsibrėžtumėte, ką jums reiškia laimė, sėkmė ir prasminga būtis?

  Vishen Lakhian2Tai ne tik knyga, tai – judėjimas.

  Derindamas informacinį mąstymą, integralinę teoriją, šiuolaikinį dvasingumą, evoliucinę biologiją ir humorą, asmeninio augimo ekspertas Višenas Lakhianis (Vishen Lakhiani) pateikia revoliucinę dešimties dalių sistemą, kuri padės jums geriau suprasti save ir pasukti tobulėjimo keliu. Išmoksite valdyti realybę. Išmoksite taikyti unikalius modelius, pavyzdžiui, sąmonės inžineriją, kurie leis jums mokytis ir augti greičiau nei iki šiol. Jūs paliksite pėdsaką visatoje ir rasite savo misiją. Ši sistema pagrįsta asmenine Višeno patirtimi, taip pat patirtimi maždaug penkių milijonų žmonių, su kuriais jis susisiekia per savo kompaniją Mindvalley. Sistemos vertę patvirtina 200 valandų interviu su išskirtiniais mūsų laikų protais: Elonu Masku (Elon Musk), Ričardu Bransonu (Richard Branson), Peteriu Diamandžiu (Peter Diamandis), Kenu Vilberiu (Ken Wilber), Dinu Keimenu (Dean Kamen), Ariana Hafington (Arianna Huffington), Maiklu Bekvitu (Michael Beckwith) ir kitais legendiniais autoritetais.

   ***

  Gyvenkite pagal savo taisykles

  TAI NĖRA TIPIŠKA KNYGA

  Tiesą sakant, abejoju net tuo, ar ją galima pavadinti knyga apie asmeninį augimą. Greičiau jau tai knyga apie asmeninį griovimą. Ji priverčia permąstyti savo gyvenimo aspektus, kurie jau daugybę metų buvo palikti savieigai.

  Tai reiškia, kad perskaitę knygą galite pastebėti, jog nebenorite priimti kai kurių savo realybės aspektų. Pradėsite įgyvendinti pokyčius santykių ir darbo srityje, keisite savo tikslus ir dvasinius įsitikinimus, nes suprasite, kad daugumos įsitikinimų bei praeityje priimtų sprendimų nepasirinkote patys – jie buvo jums įskiepyti arba primesti.

  Rašau šią knygą, norėdamas išmokyti jus kitaip žiūrėti į pasaulį ir jį keisti, keičiant savo mąstymą. Trumpai tariant, knyga padeda pabusti. Kartą išvydę dėsningumus, apie kuriuos čia kalbėsime, nebegalėsite liautis jų matyti.

  Jums ši knyga arba labai patiks, arba labai nepatiks – tai priklauso nuo jūsų požiūrio į pasaulį. Tai nėra atsitiktinumas – mes augame, kai jaučiame diskomfortą arba kai mus aplanko įžvalgos. Tik apatija niekada neskatina augti.

  Iš kitų knyga išsiskiria ne tik joje pateiktomis idėjomis, bet ir dar keliais aspektais:

  NAUJI ŽODŽIAI. Rašydamas šią knygą turėjau sukurti per 20 naujų žodžių, kad galėčiau apibūdinti (kartais su humoru) naujus gyvenimo modelius. Žodžiai yra galinga priemonė, nes daro didelę įtaką tam, kaip matome pasaulį. Kai suprasite naujus žodžius, į kai kuriuos dalykus pažvelgsite iš naujos perspektyvos.

  PAPILDOMI INFORMACIJOS ŠALTINIAI INTERNETE. Kartu su knyga gaunate priėjimą prie papildomos gausios informacijos internete. Sakykime, jums labai patiko konkrečios knygoje aprašytos idėjos, pavyzdžiui, Peterio Diamandiso, taigi įdiegę specialią mobiliąją programėlę, galite peržiūrėti visą mano interviu su Peteriu savo išmaniajame telefone (Android ir iOs) arba kompiuteryje. Jeigu jus itin sudomino kuris nors mano pasiūlytas metodas, galite pasižiūrėti vaizdo įrašą, kuriame išsamiai aiškinu, kaip šį metodą taikyti. Taigi, galite per kelias valandas perskaityti knygą ir dar kelias savaites gilintis į papildomą medžiagą, kurią rasite interneto svetainėje www.mindvalley.com/extraordinary.

