PAŽINK SAVE: afimacinės kortos pagal dr. Bacho žiedų terapiją. Rūta Lenkauskienė

11.00  su PVM

Neturime

Produkto kodas: LEN001 Kategorijos: , ,
 • Puslapių skaičius: 116
 • Vertėjas:
 • Redaktorius: Renata Buinickienė
 • Leidimo metai: 2017
 • Ilustracijos: juodai baltos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690365
 • Formatas: Popierinė
 • Jūsų rankose – nuostabiai iliustruotas 40 kortų komplektas. Šios afirmacinės kortos – tai lyg pasivaikščiojimas po žydinčius sodus ir pievas. Jos sukurtos pagal pasaulyje 80 metų plačiai naudojamą ir teigiamus rezultatus duodančią dr. Bacho žiedų terapijos sistemą.

  Kiekvienas augalas, pavaizduotas ant kortų, atspindi tam tikrą žmogaus emocinę būseną dr. Bacho sukurtoje savipagalbos  sistemoje. Kiekviena situacija gali būti sprendžiama,  pasitelkiant afirmacijų (arba įsiteiginių) kartojimą. Metodiškas afirmacijų kartojimas įpratina protą mąstyti teksto siūlomu būdu, o pakitęs mąstymas keičia mūsų gyvenimo kokybę.

  Kortų aprašymai knygelėje nurodo, kokias žiedų esencijas vertėtų papildomai vartoti gilesniam savęs pažinimui ir pagalbai.

  Pazink save kortos KolazaApie autorę

  Turbūt neatsitiktinai nešioju gėlės vardą, todėl klaidžioti miškais ir pievomis, kopti į kalnus ir stebėti augalus arba tekantį upės vandenį man yra smagiau, nei marširuoti miesto šaligatviais.

  Kai daugiau nei prieš dešimtmetį pasirinkau eiti savo širdies keliu, atsivėrė nepažįstamas, bet be galo viliojantis pasaulis. Į mano gyvenimą atėjo kvapų terapija ir prisilietimas, kaip tobulas būdas padėti sau ir kitam pasijusti geriau. Tada gyvenimas pasiūlė pažintį su 80 metų pasaulyje plačiai taikoma dr. Bacho žiedų terapija. Ją priėmiau kaip naują, geresnį savo emocijų atpažinimo ir pripažinimo būdą. Pradžioje abejones ir nuostabą kėlė įvairūs klausimai: iš kur Bachas sužinojo, kurie augalai padeda transformuoti neigiamas energijas į teigiamas, kaip jis sugebėjo tai pajusti? Mano gyvenime taip jau yra: jei iškeliu klausimą, tai anksčiau ar vėliau vis tiek gaunu atsakymą. Teta gydymo metodika į mano gyvenimą atnešė gilesnį suvokimą apie Vienovę, egzistuojančią visatoje, apie augalų intelektą ir jų ryšį su žmogumi. Amerikiečių rašytoja, paskaitininkė, leidėja Louise L.Hay per savo knygas tapo mano įkvėpėja ir tokiu būdu įsiteiginiai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi.

  Savo išgyvenimais, pastebėjimais ir patirtimi dalinuosi jau ketvirtus metus veikiančiame tinklalapyje „Drugelio efektas“ (www.drugelioefektas.com), taip pat vedu įvairius seminarus to paties pavadinimo studijoje, įsikūrusioje Kauno senamiestyje (Zamenhofo g. 3).

  Domėjimasis augalais, jų stebėjimas ir fotografavimas suvedė su Ramune, kuri į mano gyvenimą atėjo taip pat labai rimtai apimta aistros stebėti ir fotografuoti augalus. Taip gimė projektas „Prakalbinti augalai“, atspindėjęs Ramunės metų kelionę, jos išgyvenimus ir pojūčius, susijusius su augalais.

  Vėliau kilo idėja sujungti šiuos du projektus į vieną, turintį ilgesnę išliekamąją vertę – sukurti afirmacines kortas pagal dr. Bacho žiedų terapijos principus. Kaip mums pavyko šis projektas, tesprendžia skaitytojai.

  Su meile,
  Rūta Lenkauskienė

  Svoris 0.31 kg
  Išmatavimai 18 × 11 × 2.7 cm

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “PAŽINK SAVE: afimacinės kortos pagal dr. Bacho žiedų terapiją. Rūta Lenkauskienė”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top