PAMILK LIGĄ SAVO. Pasąmonės paslaptys. Kaip tapti sveiku, pažinus gyvenimo džiaugsmą. Valerijus Sinelnikovas

Produkto kodas: SIN001 Kategorija:
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: O. Daržininkaitytė
 • Redaktorius: A. Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2006
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9955599367
 • Formatas: Popierinė
 • Valerijus Sinelnikovas – žinomas praktikuojantis psichoterapeutas, psichologas, homeopatas, autorius unikalių savo paprastumu ir efektyvumu gydomųjų psichologinių metodikų, padėjusių tūkstančiams susigrąžinti sveikatą, pakelti gerovę, pažinti gyvenimo džiaugsmą. Iš jo knygų sužinosite, kaip išmokti naudotis savo pasąmonės galia tam, kad atleistum ir atsikratytum kaltės jausmo, susidorotum su depresija ir išvytum pavydą, išsigydytum nuo daugybės susirgimų ir taptum laimingu. Knyga turi gydomųjų galių ir pozityviai pradeda veikti nuo to momento, vos tik jūs paimate ją į rankas.

  Gerbiamas skaitytojau! Ši knyga – tai mano tyrinėjimų, pradėtų dar studijuojant medicinos institute, rezultatas. Ji supažindins jus su žmogaus organizmo susirgimų giluminėmis priežastimis, padės savarankiškai atskleisti tas priežastis ir išsigydyti dažnai netgi be vaistų, o taip pat užbėgti ligai už akių.

  Kaip naudotis knyga

  Nesistenkite šios knygos skaityti kaip romano. Tai greičiau mokymo priemonė, su kuria būtina dirbti. Todėl perskaitę vieną kartą, perskaitykite dar ir dar kartą. Ir kiekvieną kartą patikrinkite naujas žinias praktikoje. Tai būtų kažkas panašaus į mokymąsi vairuoti automobilį. Iš pradžių jūs išmokstate teoriją, o paskui sėdatės už vairo ir bandote važiuoti. Tie, kurie jau kažkada bandė vairuoti mašiną, išmoks greitai, kitiems prireiks daugiau laiko ir praktikos. Kai kuriems skaitytojams tam tikros knygos idėjos pasirodys pažįstamos ir jie sugebės visą modelį įsisavinti greičiau. Kitiems, kam ši knyga taps atradimu, prisieis dėti pastangas ir eikvoti laiką. Bet kuriuo atveju tą, kas aprašyta šioje knygoje, verta išstudijuoti ir panaudoti savo gyvenime.

  Ši knyga – pirmoji iš knygų serijos apie pasąmonės paslaptis ir pateikia labai efektyvų įvairių problemų sprendimo modelio aprašymą. Ja galima naudotis ne tik įvairių susirgimų gydymui, bet ir normalizuoti tokias asmeninio gyvenimo sferas, kaip darbas, santykiai, šeima, pinigai. Šis modelis paprastas ir prieinamas kiekvienam, kas panorės jį įvaldyti. Bet tiktai noriu iškarto jus perspėti. Neįsikibkite į šitą modelį, kaip į panacėją nuo visų bėdų ir nelaimių. Tegul tai bus tik viena iš pakopėlių jūsų Pažinimo Kelyje. Įsisavinkite šį metodą. Panaudokite jį savo gyvenime. Ir kai jūs suprasite, kad jį įsisavinote tobulai, pradėkite ieškoti sau ką tai naujo.

  Pirmame skyriuje aš pateikiau jums bendrą supratimą to, kaip žmogus suvokia ir kuria aplinkinį pasaulį, kokią vietą jo gyvenime užima sąmonės ir pasąmonės suvokimas, kokie dėsniai veikia Visatoje. Juo giliau jūs suprasite šią informaciją, tuo lengviau ir greičiau įsisavinsite visą metodą. Po to, kai perskaitysite visą knygą, vėl sugrįžkite prie šio skyriaus.

  Priėję vietą knygoje, kur aprašoma, kaip užmegzti kontaktą su pasąmone, sulėtinkite tempą. Pabandykite visa tai atlikti.

  Antrame skyriuje aprašoma, kaip žmonės susikuria sau ligas. Prie šio skyriaus sustokite ir pamąstykite.

  Trečiame skyriuje pateikta pozityvus supratimas tų griaunančių Visatos galių, kurios nuo amžių buvo laikomos velnio jėgomis ir kuriomis žmonės naudojasi, kad susikurtų sau ligas bei asmeninio gyvenimo problemas. Perskaitę šitą skyrių, sudarykite savo griaunančių minčių ir emocijų sąrašą.

  Ketvirtąjį skyrių skaitykite labai atidžiai. Jame aprašytas konkretus metodo planas – schema. Tačiau, kad įsisavintum patį metodą, praktika būtina. Tame jums padės pavyzdžiai iš mano gydomosios veiklos. Bandykite, treniruokitės. Viskas jūsų rankose. Jūs turite viską, kas būtina jūsų išgijimui.

  Antroje knygoje pateiktas ligų sąrašas ir išvardintos galimos jų atsiradimo priežastys. Ji padės jums atrasti savo kančių priežastis ir jas pašalinti pasąmoninio programavimo metodu.

  Knygoje man nuolat prisieina naudoti tokius žodžius, kaip Dievas, Visata, Aukštasis Protas, Realybė, Galia, Tikrovė, Pasaulis. Visa tai yra įvairūs pavadinimai vieno ir to paties – kažkokios paslaptingos ir mįslingos Galios, kuri viešpatauja Visatoje ir egzistuoja kiekviename iš mūsų. Jeigu jūs religingas žmogus, tai galite naudoti terminą “Dievas”. Tačiau pradžioje pagalvokite, ką jūs įsivaizduojate tokiu pavadinimu. Gal būt, tai vaikiškas įsivaizdavimas išmintingo, barzdoto senolio, kuris sėdi ant debesies ir grūmoja pirštu. Atminkite, kad tai tik jūsų įvaizdis. Jeigu jūs ateistas, tai, mano galva, jums geriau tiks tokios sąvokos, kaip Galia, Energija arba Realybė. O bendrai tai tiks bet koks vieningo ir protingo Visatos prado įsivaizdavimas. Jeigu jūsų netenkina kažkurie iš šių pavadinimų, tai parinkite savo žodį, kuris geriausiai atspindėtų, kaip jūs įsivaizduojate save ir aplinkinį pasaulį.

  Noriu dar kartą pabrėžti – nesuvokite knygą kaip neginčijamą tiesą. Jeigu jūs nesutiksite su kažkuria mano mintimi, tai paraštėje palikite klaustuką ir skaitykite toliau. Aprašomą metodą vertinkite kaip modelį, kaip pagalbos priemonių pačiam sau rinkinį. Juk niekas geriau, nei jūs pats, negalės susitvarkyti su jūsų problemomis.

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top