  SOCIALINĖ MOKYMOSI PLATFORMA. Kadangi ši knyga yra apie kitokį požiūrį į gyvenimą ir abejojimą įprastomis jo taisyklėmis, rašydamas, nusprendžiau kitaip pažvelgti ir į tradicinę knygos sampratą. Labiausiai man užkliūva tai, kad net šiuolaikiniame pasaulyje nėra lengva užmegzti ryšį su kitais skaitytojais ar knygos autoriumi. Nusprendžiau ištaisyti šią klaidą ir paprašiau savo komandos sukurti socialinę mokymosi platformą, kuri leistų autoriams ir skaitytojams bendrauti tarpusavyje ir mokytis vieniems iš kitų. Tai pirmas toks projektas pasaulyje. Užsiregistravę Mindvalley svetainėje (www.mindvalley.com/extraordinary), galite dalytis idėjomis ir bendrauti su kitais skaitytojais ar tiesiogiai su manimi per savo išmanųjį telefoną arba kompiuterį.

  MOKYMOSI METODOLOGIJA. Knygoje pristatau naują mokymosi modelį, kurį pavadinau sąmonės inžinerija. Įsisavinę šį modelį, suprasite visas knygoje pateiktas idėjas ir galėsite sujungti jas į vieną visumą. Be to, išmoksite mokytis. Perskaitę knygą, geriau suprasite visas kitas knygas apie asmeninį augimą ir greičiau sugersite į save jų idėjas.

  MANO RAŠYMO STILIUS. Įdomiausi ir prasmingiausi pokalbiai paprastai vyksta jaukioje aplinkoje su draugais prie vyno taurės. Mes leidžiame sau būti pažeidžiamiems, esame nuoširdūs ir atviri. Kalbėdamas su bičiuliais apie gyvenimą ir verslą, mėgstu piešti ar braižyti grafikus ant servetėlių, iliustruodamas mūsų idėjas. Šioje knygoje rasite daug tokių piešinių nuo servetėlių ir asmeninių istorijų. Pasidalijau net itin asmeniniais dalykais, apie kuriuos niekada neketinau kalbėti viešai, bet dabar tai darau, kad kiti galėtų pasimokyti iš mano klaidų.

  BENDRADARBIAVIMAS. Rašydamas knygą ėmiau interviu iš daugybės garsių žmonių (visi interviu, kartu sudėjus, truko per 200 valandų). Ariana Hafington (Arianna Huffington) ir Dinas Keimenas (Dean Kamen) redagavo kai kuriuos skyrius. Ričardas Bransonas (Richard Branson), Peteris Diamandis, Maiklas Bekvitas (Michael Beckwith) ir Kenas Vilberis (Ken Wilber) skyrė daug savo laiko diskusijoms ir interviu. Netgi turėjau progą (per savo žmoną) užduoti klausimą Dalai Lamai. Įtraukiau šių žmonių idėjas į knygą, nes laikau juos pavyzdžiais, iš kurių visi galime pasimokyti.

  KETURIOS KNYGOS VIENOJE. Branginu savo ir jūsų laiką. Pats nemėgstu skaityti asmeninio augimo knygų, kuriose iš dalies paprasta koncepcija aiškinama ilgai ir nuobodžiai, ištempiant ją iki 70 tūkstančių žodžių. Todėl kiekvienoje knygos dalyje stengiausi pateikti detalią ir rišlią informaciją. Kiekvieną dalį galima lengvai suprasti, net perskaičius ją atskirai, o visos keturios kartu jos sudaro gyvenimo filosofiją. Mano tikslas buvo per trumpą laiką perduoti kuo daugiau išminties lengvai suprantamu ir žaismingu būdu.

  SUSISIEKITE SU MANIMI. Mėgstu palaikyti ryšį su savo skaitytojais:

  Facebook.com/vishen

  Instagram.com/vishen

  Twitter.com/vishen (naudokite saitažodį #codeXmind)

  MANO INTERNETO SVETAINĖS. Daugiau informacijos apie mane ir mano darbą rasite svetainėse:

  MindvalleyAcademy.com

  VishenLakhiani.com

  Mindvalley.com

   

  Svoris 0.39 kg
  Išmatavimai 21 × 14.5 × 2.6 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top