PRANINĖ MITYBA. Jasmuheen

Produkto kodas: JAS001 Kategorija:
Autoriai: Jasmuheen
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: A. Virbalienė
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2006
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9955599383
 • Formatas: Popierinė
 • GYVENIMAS PRANA

  Maitinimasis naujajame tūkstantmetyje

  JASMUHEEN

  Gyvenimas šviesa: 1 knyga

  Maitinimasis prana su Jasmuheen

  Maitinimasis naujajame tūkstantmetyje

  Maitinimasis prana, taip pat vadinamas Gyvenimu šviesa yra ketvirtoji metafizinio turinio Jasmuheen knyga. Joje pateikiama jos stulbinanti asmeninė istorija apie kelionę į gyvenimą, kuriame ji fiziškai maitinasi tik šviesa. Joje taip pat rašoma apie fizinį nemirtingumą, dvasingumą ir seksualumą, naujojo tūkstantmečio santykius ir proto įvaldymą, panaudojant galingą mokslo apie Daugiamatį biolauką programavimą. (Šitas mokslas detaliai aptariamas jos būsimose knygose: Biolaukai ir palaima, 1-3 t., o taip pat paskutinėje jos knygoje iš serijos Gyvenimas šviesa: Dievų maistas – mokslas apie delta laukus).

  Maitinimasis prana siūlo dar vieną, pozityvesnį pasirinkimą šiuo laiku, kai į akis badui ir skurdui žvelgia trečiojo pasaulio šalys, o neseniai prisijungė ir kai kurios vakarų šalys. Šios serijos antroji knyga – Šviesos ambasadoriai – pasaulio sveikata, pasaulinio bado projektas – šią problemą perkelia į aukštesnį lygmenį.

  Skindamiesi naujus ir tuo pačiu senus kelius, daugybė žmonių dabar ieško galimybės ne tik nevalgyti mėsos, bet ir atsisakyti vegetarizmo, veganizmo, maitinimosi vaisiais, gyventi ir būti palaikomi vien skysčių arba tik savo dieviškosios prigimties Šviesos. Daugeliui tokia pasirinkimo laisvė, nepriklausomybė nuo pasaulio maisto išteklių yra dar vienas savęs įvaldymo lygis.

  Anksčiau toks gyvenimo būdas buvo priskiriami tik Rytų šventiesiems, išminčiams arba šventiems atsiskyrėliams; šioje knygoje aprašytas procesas siūlo praktišką ir dvasišką alternatyvą tiems, kurie nori iš tikrųjų pasiekti fizinį nemirtingumą, išvengti arba pasukti atgal senėjimo procesą arba paprasčiausiai “gyventi Šviesa”.

  “Naujojo šimtmečio naujos galimybės” Jasmuheen – 17 knygų autorė, Biolaukų technologė ir metafizinė tyrinėtoja:

  www.jasmuheen.com

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top