NUŠVITIMAS. Šamano kelias į išgijimą. Alberto Villoldo

Produkto kodas: VIL001 Kategorija: Žymos: ,
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Živilė Šileikaitė
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2011
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050202
 • Formatas: Popierinė
 • Fil. dr. Alberto Villoldo yra keleto knygų autorius, tarp jų: Šamanas, gydytojas, išminčius, Drąsus svajojimas, Keturios įžvalgos ir Praeities pataisymas ir ateities išgydymas. A. Villoldo yra psichologas ir medicinos antropologas, daugiau nei dvidešimt penkerius metus studijavęs Amazonės ir inkų šamanų gydymo metodus. Dirbdamas San Francisko valstybiniame universitete jis įkūrė biologinės savireguliacijos laboratoriją, siekdamas išsiaiškinti, kaip mintys kuria psichosomatinę sveikatą ir ligas. Dr. A. Villoldo vadovauja Keturių vėjų bendruomenei ir moko žmones JAV bei Europoje energinės medicinos ir sielos atgaivinimo praktikų.

  www.thefourwinds.com

  Ši knyga veda skaitytoją į gydančią kelionę, įkvėptą nesenstančios tradicinių kultūrų išminties ir naujausių neurobiologijos teorijų. Eidami per skirtingas šios iniciacijų kelionės pakopas, mes pradedame suprasti, kokios yra mūsų kančios priežastys ir kaip išsilaisvinti iš skausmo bei dramų, kurias sukelia mūsų sužeistos emocijos.

  Pats gyvenimas įvairiais būdais kviečia mus į iniciaciją: per galimybę pamilti, tėvų ar draugų praradimą, vaiko gimimą arba sunkią ligą. Tikroji iniciacija įvyksta, kai įveikiame mums skirtus išbandymus ir patiriame po jų sekantį dvasinį atgimimą arba nušvitimą.

  Knygoje aprašomas procesas, kurio metu nuodingos emocijos transformuojamos į jėgos bei malonės šaltinį. Išmokę paleisti sudėtingas situacijas bei problemas ir susitaikę su savo gyvenimu, koks jis yra šią akimirką, galime pradėti tapatinti save su ta mūsų dalimi, kuri yra amžina. Ši knyga parodo mums, kaip džiaugsmingai atsisveikinti su praeitimi, atrasti šventą dvasios erdvę ir sujungti kūną su siela.

  Pasidalydamas savo paties patirtimi, pasitelkdamas daugelio kultūrų mitologiją ir remdamasis neurobiologija, Alberto Villoldo suteikia skaitytojams galimybę pasisemti išminties iš senųjų mokymų.

   

  Svoris 0.29 kg
  Išmatavimai 21.5 × 15 × 1.6 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top